Yılbaşı Hediyesi Olacak En Şık Kalem Setleri

0

Babanızı, eşinizi ya da öğretmeninizi yılbaşında mutlu etmeye var mısınız! Şıklığıyla dikkat çeken ve herkesin sahip olmak isteyeceği zariflikte olan hediye setlerimizle, sevdiklerinize onları unutmadığınızı hatırlatabilirsiniz. Farklı kombinler şeklinde hazırlanmış bu kalem setlerimiz daha çok erkeklere hitap ediyor. Kalem – çakmak ya da ikili kalem setlerimizle bayanları da mutlu etmeniz mümkündür. Siz de tercih edeceğiniz hediyenin kullanışlı ve kullanıldıkça sizi temsil edecek nitelikte olmasını istiyorsanız, en isabetli hediye fikirlerimizle daima yanınızdayız!

 

En Şık Yılbaşı Hediyesi: Kalem Setleri

Kişiye Özel İkili Zippo Set

yilbasi-hediyesi-olacak-en-sik-kalem-setleri-1

Şıklığıyla herkesi büyüleyecek kalem ve çakmak seti ürünümüz tamamen kişiye özel olarak üretilmektedir. Babanıza, erkek arkadaşınıza ya da öğretmeninize beklemediği bir sürpriz yapmak için yeni yıla ne dersiniz?

 

 

Kişiye Özel Zippo Kalem ve Çakmak Hediye Seti

yilbasi-hediyesi-olacak-en-sik-kalem-setleri-2

Siyah ve gümüşün zerafetinden vazgeçemeyenler bu setimize hayran kalacak! Siyah baklava desenli işlemesiyle dikkat çeken kalem ve çakmak setimizin kutusunun üzerine ve kalemine, hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabiliyorsunuz.

 

 

Erkeklere Özel Premium Set

yilbasi-hediyesi-olacak-en-sik-kalem-setleri-3

Kalem, kol düğmeleri, kartvizitlik ve gömlekten oluşan hediye sepetimizle mutlaka tanışmalısınız. Gömleklerimiz siyah, mavi ve beyaz olmak üzere 3 seçenekten oluşmaktadır. Gömleğin cep ve manşet kısımlarına hediye edeceğiniz kişinin ad – soyad bilgilerini işletebiliyorsunuz. Kol düğmeleri, kalem ve kartvizitlik de aynı şekilde kişiye özel olarak üretilmektedir.

 

 

Kişiye Özel 3lü Karizma Seti

yilbasi-hediyesi-olacak-en-sik-kalem-setleri-4

 

Kalem, anahtarlık ve kartvizitlikten oluşan kişiye özel setimizin siyah ve kahverengi olmak üzere 2 renk alternatifi bulunmaktadır.

 

 

Kişiye Özel Gold İkili Kalem Seti

yilbasi-hediyesi-olacak-en-sik-kalem-setleri-5

Gold renginden vazgeçemeyenlerin dikkatine! 2’li olarak şık kutusuyla birlikte gönderilen kalem setimizle tanışmaya ne dersiniz? Kalemlerin üzerinde hediye edeceğiniz kişinin ismi ve soy ismi yazılı olacaktır ve kalemler şık kutusuyla birlikte gönderilecektir.

 

Kutulu Defter Kalem Seti

yilbasi-hediyesi-olacak-en-sik-kalem-setleri-6

Siyah, kahverengi, lacivert ve kırmızı olmak üzere 4 renk seçeneği bulunan defter ve kalem seti tamamen size özel olarak hazırlanmaktadır. Dilediğiniz rengi tercih edebilir ve dilediğiniz ismi yazdırabilirsiniz.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.