Yılbaşı Çekilişi için En İdeal Hediye Önerileri

0

Yılbaşı için arkadaşlar arası yapılan çekilişlerde herkesin gözdesi olacağını düşündüğümüz en ideal hediye fikirlerimizi sizinle de paylaşmak istedik. Hediye seçme konusunda siz de iyi olmadığınızı düşünüyorsanız ve birilerinin tavsiyelerine ihtiyaç duyuyorsanız, sizin için sıraladığımız en çok tercih edilen ürün seçeneklerimizle de tanışın. Herkese hediye edebileceğiniz envai çeşit bu ürünler arasında her bütçeye uygun pek çok hediye alternatifi bulacaksınız. Şimdiden herkese mutlu bir yıl diliyoruz ve nice güzel senelere sevdiklerinizle beraber erişmenizi temenni ediyoruz 🙂

 

En Sevilen Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

Kişiye Özel Yılbaşı Magnetleri

yilbasi-cekilisi-icin-en-ideal-hediye-onerileri-1

İki farklı tasarım modeli bulunan yılbaşı magnetlerinde fotoğraf ve metin kısımlarını dilediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Metal olan her yere kolaylıkla yapışan bu magnetler sayesinde hatıranız senelerce sizi temsil edecek.

Yeni Yıla Özel Kar Küreleri

yilbasi-cekilisi-icin-en-ideal-hediye-onerileri-2

Birbirinden renkli, yeni yıla özel kar küreleri ile sevdiklerinize her gördükleri zaman sizi hatırlayabilecekleri küçük bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Kar kürelerinin 3 farklı modeli bulunmaktadır, dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

 

Bir Yıl Böyle Geçti Yılbaşı Yapbozu

yilbasi-cekilisi-icin-en-ideal-hediye-onerileri-3

İster yatay isterseniz de dikey olarak tasarlanabilen bu puzzle ürününe, hediye alacağınız arkadaşınızla birlikte çekildiğiniz fotoğrafınızı ve yeni yıl mesajınızı yazdırarak hediyenizi unutulmaz bir sürprize çevirin 😉

 

 

Bizimkilerin 2017 Geyikleri Ürünleri

yilbasi-cekilisi-icin-en-ideal-hediye-onerileri-4

 

Puzzle, mousepad, kupa bardak, masa saati, duvar saati ve magnete bastırabildiğiniz geyikler tasarımına, arkadaşınızın hafızalarından çıkmayan esprilerini yazdırabiliyorsunuz.

 

 

İsme Özel Ahşap Yeni Yıl Defteri

yilbasi-cekilisi-icin-en-ideal-hediye-onerileri-5

2017 yılına dair en güzel anılarını yazması üzerine çekilişte size çıkan arkadaşınıza ismine özel bir hediye vermeye ne dersiniz? Defterin üzerine yeni yıl mesajınızı ve hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabiliyorsunuz.

 

 

 

Geyikli Yılbaşı Kare Yastık

yilbasi-cekilisi-icin-en-ideal-hediye-onerileri-6

Geyik tasarımıyla yeni yıl hediyesi olduğu her halinden belli olan tasarım kare yastığa dilediğiniz mesajı yazdırarak sevdiklerinize senelerce unutamayacakları bir sürpriz yapabilirsiniz.

 

 

Yeni Yıla Özel Fotoğraflı Kanvas Tablolar

yilbasi-cekilisi-icin-en-ideal-hediye-onerileri-7

Evinizin en güzel köşesini alacak şık tasarıma sahip kanvas tabloda en sevdiğiniz fotoğraflarınız ve yeni yıl mesajınız yer alacak.

 

 

Aşk Dolu 2017 Posteri

yilbasi-cekilisi-icin-en-ideal-hediye-onerileri-8

Sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi aşk dolu bir posterle hissettirmeye hazır olun! Yılbaşına özel romantik posterde sevgilinizle isimleriniz, fotoğrafınız ve romantik mesajınız olacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.