Yeni Yıla Özel Set Yılbaşı Hediyeleri

0

Yeni yılda sevdiklerinizi mutlu etmenin en kolay ve eğlenceli yolunun en doğru hediyeleri seçmek olduğu bilmeyen var mı? Yeni yıla sevdiklerinizin yüzündeki tebessüme şahit olarak girmek istiyorsanız, sizin için seçtiğimiz birbirinden anlamlı hediye seçeneklerimizi çok seveceksiniz! Herkese hediye edebileceğiniz ürünlerden oluşan fikirlerimizle 2017 yılına unutulmaz bir başlangıç yapmaya hazır olun! Hediyenizin hafızada kalıcı olmasını ve her kullanıldığında sizi hatırlatmasını istiyorsanız sizin için hazırladığımız yılbaşı hediyesi listemiz sayesinde en doğru kararı vereceğinize inanıyoruz 😉

 

Tanıştığınıza Pişman Olmayacağınız Yılbaşı Setleri

Şıpsevdi Kupa Sakız Seti

yeni-yila-ozel-set-yilbasi-hediyeleri-1

Duygularınıza tercüman olacak bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız, şıpsevdi temalı kupa sakız setimizi kaçırmayın! Aşkta şıpsevdiden ilham almak isteyenler bu şirin setimizi çok beğenecekler.

 

 

3lü Kare Kanvas Tablo Seti

yeni-yila-ozel-set-yilbasi-hediyeleri-2

Fotoğraf çekilmeyi seven sevdiklerinize verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri boy boy fotoğraflarının olacağı kanvas tablolardır. 3lü kare kanvas tablolar sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en güzel yılbaşı ürünleri arasında bulunmaktadır.

 

 

Çaycı Aşıklar İkili Kupa Seti

yeni-yila-ozel-set-yilbasi-hediyeleri-3

Aşkınız gibi içinizi ısıtan çayınızın da kupa bardaklarınız sayesinde daha anlamlı olmasını ister misiniz? İsme özel olarak hazırlanan bu kupa bardaklar, aşık çiftlerin favorisi olacak.

 

 

Kişiye Özel Kadın Cüzdan ve Ayna Seti

yeni-yila-ozel-set-yilbasi-hediyeleri-4

Kadınları mutlu etmenin en kolay yolu her daim yanlarından eksik etmedikleri aksesuarlardan onlara hediye etmektir. İsme özel olarak hazırlanan cüzdan ve ayna seti, kırmızıdan vazgeçemeyenlerin büyük mutluluk yaşamasına sağlayacak.

 

 

Sevgiliye Özel 4’lü Bardak Altlığı Seti

yeni-yila-ozel-set-yilbasi-hediyeleri-5

En güzel zaman, sevdiklerinizle oturup çay-kahve yudumladığınız, muhabbet ettiğiniz zamanlarsa LOVE bardak altlıklarımızla mutlaka tanışmalısınız! Bardak altlıklarına sevgilinizle isimlerinizi yazdırarak hediyenizi unutulmaz kılabilirsiniz.

 

 

Kişiye Özel Kemer ve Cüzdan Seti

yeni-yila-ozel-set-yilbasi-hediyeleri-6

Hanımlar için hediye tavsiyesinde bulunup da beyleri unutur muyuz hiç! İçerisinde cüzdan ve kemer bulunan bu şık sandık tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Sandığa ve cüzdana hediye edeceğiniz kişinin ismini ve soy ismini yazdırabiliyorsunuz.

 

 

Sevgili Hocamız Kalem ve Defter Seti

yeni-yila-ozel-set-yilbasi-hediyeleri-7

Sadece öğretmeninize değil, sevgilinize, babanıza, erkek kardeşinize ya da biricik dostunuza hediye edebileceğiniz kalem ve defter setinin kırmızı ve siyah olmak üzere iki renk seçeneği bulunmaktadır. Kalem ve deftere hediye edeceğiniz kişinin ismini ve mesajınızı yazdırabiliyorsunuz.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.