Yılbaşı Hediyeleri

Yeni Yıl Hediyeleri

By  | 

Yılbaşı gibi özel bir geceyi, daha şık bir hale getirmek sizin elinizde. Eviniz rahatsa evinizde, arkadaşlarınızla paylaşmaktan hoşlandığınız mekanlar varsa orayı tercih edebilirsiniz. Fakat unutmayın, ev her zaman ortam olarak, daha rahattır. istediğiniz müzik, istediğiniz yiyecekler ve istediğiniz eğlence programı. Saat 00:00 olduğunda tüm iyi dilek ve mutluluklarınızı iletin göklere…

Evde geçirmeyi planladığınız çok özel ve renkli parti ortamı için, muhakkak bir kaç gün önceden plan yapmalısınız. Evet günler öncesinden… Bu özel geceyi çok şık geçirebilmek için, en ince ayrıntıları bile hesaplamaya ihtiyacınız var. Avizenize asacağınız dönen renk ve ışıltı paletlerinden tutun da, evde girenleri karşılayan, tüm kapılara iyi dilek kartlarına kadar herşeyi düşünün…

Herşeyi planlayıp misafirlerinizi özenle karşılayın. Sevdiğiniz tüm arkadaşlarınızla doyasıya eğlenip, nice iyi dileklerle karşılayın yeni yılı, malum nasıl başlanırsa öyle geçermiş; mutluluk dolu bir sene geçirebilmenizi umarım.

Salonunuzun ışıklandırmalarını renklendirip, ışıltılı bir parti ortamı hazırlayarak, aslında salona girer girmez enerji depolayacaksınız sevdiklerinize.

Minik masalarla, ikramlıklar hazırlayın salonun her köşesine,içecekler,yiyecekler… Ve en şık kıyafetinizle, en hareketli müzikleri ayarlamayı da unutmayın.,

Buraya kadar herşey tamam peki ya hediyeler???

İşte sıra kafayı epey yoracak ve belki de sizi bunaltacak sorunda, yani yılbaşı hediyelerinde

Bu kadar şık bir parti akşamına uygun orjinal hediyeler almalısınız.

Bunun için çok korkunç bir bütçe ayırmadan, belki bazı hediyelere hem anlam yüklemiş olur, hemde ev yapımı hediyeler sunmuş olursunuz, neden olmasın…

Çikolatalar

Sevdiklerinizin asla unutamayacağı, ambalajını kendinizin hazırladığı, üzeri bu iyi yıllar dilek jelatiniyle kaplı, enfes tatlar. Tarih boyunca çikolatadan hoşlanmayan tek insan yaşamamıştır bence.

Kozmetik

Güzelliğinizi ve ışıltınızı tamamlamanıza süper destek, cildinize uygun ton ve renklerden oluşan makyaj malzemeleri ve kozmetiklerden oluşan hediye paketleri de mantıklı bir hediye seçeneği olacaktır.

Kişiye Özel Hediyeler

Kişiye özel hediye paketleri hazırlayıp, harika sunumlarla, sevdiklerinizin gönlünü mest edebilirsiniz. İçerisine kim neyi seviyorsa onu koyup, minik de iyi dilekler notunuzu ekleyince, orjinal yeni yıl hediyeleri elde edeceksiniz.

İlginç Aksesuarlar

En güzel hediye, aslında sevdiklerimizi şaşırtmaktır bence!

Bir kaç dükkan dolaşarak, ilginç hediyeler bulun. Farklı tasarımlı aksesuarlar alarak da, farkınız ve zevkinizle şaşırtın.

Muhakkak zayıf noktaları olan hobilerine dokunun. Buna bayılacaklar.

Yahut ikramınızın keyfini kolaylıkla çıkarabilecekleri alternatifleri, siz kendi eviniz içinde düşünebilirsiniz.

Görüntüsüyle işte buuuu!!! dedirtecek ve biraz da ten gıdıklayacak şık kolyelerle onları mutlu edin.

Biraz alışılmışın dışında, biraz üretici, biraz renkli, nihayetinde tatlı hediye fikirleri.

İyi Seneler Efendim 😉

1 Comment

  1. selen kar

    14 Aralık 2011 at 14:33

    merhaba ben yılbaşı hediyeleri ararken bir internet sitesi buldum çok güzel ürünler var tavsiye ediyorum sizlerede 🙂

    http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/yilbasi/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir