Yay Burcuna Hediye Önerileri

Yay burçlarından bahsederken ilk olarak söylememiz gereken özellik zekaları olacaktır. Yay burçları pratik bir zekaya sahiptir. Olayları çok kolay kavrarlar bu yüzden olmasını istedikleri her işte başarılı olurlar. Dosdoğru insanlardır. İçlerinde kötülük barındırmazlar. Olaylara bakış açıları hep Poliyanna tarzıdır. Yani ” öyle değildir”, “onu demek istememiştir”,”ben öyle olduğunu düşünmüyorum.”  Özgürlük onlar için vazgeçilmezdir. Özgürlüklerinin tehlikeye düşeceğini sezdikleri anda kaçabildikleri uzağa kaçarlar. Dikkat edin yay insanları genellikle uzak diyarla gitme meraklısıdırlar. Her şeyi bırakıp gitme hayali onlarda bir ideale dönüşür. Yay insanları mutlu ve canlı insanlardır. Ancak onları sık sık mutsuz görebilirsiniz. Bunun nedeni özgürlüklerinin kısıtlandığını hissettikleri andır.

Aşk ilişkilerine bakacak olursak, yay insanları özgürlüklerini kaybedecekleri korkusuyla derin ilişkilere girmek istemezler. Bu nedenle biraz çapkın oldukları bile söylenebilir.  Bazen hiçbir neden yokken bile ilişkiye başlayabilirler. Bu onların evliliğe daha geç adım atmasına neden olur.

Yay burçları dobradırlar. İçlerindeki ne ise dillerindeki de olur. Kesinlikle kötü düşünmezler, kimseyi kırma niyetiyle konuşmazlar. Olaylara onlar kadar iyimser yaklaşan başka bir burç yoktur diyebiliriz. Ayrıca yay burçları birini silerse bir daha geri dönüşü olmaz. Onları kaybetmemek en mantıklı davranış olacaktır.

Yay Burcuna Özel Hediyeler

dogum-gunu-hediyeleri-1

Yay burcu insanları seyahat etmeyi çok severler. Onlar için alacağınız şık bir bavul takımı hem kullanışlı, hemde çok farklı bir hediye seçeneği olacak.

dogum-gunu-hediyeleri-2

Yay burçları sportif insanlardır. Onlara alacağınız hediyeler sporla alakalı olduğu takdirde daha çok beğenilerini kazanacaktır. O halde yay burcu kadını için alacağınız bu güzel spor ayakkabı modeli onu gerçekten çok mutlu edecektir.

dogum-gunu-hediyeleri-3

Yay burcunun taşı firuze taşıdır. Onlar için alacağınız firuze taşlı bu çok güzel ve dikkat çekici kolye, güzel bir doğum günü hediyesi olacaktır.

dogum-gunu-hediyeleri-4

İş hayatında oldukça yoğun çalışan yay erkeği için alacağınız sportif bir kol saati onun en çok beğeneceği doğum günü hediyelerinden biri olacaktır. Daha fazla ürün çeşitine ulaşmak için lütfen tıklayınız. 

dogum-gunu-hediyeleri-5

 

Sportif faaliyetlerden çok hoşlanan yaylar için bahçesine bir pota almaya ne dersiniz? Alacağınız pota onlar için çok eğlenceli bir doğum günü hediyesi olacaktır.

Yay burcunu Milliyet gazetesinden daha detaylı öğrenmek için tıklayınız. 

Oğlak burcuna hediye önerileri başlıklı yazımızı okumak için tıklayınız.