Sevgililer Günü Hediyeleri

“Whatsapp Olmadan Asla” Diyenlere Sevgililer Günü Hediyeleri

By  | 

Sevgilisinin mesajlarına geç döndüğü zaman trip yediği için whatsapp’ta her an online olanlar burada mı? Whatsapp dünyasının bir üyesiyseniz ve en aktif kullanıcılarından biriyseniz size harika sevgililer günü hediyeleri önerimiz var! Sevgililer gününde sevgilinize ideal bir whatsapp çifti olduğunuzu vurgulayabileceğiniz bir hediye almak isterseniz, emoji temalı birbirinden eğlenceli hediye fikirlerimizle tanışmaya ne dersiniz? Whatsapp’ı eğlenceli hale getiren birbirinden renkli emoji karakterleri artık aşıkların birbirlerine olan sevgilerini de ikiye katlayacak.

En büyük kavgalarınızı yaşadığınız, birbirinize olan sevginizi en samimi şekilde ifade ettiğiniz platform olan whatsapp ve meşhur emojileri artık sizi “sevgililer günü hediyesi ne alınır?” sorusundan da kurtarmaya geliyor. Dilerseniz şimdi de “Whatsapp olmadan asla!” diyen çiftlerin tercih edebileceği ürün seçeneklerimize göz atalım.

 

Emoji Tasarımlı En Eğlenceli Sevgililer Günü Hediyeleri

Romantik Emojiler 3’lü Yastık Seti

whatsapp-olmadan-asla-diyenlere-sevgililer-gunu-hediyeleri-1

Sevgilinizle birlikte nice mutlu günlere beraber ulaşma temennilerinizi eğlenceli 3’lü emoji yastıklarımızla en güzel şekilde ifade edebilirsiniz. Hatta bu yastıklarla mutlu bir birlikteliğiniz olduğuna ve sevgilinizle oldukça eğlenceli vakit geçirdiğinize de vurgu yapabilirsiniz.

 

Poop Pillow – Emoji Yastık

whatsapp-olmadan-asla-diyenlere-sevgililer-gunu-hediyeleri-2

Whatsappın en popüler emojilerinden biri olan gülen b*k emojisi sevgilinizi eğlendirecek hediyeler arasında 🙂 Siz de whatsappta muhabbetlerinizi daha da eğlenceli hale getirmek için klasik smile’ı kullanmak yerine gülen b*k emojisini kullananlardansanız bu yastık önerimiz tam sizlik 😉

 

 

In Love Aşk Yastığı Emoji Yastık

whatsapp-olmadan-asla-diyenlere-sevgililer-gunu-hediyeleri-3

Aktif bir whatsapp kullanıcı olarak, aşk denildiği zaman sizin de aklınıza whatsappın bu ( 😍 ) emojisi geliyorsa, In Love yastık sayesinde aşkınızı gerçek hayatta da whatsapp diliyle ifade edebilirsiniz.

 

Emoji USB Bellek 8 GB

whatsapp-olmadan-asla-diyenlere-sevgililer-gunu-hediyeleri-4

Whatsapp emojilerinden sıkıldım, bana daha renkli bir şeyler lazım” diyorsanız renkli emoji tasarımındaki usb belleklerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Emoji Mini Yastıklar 15cm

whatsapp-olmadan-asla-diyenlere-sevgililer-gunu-hediyeleri-5

Eğlenceli kişiliğinizi tercih edeceğiniz sevgililer günü hediyeleri ile de gözler önüne serebilirsiniz. Mini emoji yastıklar sevgilinizi mutlu edecek ideal ürünlerden…

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir