İlginç Hediyeler

Uykusu Ağır Olanlara Hediye Önerileri

By  | 

Uyumak güzeldir elbet ama her şeyin bir dozu olduğu da unutulmamalıdır. Fazla uyku beyni bulandırır en başında zaten günlük aktivitelerinizi kısıtlamanıza sebep olur. Kimisi vardır ki uyurken ayağından tutup caddenin ortasına sürükleseniz ruhu duymaz.. İşte bu durum uykuya hastalık derecesinde bağlı olmanın göstergesidir. Hastalık olmasına hastalık ama günlük hayatta bunu hep espriye vuruyoruz.  Adı “uykucu” ya çıkanlar işlerine tam vaktinde gidemezler mesela.. Uyku onların her zaman vazgeçilmezi olmuş, saatlerini ertelemeyi tercih etmişlerdir çünkü. Saati erteme konumunda olmaları bile güzel kimisi saati de duyamayacak kadar derinlere dalmışlardır uykuda. Anlattıklarımızla birebir örtüşen bir yakınınız var ve siz ona hediye almak mı istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.. Uykucu yakınlarınıza hediye edebileceğiniz en sıradışı ürünleri sizler için seçtik ve huzurlarınıza sunmaya karar verdik. Bu keyifli hediye alternatifleri umuyoruz ki sizin de keyfinizi yerine getirecek. Eee daha neyi bekliyoruz ki! Uykucuların vazgeçilmezi olacak hediyeler nelermiş bir bakalım..

Uykuculara Alınabilecek En Keyifli Hediyeler

 

1-)  Devekuşu Yastık

uykusu-agir-olanlara-hediye-onerileri-1

 

Uykusu geldiği an zaman mekân tanımayan yakınlarınıza hediye edebileceğiniz bu devekuşu yastık dostlarınızın daha rahat bir uyku çekmesine sebep olacak. Kimliğini belirtmeden uyumak isteyenler bu yastık modeline hayran kalacaklar..

2-) Disko Topu Dijital Çalarsaat

 

uykusu-agir-olanlara-hediye-onerileri-2

Hem dans etmeyi hem de uyumayı seven birine hediye alacaksanız sizden şanslısı olamaz. Çünkü bu çalar saat önerimiz aklınıza çok yatacak. Disko topu şeklinde ve çaldığı zaman ışıkları yanan bu sevimli çalar saat sunabileceğiniz en orijinal hediyelerden birisi olacak. Eee daha ne olsun yahu! Hem renkli hem sesli.. 🙂

3-) Titreşimli Alarm Saat

uykusu-agir-olanlara-hediye-onerileri-3

Kimi insanda vardır ki uyku esnasında ona ne kadar seslenirseniz seslenin bir türlü sesinizi duyuramazsınız. Böyle kişiler evde yalnız kalamazlar. Çünkü işe gidecek olsalar belli saatte uyanabilecek bir sisteme sahip değildirler. Onları dürtecek bir ele ihtiyaç duyarlar. Velhasıl-ı kelâm kola takılan titreşimli bu çalar saat sizi uyandıran bir el olarak daima yanınızda olmaya hazır!

4-) Eğlenceli Göz Maskeleri

uykusu-agir-olanlara-hediye-onerileri-4

Sürekli uyku modunda olan yakınlarınıza bu esprili göz bantlarını hediye ederek unutulmaz bir armağan sunabilirsiniz. Uyanık gözükerek uyumak artık mümkün.. Nasıl mı? Cevabı bu ilginç uyku bantlarında gizli.. 🙂

5-) Yangın Alarmı Saati

uykusu-agir-olanlara-hediye-onerileri-5

Yangın alarm sesine kim uyanmaz ki! Beyne panik sinyallerini verecek bu alarm sesiyle yatağınızdan nasıl fırladığınıza siz bile anlam veremeyeceksiniz. Biraz muzur biraz da eğlenceli bir hediye vermek istiyorsanız yangın alarm saati sayesinde siz de özel bir hediye sunmuş olacaksınız.

6-) Yastık Kravat

uykusu-agir-olanlara-hediye-onerileri-6

Uykusu geldiği zaman mekân tanımayan dostlarınıza yastık olabilen bir kravat hediye etmeye ne dersiniz?  Şişme özelliğine sahip bu kravat sayesinde siz de sevdiklerinize unutamayacakları bir sürpriz yapmaya hazır olun!

7-) PowerMonkey Classic 

uykusu-agir-olanlara-hediye-onerileri-7

Uyanmak için telefonunun alarmını kuran uykucu arkadaşınızın ihtiyaç duyacağı en önemli cihaz taşınabilir şarj aleti olmalı.. Telefonunun alarmı çaldığında sürekli ertelemeye alan kişiye şarj mı dayanır yahu! Bu mini cihaz sayesinde acil durumlarda telefonunuzu şarj etmeniz mümkün..

8 -) Roket Alarm Saat

uykusu-agir-olanlara-hediye-onerileri-8

Tıpkı filmlerdeki gibi bir saat hayal edin.. Veya hayâl etmekle sizi yormayalım kanlı canlı örneğini hemen size sunalım.. 🙂 Roket çalar saati ayarlıyorsunuz ve ayarladığınız vakitte bu yetenekli saat roketi fırlatıyor. Böyle bir macerayı kaçırmamak adına herhalde herkes yatağından fırlamak için hazır olda bekler öyle değil mi?

9-) Puro Yastık

 

uykusu-agir-olanlara-hediye-onerileri-9

Eee uykudan bahsettik ve uyku diyarındaki kralın başındaki tacı ele geçiren dostlarınıza değindik yastıktan bahsetmeden geçsek ayıp etmiş olmaz mıyız? Elbet ayıp kaçar.. Uyku ve sigara bağımlısı yakınlarınıza hediye edebileceğiniz en uygun hediye puro görünümlü bu yastık olacak.. Daha uygun bir hediye seçeneği de bulamazsınız ama bizden söylemesi..

10- ) Mekanik Müzik Kutusu 5’li Nota Kağıdı

 

uykusu-agir-olanlara-hediye-onerileri-10

Sabah tatlı melodiler eşliğinde uyanmaya kim hayır diyebilir ki! Şarkı söylemeyeceksiniz elbette! Ama tercih sizin isterseniz söyleyedebilirsiniz. Bu mini müzik aleti sayesinde kulağa hoş gelecek melodilerle uykusu ağır yakınlarınızı uyandırmak sizin için büyük bir keyif olacak..

11-)  Işıklı Seyahat Çalar Saati

uykusu-agir-olanlara-hediye-onerileri-11

Bize kulak verin! İşi ya da hobisi gereği sürekli seyahat etmek durumunda kalan tanıdıklarınıza alabileceğiniz ideal bir hediye fikrimiz var. Titreşimli, termometreli ve ledli bu çalar saat hediye edeceğiniz kişinin olmazsa olmazı olmaya aday.  😀

12-) Konuşan Kedi Alarm Saati

uykusu-agir-olanlara-hediye-onerileri-12

Güne mutlu uyanmayı istemeyen yoktur herhalde.. O zaman hazır olun mutlu olmanız için size her sabah şarkı söyleyecek bir dost edinmenize aracı olmak istiyoruz.. Konuşan kedi çalar saat ile her sabahın yeni bir başlangıç olduğunu unutmayacaksınız.

13-) Gonk Alarm Saat

 

uykusu-agir-olanlara-hediye-onerileri-13

Gong sesiyle uyanmak isteyenler için tasarlanmış bu çalar saat dünyada uykusu ağır kişi bırakmamayı hedefliyor. İşin şakası elbet ama gong sesine alışmamış olan kulağınız farklı bir ton algılayınca ağır uykunuzdan sıyrılmanıza sebep olacak..

14-) Dev Su Tabancası

uykusu-agir-olanlara-hediye-onerileri-14

Eşinizin uyanmama konusundaki nazı belki de bir tek size geçiyordur. O zaman size pratik bir fikir sunalım. Sabahları eşinizi uyandırmakla uzunca zaman kaybetmek istemiyorsanız bu dev su tabancası sayesinde artık işiniz daha kolay! Sulu şakalardan hoşlanmayan eşiniz ıslanmamak için sabahları sizden önce uyanacak.. 😀

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir