İlginç Hediyeler

Uyandırma Garantili En İlginç Alarm Saatleri

By  | 

Siz de gece yattığınız zaman sabahlar olsun istemiyor musunuz? Sabah uykunuzun en tatlı yerinde uyanmak sizin içinde bir kâbus mu? Annenizin “Haydi uyan okula/işe geç kaldın” cümlesi bile yerinizden kıpırdamanızda etkili olmuyor mu? O zaman tam da sizin için oldukça ideal çalar saat önerilerimiz var. Güne enerjik başlamanıza sebep olacak bu alarm saatleri görülmeye değer. Artık okula, işe kısacası yetişmeniz gereken yere tam vaktinde varmak istiyorsanız bu oldukça eğlenceli saatlere mutlaka göz atmalısınız. Yatakla olan bağınızı kolayca koparabileceğinden emin olduğumuz bu ilginç alarm saatleri uyanma problemi olan dostlarınıza hediye edebilir onları büyük bir problemden kurtarabilirsiniz. 🙂

Sahip Olabileceğiniz En İlginç 10 Alarm Saat

1-) Koşucu Alarm Saat

Bu saat sabah sizi uyandırmak için çaldığında tekerlekleri sayesinde masanızdan kayarak evin içinde dolaşmaya başlayacak. Siz onu yakalayıp kapatana kadar da hiç susmayacak. Güne aktif bir şekilde, egzersiz yaparak başlamak isteyenlerin vazgeçilmezi olacağını düşündüğümüz bu saat sizin de çok hoşunuza gidecek.

Koşucu alarm saat hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

2-) Roket Alarm Saat

uyandirma-garantili-en-ilginc-duvar-saatleri-2

Bu gidişle ancak roket atıldığında uyanacak gibi gözüküyorsunuz. Bu çalar saat kurulduğu anda roket fırlatarak size sabah olduğunu bildiriyor. Kimin daha önce bu kadar ilginç bir saati oldu şimdiye kadar?

Roket alarm saat hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

3-) Gonk Alarm Saati

uyandirma-garantili-en-ilginc-duvar-saatleri-3

Sabahları çanla uyandırılmayı hak edecek kadar nazlı mısınız? Yatağınızı bırakmak hiç işinize gelmiyor mu? O zaman gonk sesleriyle uyanmayı çoktan hak etmişsiniz demektir. 3 kere gonk sesi çıkaran uyanmadığınız taktirde alarmını devreye sokan bu saat sizi uyandırma yoluna baş koydu bizden söylemesi. 😉

Gonk alarm saati hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayın.

4-) Pac-man Alarm Saati

uyandirma-garantili-en-ilginc-duvar-saatleri-4

Atari ve bilgisayar oyunlarıyla hafızalara kazınan pac-man artık alarm saati olarak karşınızda! Pacman oyun sesleriyle uyanmak sizi geçmişe götürecek ve güne mutlu bir şekilde başlayacaksınız. Oyunsever ruhunuzu ortaya çıkaracak bu saatten ayrılmak istemeyeceksiniz.

Pacman alarm saat hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

5-) Parmak Dans Alarm Saati

uyandirma-garantili-en-ilginc-duvar-saatleri-5

Dans etmeyi tutku olarak görenlerin kesinlikle sahip olması gereken bu saat çok ilginç. Üzerinde yön tuşları bulunan bu alarm saatin yanan tuşları üzerinde parmaklarınızı dans ettirdiğinizde alarmı susacak. Eee o zamana kadar zaten uykunuz açılmış olacak.

Parmak dans alarm saati hakkında daha detaylı bilgi edinmek için tıklayın.

6-) Titreşimli Alarm Saat

uyandirma-garantili-en-ilginc-duvar-saatleri-6

Biri tarafından dürtülmeden uyanamıyor musunuz? Evde yalnız kaldığınızda işe yahut okula geç kalmaktan mı korkuyorsunuz? Bileğinize takacağınız bu titreşimli alarm saat anne eli görevi görecek ve uyanmanız için elinden geleni yapacak.

Titreşimli alarm saat hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

7-) Renk Değiştiren Saat

uyandirma-garantili-en-ilginc-duvar-saatleri-7

Güne rengarenk bir merhaba demeye var mısınız? Bu saat, alarmı çalarken renkten renge girecek. Renkli bir kişiliği olan yakınlarınıza hediye edebileceğiniz bu saat büyük beğeni kazanacak.

Renk değiştiren saat hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

8- ) Ses Kaydeden Alarmlı Masa Saati

uyandirma-garantili-en-ilginc-duvar-saatleri-8

Sabahları duymak istediğiniz sesle uyanabileceksiniz desek? Dilerseniz annenizin, dilerseniz de en sevdiğiniz sanatçının sesini kaydederek güne merhaba diyebilirsiniz.

Ses kaydeden alarmlı masa saati hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayın.

9-) Disko Topu Dijital Alarm Saat

uyandirma-garantili-en-ilginc-duvar-saatleri-9

Her gününüze disko havası katmayı amaç edinmiş bu çalar saat görülmeye değer! Renkli ışıklarıyla dönerek etrafa ışık saçan bir alarm saate sahip olmayı herkes hak ediyor.

Disko topu dijital alarm saat hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere buradan erişebilirsiniz.

10-) Konuşan Kedi Alarm Saati

uyandirma-garantili-en-ilginc-duvar-saatleri-10

Saatin kaç olduğunu ve sıcaklığın ne kadar olduğunu dile getiren bu kedicik melodiler eşliğinde sizi uyandırmayı görev bilmiş. Kedilere ayrı bir sempati duyanların bu alarm saati çok seveceğini düşünüyoruz.

Konuşan kedi alarm saati daha detaylı incelemek için tıklayın.

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir