Doğum Günü Hediyeleri

Sinemaseverlere Özel En Güzel Doğum Günü Hediyeleri

By  | 

Sinemasever bir sevdiğinize doğum günü hediyesi arayışındaysanız, doğru yerdesiniz! Sinemanın tüm güzelliğini ve ruhunu ortaya koyacak bu doğum günü hediyeleri, her sinemaseverin beğenisini kazanacak. Özellikle sinema klaketi ürünler ile onların bu özel gününü daha özel hale getirebilirsiniz. Tüm sinemaseverlerin evinde bulunması gerek doğum günü hediyelerine göz atmanızı kesinlikle öneriyoruz.

Kişiye Özel Sinema Klaketi Masa Saati

sinemaseverlere ozel en guzel dogum gunu hediyeleri 1

Hayatımı çeksem film olur” diyenlere özel bir hediye! Filmin adını, yönetmenini ve oyuncularını sizin belirleyeceğiniz Kişiye Özel Sinema Klaketi Masa Saati, sinemaseverler için unutulmaz doğum günü hediyelerinden biri olacak.

 

Kişiye Özel Sinema Klaketi Telefon Kılıfları

sinemaseverlere ozel en guzel dogum gunu hediyeleri 2

Hangimizin hayatı film niteliğinde değil ki? Filmimizin yönetmeni de başrol oyuncusu da belli aslında.. Siz de hayatı film gibi olan bir arkadaşınıza bu telefon kılıflarından hediye edebilirsiniz. Yine filmin adını, yönetmenini ve oyuncularını siz belirleyeceksiniz!

 

Nostaljik Mısır Patlatma Makinesi

sinemaseverlere ozel en guzel dogum gunu hediyeleri 3

Evde sinema izlemenin vazgeçilmezi olan mısır keyfine keyif katacak harika bir doğum günü hediyesi! Nostaljik Mısır Patlatma Makinesi, hem nostaljiyi hem de sinemayı seven sevdiklerinize rahatlıkla hediye edebileceğiniz hediyelerden.

 

Savaş Topu Şeklinde Mısır Patlatıcı

sinemaseverlere ozel en guzel dogum gunu hediyeleri 4

Savaş Topu Şeklinde Mısır Patlatıcı da mısırsız film izleyemeyenlerin en büyük eğlencesi olacak. Patlayan mısırları ateş eder gibi fırlatan bu mısır patlatıcının kullanımı da çok kolay. Tek yapmanız gereken barut doldurur gibi mısırları doldurmak 🙂

 

Kamera ve Klaket Anahtarlık Seti

sinemaseverlere ozel en guzel dogum gunu hediyeleri 5

İkisi bir arada olan harika bir anahtarlık seti! Bir tanesinde kamera, diğerinde ise sinema klaketi bulunan bu anahtarlık seti, sinemasever çiftler için en güzel doğum günü hediyelerinden biri olacak.

 

Led Klaket Masa Saati

sinemaseverlere ozel en guzel dogum gunu hediyeleri 6

Sinema klaketi ürünlerinden biri daha.. Film gibi bir güne uyanmak isteyen sinemaseverler, bu hediyenizi çok beğenecek ve ömür boyu saklayacak. Alarm özelliği de bulunan Led Klaket Masa Saati’ni susturmak için klaketi çarpmak yeterli.

 

Tasarım Fotoğraf Albümleri

sinemaseverlere ozel en guzel dogum gunu hediyeleri 7

Sinema klaketi son ürün olan bu hediye de şık bir fotoğraf albümü. Sinemaseverlere yakışacak güzellikte olan bu fotoğraf albümü, her sinemaseverin evinde bulunması gereken objelerden biri.

 

İçecek Şapkaları

sinemaseverlere ozel en guzel dogum gunu hediyeleri 8

Film izlerken bir şeyler içmekten de hoşlanan sinemaseverlerin en çok hoşuna gidecek hediyelerden biri İçecek Şapkası olacak. Hiçbir zahmete girmeden, sadece ürüne yerleştirilecek içeceği içebilir, film keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

22 yaşında, 44 yaşında hissediyor, mülayim, tipik bezmiş insan. Romantikmiş, üşengeçmiş, rahatmış. En sevdiği cümle; hallederiz. Çok terbiyelisin, en büyük sensin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir