14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri

Şıklığıyla Göz Kamaştıran Sevgililer Günü Hediyeleri

By  | 

İlk olarak söze, kadınları mutlu etmenin hiç zor olmadığını dile getirerek başlayalım. Hediye seçerken ambulans sirenini duyunca paniğe kapılan araç sahiplerine dönüşmenize hiç gerek yok 😀 Sizi strese sokan bir seçimin aşkınıza katkı sağlamasını bekleyemeyiz. Öncelikle hediye seçerken doğru düşünmeye ve sevgilinizin beğenilerini göz önünde bulundurmaya dikkat edin. Kadınlar şık gözükmeye daima önem verirler, siz de sevgilinizin bu şıklığına katkıda bulunmak isterseniz sizin için seçtiğimiz aksesuar modellerimizle mutlaka tanışmalısınız. En güzel sevgililer günü hediyeleri arasında bulunan aksesuar modellerimizi kadınların çok seveceğinden eminiz!

Birbirinden Şık Sevgililer Günü Hediyeleri

 

Azuris Gümüş Bisikletli Aşıklar Kolye

sikligiyla-goz-kamastiran-sevgililer-gunu-hediyeleri-1

Sevgilinize, kullandığı müddetçe birlikteliğinizi hatırlatacak şık bir sevgililer günü hediyesi vermek istiyorsanız bisikletli aşıklar taşlı kolye tercih edebileceğiniz en ideal ürün.

 

Kişiye Özel Kalp İki Harf Kolye

 

sikligiyla-goz-kamastiran-sevgililer-gunu-hediyeleri-2

Her daim sevgilinizin yanında olacağınızı en iyi şekilde ifade edebileceğiniz kalpli kolyemiz kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Kalplere sevgilinizle isimlerinizin baş harflerini yazdırabiliyorsunuz.

Azuris Gümüş Sonsuz Kalp Kolye

 

sikligiyla-goz-kamastiran-sevgililer-gunu-hediyeleri-3

Sevginizin büyüklüğünü ifade edebilecek en güzel sembol sonsuzluk işaretidir. Kalp temalı taşlı sonsuzluk kolye, sevgilinize onu sonsuza kadar çok seveceğinizi ifade etmenize yardımcı olacak. Sevgiliniz taşlı aksesuarlar kullanmaktan hoşlanıyorsa bu kolyeyi tercih edebilirsiniz.

 

Azuris Gümüş Taşlı Shakira Küpe

sikligiyla-goz-kamastiran-sevgililer-gunu-hediyeleri-4

Kadınların zarafetini artıran en önemli aksesuarlardan biri de küpedir. Modasını kaybetmeyen sallantılı küpeler Shakira küpeleri olarak anılmaya devam ediyor 🙂

 

Spectrum Metal Sevgili Kol Saati

sikligiyla-goz-kamastiran-sevgililer-gunu-hediyeleri-5

Aşktaki uyumunuzu aksesuarlarınızda da göstermek isterseniz metal sevgili kol saatleri ürünümüzle tanışın! Saat kullanmayı seven sevgiliniz, sizi aynı paydada buluşturacak bu fikrinizi de çok sevecek.

 

 

Azuris Gümüş Tektaş Kanat Kolye

sikligiyla-goz-kamastiran-sevgililer-gunu-hediyeleri-6

Evlilik teklifi arifesindeyseniz, renkli taşlara sahip tektaş tasarımlı kanat kolye ile sevgilinize küçük bir mesaj verebilirsiniz 😉 Kadınlar renkli aksesuarları severler siz de renkli kolye sayesinde sevgilinize senelerce unutamayacağı bir sevgililer günü yaşatabilirsiniz.

 

 

Mutlu Kalpler Taşlı Gümüş Bileklik

sikligiyla-goz-kamastiran-sevgililer-gunu-hediyeleri-7

Romantik kalp taşlı gümüş bileklik, aranızdaki sevgiyi temsil edecek kibar ve şık bir hediye olacak.

 

Azuris Gümüş Yıldız Küpe

sikligiyla-goz-kamastiran-sevgililer-gunu-hediyeleri-8

Küpede taş sevmeyen, sadelikte ve spor tasarımlardan hoşlanan kadınları da unutmadık! Gümüş yıldız küpeler eminiz sevgilinizin de büyük beğenisini kazanacak.

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir