Bayanlara Hediye

Sevgiliye Kişiye Özel Hediye Alternatifleri

By  | 

Sevgililik dönemlerinin olmazsa olmazlarından birisidir hediye almak ve hediye vermek. İlişkinin heyecanının son seviyede olmasını sağlar, sevdiğinizi mutlu eder ve özel hissettirir. Yıldönümündeki hediyelerin yeri bambaşka, normal zamandaki hediyelerin yeri bambaşkadır. Siz de şu sıralar sevgilinize herhangi bir sebepten dolayı hediye bakıyorsanız, sevgiliye kişiye özel hediye alternatiflerimizi incelemenizi öneririz.

Aşkınla Eriyorum Ürünleri

sevgiliye kisiye ozel hediye alternatifleri 1

Beyaz kupa, sihirli kupa, mausepad, magnet gibi birçok üründen oluşan Aşkınla Eriyorum Ürünleri, tam da yaz sıcağında sevgilinize hediye edebileceğiniz en uygun kişiye özel hediyelerden biri. Sevgiliniz, kendisi için ne kadar tutuştuğunuzu bir kez daha anlayacak 🙂

Kişiye Özel Bayan Cüzdanı

sevgiliye kisiye ozel hediye alternatifleri 2

En klasik ve geçerli hediyelerden biri. Bayanların en sık kullandıkları aksesuarlarından biri olan cüzdanlar, bir kadının şıklığını tamamlayabilir. Bu sebepten dolayı da cüzdan seçerken ince eleyip sık dokurlar. Kişiye Özel Bayan Cüzdanı’nı da sevgilinize hediye edebilir, hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Ayrıca cüzdan üzerine sevgilinizin ismini ve baş harfini de yazdırabilirsiniz.

Erdil Yaşaroğlu Öküzler Gibi Seviyorum Ürünleri

sevgiliye kisiye ozel hediye alternatifleri 3

Erdil Yaşaroğlu Öküzler Gibi Seviyorum Ürünleri ile sevgilinizi ne kadar ve nasıl sevdiğinizi gösterin! Birçok ürün çeşidi olan bu hediyeler, sevgilinizi hem duygulandıracak hem güldürecek.

Erdil Yaşaroğlu Nereye Baksam Seni Görüyorum Ürünleri

sevgiliye kisiye ozel hediye alternatifleri 4

Sevgilinizi güldürecek Erdil Yaşaroğlu ürünlerinden biri daha. Nereye Baksam Seni Görüyorum Ürünleri, uzakta olduğunuz sevgiliniz için alınabilir, onu ne kadar özlediğinizi ifade edebilirsiniz.

Rüzgarda Sönmeyen İsme Özel Çakmak

sevgiliye kisiye ozel hediye alternatifleri 5

Sigara kullanan erkeklerin de en sevdiği aksesuarları çakmaklarıdır. Hatta bazı erkekler vardır ki, gazı biten çakmaklarını dahi atmaz, koleksiyon haline getirirler. Bu çakmak da sevgilinizin tam koleksiyonluk bulacağı hediyelerden biri. Rüzgarda Sönmeyen İsme Özel Çakmak üzerine sevgilinizin adının ve soyadının baş harflerini yazdırın, kendisini özel hissettirin.

Kişiye Özel Şampanya Kadehleri

sevgiliye kisiye ozel hediye alternatifleri 6

Şampanyasız kutlama olmaz diye düşünenlerden iseniz, Kişiye Özel Şampanya Kadehleri aradığınız hediye olacaktır. Yıldönümü gibi özel bir gün kutlayacaksanız bu kadehler eşliğinde bir kutlama, sevgilinizi çok daha fazla etkileyecektir. Kadehler üzerine 25 karaktere kadar da mesajınızı yazabilirsiniz.

Sevgiliye Özel Ahşap İşlemeli Çerçeve

sevgiliye kisiye ozel hediye alternatifleri 7

En güzel anlarınızı ölümsüzleştirdiğiniz fotoğraflarınızı sergileyebileceğiniz romantik bir çerçeve 🙂 Sevgiliye Özel Ahşap İşlemeli Çerçeve, sevgiliniz için en romantik kişiye özel hediyelerden biri. Şık tasarımı ile de sevgilinizi etkileyecektir.

Kişiyi Özel Aşk Karnesi

sevgiliye kisiye ozel hediye alternatifleri 8

Şimdi de aşkınıza not verme zamanı! Sevgilinizin davranışlarına 100 üzerinden kaç puan verirsiniz? Hangi davranışından memnun, hangisinden şikayetçisiniz? Tüm bunların hepsini Kişiyi Özel Aşk Karnesi ile belirtebilir, sevgilinizi şaşırtabilirsiniz.

22 yaşında, 44 yaşında hissediyor, mülayim, tipik bezmiş insan. Romantikmiş, üşengeçmiş, rahatmış. En sevdiği cümle; hallederiz. Çok terbiyelisin, en büyük sensin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir