Hediye

Sevgiliye En Çok Satan Hediye Seçenekleri

By  | 

Hayatınızın monotonluğundan yakındığınız zamanlarınızın bile aslında dolu dolu olduğunun farkında değil misiniz? Sizi seven birilerinin olması yaşamayı güzel kılan en önemli etkenlerden.. Aşk gibi büyülü bir kavrama sarılmışken insan kafasına sağlık dışında pekte bir şeyi takmıyor doğrusu. Gökyüzünün, çiçeklerin, kuşların ne kadar güzel olduğunu ve bu güzelliği size yaşatan kişiye ne kadar bağlı olduğunuzu fark ediyorsunuz. Hayatınızı anlamlı kılan sevgilinizi mutlu etmek istemeniz en doğal hakkınız! Sevgiliniz de bunu can-ı gönülden hak ediyor tabii.. Sevgiliye ilginç hediye önerileri arayanların kendilerini bakmaktan alamayacağı bu en çok satanlar listemizi eminiz sizde çok seveceksiniz.

 

Sevgiliye Özel En Çok Rağbet Gören Hediyeler

En çok satanlar listesindeki konumunu koruyan ve büyük beğeniler kazanan o ürünler işte karşınızda!

Kalbimin İçi Hediye Sepeti

 

en-cok-satan-sevgiliye-hediye-secenekleri-1

Sevgilinize aşk dolu bir hediye kutusu sunmaya ne dersiniz? Kalp kutu içerisinde romantik sözler barındıran ve yanında kalpli çikolatalarıyla çiçek demeti bulunan bu kutuya sevgiliniz hayran kalacak.

 

en-cok-satan-sevgiliye-hediye-secenekleri-2

Herkes sevildiğini bilmek ister. Eminiz siz de sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi göstermek istersiniz. O zaman bu ürün tam hayal ettiğiniz güzelliğe sahip. 😉 Bu hediye seçeneği hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız. 

 

Aşk Dolu Kavanoz

 

en-cok-satan-sevgiliye-hediye-secenekleri-3

Her güne ayrı özel mesaj içeren aşk dolu kavanoz ile içinizdeki romantiği ortaya çıkarmanın vakti geldi.. Sevgilinizin güne güzel başlamasına sebep olacak bu aşk kavanozu verebileceğiniz en ideal hediye..

en-cok-satan-sevgiliye-hediye-secenekleri-4

İçerisinde 365 tane güzel mesaj içeren bu kavanoz romantikliğe adım atmak isteyenlerin imdadına yetişiyor. Aşkta kendinizi ispat etmeye var mısınız? Aşk dolu kavanoz hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız. 

Kalpli Dilek Feneri

en-cok-satan-sevgiliye-hediye-secenekleri-5

Sevgilinizle geçireceğiniz güzel bir günü taçlandıracak sürprize ne dersiniz? Kalpli dilek fenerleri sayesinde gökyüzünde düzenleyeceğiniz bu romantik şölen unutulmaz olacak.  Sevgiliye hediye edilebilecek en efsane ürün huzurlarınızda!

en-cok-satan-sevgiliye-hediye-secenekleri-6

Sevgilinizle geçireceğiniz günün sonunda akşamınızı anlamlandıracak bu kalpli fenerler sevgilinize hatırlamaktan usanmayacağı bir gün yaşatacak. Kalpli fenerler ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Kalpli fenerlerin videosuna aşağıdaki bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Oscar Başarı Heykeli 

 

en-cok-satan-sevgiliye-hediye-secenekleri-7

Aşkınızın ödüllere layık olduğunu düşünüyorsanız sevgilinize özel olarak hediye edebileceğiniz bu oscar tam sizlik!

en-cok-satan-sevgiliye-hediye-secenekleri-8

İstediğiniz yazıyı yazdırabileceğiniz oscar ödülü hediye seçeneği sevgilinizin şimdiye kadar almış olduğu en sıradışı armağan olmaya aday!

Ürün hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

En İyi Sevgili Sertifikası

 

en-cok-satan-sevgiliye-hediye-secenekleri-9

Sevgiliniz sevgili dalında sertifika hak etmiyor mu sizce de? Aşkta emek veren herkes gönülden hak ediyor sertifikaları.. Siz de sevgilinize daha önce sahip olmadığı bir sertifika sunmaya hazır olun!

 

en-cok-satan-sevgiliye-hediye-secenekleri-10

Ayaklı çerçevede sunacağınız bu sertifika sevgilinizin masasındaki yerini alacak ve ona daima sizi hatırlatacak.

Sertifika hakkında daha geniş bilgi almak için tıklayınız. 

 

Mesajlı Çikolatalar

en-cok-satan-sevgiliye-hediye-secenekleri-11

Ülker‘e rakip olacak mesajlı çikolatalar ile aşkınızı dillendirmeye ne dersiniz? Çikolataya hayır diyemeyen sevgiliniz bu sürpriz çikolatalarınızı yemeye kıyamayacak.

 

en-cok-satan-sevgiliye-hediye-secenekleri-12

İstediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz kişiye özel versiyonları  da bulunan bu enfes çikolatalar ile aşkınızı lezzetle açıklamaya çalışacaksınız. Mesajlı çikolatalar hakkında daha çok bilgi almak için tıklayınız. 

 

Kişiye Özel Kalp Kutuda Konuşan Kalp Puzzle

 

en-cok-satan-sevgiliye-hediye-secenekleri-13

Sevgiliniz için seçtiğiniz en güzel cümlelerinizi puzzle aracılığıyla sergileme fikri nasıl sizce? Büyük bir heyecanla parçadan bütün sonucuna varacak olan sevgiliniz romantik cümlenizle karşılaşınca çok duygulanacak.

en-cok-satan-sevgiliye-hediye-secenekleri-14

Puzzle parçalarının kalpli kutuya yerleştirilmesi ve içerisine iki tane sevimli kalp çikolatanın konulmasıyla hazır hale gelen bu hediye seçeneği sevgilinizin sahip olabileceği en romantik armağanlardan..

Mesajlı kalp puzzle ile ilgili daha geniş bilgi almak için tıklayınız.

 

Kişiye Özel Kalp Ödülü  

en-cok-satan-sevgiliye-hediye-secenekleri-15

Aşkı anlatma kabiliyeti oldukça yüksek olan bu akrilik kalp ürününü sevgiliniz büyük bir keyifle masasında bulunduracak. Kişiye özel olarak tasarlanan yani üzerine istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz bu ödül sevgilinizin en değerlileri arasındaki yerini alacak.

Kalp ödül hakkında daha çok bilgiye erişmek için tıklayınız. 

 

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir