Sevgiliye El Yapımı Hediyeler

0

Aşk emek ister, ilgi ister. Hayatınızda önemli bir yere sahip olan kişilere verdiğiniz değeri gösterebilmek adına pek çok hamlede bulunursunuz. Bu gerek fedakârlıklarınız, gerek söylediğiniz güzel sözler olsun.. Ama sürekli bir çabalayış vardır. Sevdiğiniz kişi için yaptığınız her şey sizin için değişilmezdir. O güzelliği tattıktan sonra hayatta başka hiçbir şeyden o lezzeti alamayacağınızı fark edersiniz. Sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi farklı yöntemlerle kanıtlamak istiyorsanız bize kulak verin.. Hediyeye boğduğunuz sevgilinize artık daha farklı sürprizler yapmak istiyorsanız içine emeğinizi de dahil edebileceğiniz bu hediyelik fikirler çok hoşunuza gidecek demektir. Sevgiliye hediye önerileri arasında bulunan aslında çok ilginç olmasa da sevgilinizin beklemediği bir sürpriz olacağından onu şaşırtacak olan bu seçeneklere siz de hayran kalacaksınız. Marifetinizi konuşturma vaktidir..

 

Sevgiliye El Yapımı Hediye Hazırlama

Ellerimiz Ayrılmasın Biblo 

Sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi hissettirebileceğiniz harika bir çalışma yapmaya ne dersiniz? Plastik alçı tozu ile birbirine kenetlenmiş ellerinizin biblosunu ömür boyu saklayabilirsiniz. Bu sürpriziniz ömür boyu sevgilinizin unutamayacağı nitelikte olacak.

‘Ellerimiz Ayrılmasın’ Biblosu Nasıl Yapılır? 

Yapılışı hakkında detaylı bilgiye videodan ulaşabilirsiniz.

İhtiyacınız olan malzemeler:
– Kalıp harcı
– Su
– Yağ
Ellerinizi yağladıktan sonra 5 dakika kapta kurumasını beklemeniz gerekiyor.

 

Romantik Ahşap Tablo

Ahşabın üzerine kalp motifi ortaya çıkacak şekilde çivileri çaktığınızda, dilediğiniz renkteki ipleri çiviler arasından geçirerek romantik ahşap tablonuzu oluşturabilirsiniz. Kırmızı ip de tercih edebilirsiniz. Dilerseniz ahşabınızı vernikle parlatarak hediyenizin daha şık gözükmesini de sağlayabilirsiniz.

Romantik Ahşap Tablo Nasıl Yapılır?

Romantik ahşap tablonun yapılışı hakkında detaylara videodan ulaşabilirsiniz.

 

♥ ‘Tanışma Yıldönümümüz’ Karton Pano

Sevgilinizle tanışma yıldönümünüz gelip çattıysa ve siz hala nasıl bir sürpriz yapacağınıza karar veremediyseniz, bu şık pano sizin kurtarıcınız olacak. Kaçıncı yıldönümünüzse, o yılın rakamını çiçeklerle süsleyerek sevgilinize unutamayacağı bir gün yaşatabilirsiniz.

‘Tanışma Yıldönümümüz’ Karton Pano Nasıl Hazırlanır?

Karton panoyu sadece çiçek değil, kalp çıkartmalarıyla da süsleyebilirsiniz. Kendi tasarımınızı da oluşturabilirsiniz. Karton pano yapılışı hakkındaki detaylara yukarıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

♥  I Love You Masaüstü Dekoru

Duygularınıza tercüman olacak bir hediye fikri arıyorsanız, I Love You masaüstü dekoru tam da aradığınız hediye seçeneği! Sevgilinizin çalışma masasında onu ne kadar çok sevdiğinizi hatırlayabileceği bir şeyler olmasını istiyorsanız bir an önce kollarınızı sıvayıp işe koyulun 🙂

 

I Love You Masaüstü Dekoru Nasıl Yapılır?

Masaüstü dekorunun yapılışıyla ilgili detaylara videodan ulaşabilirsiniz.

♥ Origami Fotoğraf Çerçevesi

Sevgilinizle aynı karede yer aldığınız en güzel fotoğrafınızı, kendi ellerinizle hazırlayacağınız romantik bir çerçeve ile ona hediye etmeye ne dersiniz? Herkesin kolaylıkla hazırlayabileceği bu aşk dolu fotoğraf çerçevesi unutulmaz bir hediye olmaya geliyor.

 

Origami Fotoğraf Çerçevesi Nasıl Yapılır?

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.