Hediye

Sevgiliye El Yapımı Hediyeler

By  | 

Aşk emek ister, ilgi ister. Hayatınızda önemli bir yere sahip olan kişilere verdiğiniz değeri gösterebilmek adına pek çok hamlede bulunursunuz. Bu gerek fedakârlıklarınız, gerek söylediğiniz güzel sözler olsun.. Ama sürekli bir çabalayış vardır. Sevdiğiniz kişi için yaptığınız her şey sizin için değişilmezdir. O güzelliği tattıktan sonra hayatta başka hiçbir şeyden o lezzeti alamayacağınızı fark edersiniz. Sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi farklı yöntemlerle kanıtlamak istiyorsanız bize kulak verin.. Hediyeye boğduğunuz sevgilinize artık daha farklı sürprizler yapmak istiyorsanız içine emeğinizi de dahil edebileceğiniz bu hediyelik fikirler çok hoşunuza gidecek demektir. Sevgiliye ilginç hediye önerileri arasında bulunan aslında çok ilginç olmasa da sevgilinizin beklemediği bir sürpriz olacağından onu şaşırtacak olan bu seçeneklere siz de hayran kalacaksınız. Marifetinizi konuşturma vaktidir..

 

El Yapımı Hediye Fikirleri

 

sevgiliye-el-yapimi-hediyeler-1

Renkli kağıtları kalp şeklinde kesip sevgilinize okumak istediğiniz tüm güzel sözleri bu kalpli kağıtlara yazın. Bu sözleri özel bir kutuya koymayı unutmayın. Sevgiliniz bu sürprizinizi ve emeğinizi ömrü boyunca unutamayacak.

sevgiliye-el-yapimi-hediyeler-2

Sevgilinizin baş harfini içeren bir karton kesip mantarla bunu kabartmalı hale getirip hediye etmeye ne dersiniz? Bu fikrin yanında sevgilinize küçük bir armağan daha verip o gününüzü ölümsüzleştirebilirsiniz.
sevgiliye-el-yapimi-hediyeler-3

Kırmızı gül aşkı çağrıştıran en güzel çiçek.. Sevgilinize kendi ellerinizle hazırlayabileceğiniz bir tablo sunmak istemez miydiniz? Fotoğraftaki kalp renkli kartondan oluşmuş fakat siz bu tasarımı gül yapraklarıyla da yapabilirsiniz.

 

Sevgililer Günü Hediyeleri Erkekler ?çin

Sevgilinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden birisi de harika bir sabah kahvaltısı.. Hele ki bu kahvaltı sofrasını siz hazırlamışsanız bundan daha güzel bir armağan olamaz sevgiliniz için..

sevgiliye-el-yapimi-hediyeler-5

Sıradan telefon kılıfı kullanmaya son vermek lazım! Sevgilinizle ayrılmaz bir ikili olduğunuzu telefon kılıflarınızla belli edin. Bu fikir tüm aşık çiftlerin çok hoşuna gidecek.

sevgiliye-el-yapimi-hediyeler-6

Elektrik işlerinden anlayanların cesaret edebileceği bir seçenek. Sevgilimi hediyemle saşırtmak istiyorum, diyorsanız şimdiden çalışmaya başlayın deriz. 🙂

sevgiliye-el-yapimi-hediyeler-7

Keçe kumaşı kullanarak yapabileceğiniz bu sevimli torbaların içine çikolata canavarı sevgilinize özel minik çikolatalar yerleştirirseniz, sevgilinize verebileceğiniz en güzel hediyeyi vermiş olursunuz.

sevgiliye-el-yapimi-hediyeler-8

El örgüsü konusunda kendisine güvenenlerin yapabileceği love yazılı kalp yastık sevginizin gerçekliği konusunda herkesi ikna etmeye yetecek.

 

sevgiliye-el-yapimi-hediyeler-9

Kartonları birbirine ekleyerek oluşturacağınız harfe dolayacağınız ipin sevgilinizi mutlu edecek bir hediyeye dönüşeceği hiç aklınıza gelir miydi?

sevgiliye-el-yapimi-hediyeler-10

Ayna karşısından ayrılmayan sevgilinize işe yaramayan cdler yardımıyla özel bir ayna yapma fikrine ne dersiniz? Bu fikir sevgilinizin de çok hoşuna gidecek.

 

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir