Sevgiliniz için Unutulmaz Olacak 10 Doğum Günü Hediyesi

0

Doğum günü kutlamak keyiflidir ama doğum günü olan kişi sevgilinizse böylesine anlamlı bir günü beraber geçirecek olmanız keyifli olmasının yanında  hem heyecan verici hem de aşk dolu olacaktır. İlk olarak sevgilinizin doğum günü organizasyonunu üstlenmeniz gerekiyor. Yani ona en özel ortamı sizden başkası hazırlayamaz. Sevgilinizin arkadaşlarından ricada bulunun ve bu organizasyonu tamamen sizin üstlendiğinizi ilan edin. Çünkü sevgilinizi sizden daha iyi tanıyan kimse olamaz. Böylesine özel günler sevgilinizle aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirecek ve “unutulmaz anlar” başlığı altında güzel anılarınız birikmiş olacak 🙂 Günümüzde organizasyon firmaları omzumuzdaki büyük bir yükü bizden alıyor ve çok güzel doğum günü organizasyonları hazırlıyor. Dolayısıyla da fazla stres yapmanıza gerek kalmıyor.

Organizasyon kolay iş… Peki ya sevgilinizi mutlu edecek ideal doğum günü hediyesi seçeneğini bulmak? İşte burada her şey kilitleniyor. Sevgilinize onu mutlu edecek birbirinden romantik doğum günü hediyeleri sunmak istiyorsanız sizin için sıraladığımız hediye önerilerimizi mutlaka incelemelisiniz. Sevgilinizle birlikte geçireceğiniz nice mutlu seneler dileriz 🙂

 

Sevgiliye Doğum Günü Sürprizleri

 

10. Kendi Ellerinizle Hazırlayacağınız Romantik Bir Masa

Sevgilinize ömür boyu hatırlayacağı ve nesilden nesile aktaracağı bir anı yaşatmak isterseniz, kendi ellerinizle hazırlayacağınız romantik bir yemek masasını hazırlama fikrini tercih edebilirsiniz. Daha önce hiç yapmadığınız sürprizleri sevgilinizin doğum gününe saklarsanız ona ne kadar özel olduğunu da hissettirmiş olursunuz. Mutfakta iyi olan dostlarınızdan tüyo almayı unutmayın 😉

Romantik masa hazırlarken fikir edinmeniz için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz;

Hazırlayacağınız yemeklerden de öte, bulunacağınız ortamın romantik bir atmosfer olması da çok önemli. Ortamı romantik olacak şekilde süsleme işlemleri için de benzer videolardan istifade edebilirsiniz.

 

9. Ahşap Alyans Kutusu

Bir kadına doğum gününde verilebilecek en en anlamlı doğum günü hediyesi seçeneğiyle karşınızdayız! Sevgilinizle aynı çatı altında yaşamak istediğinizi ona ilan etmek için anlamlı bir günü tercih etmek istiyorsanız, sevgilinizin doğum gününden daha anlamlı bir gün bulamazsınız 🙂 Alyans Ahşap Kutusu evlilik yoluna adım atan çiftlere özel olarak hazırlanan şık bir hediyedir. Ürün tamamen size özel olarak hazırlanmakta olup, ahşap kutunun üzerinde sevgilinizle isimleriniz yazıyor olacaktır.

 

8. Birlikte Haftasonu Kaçamağı Yapabileceğiniz Tatil Bileti

En anlamlı ve sevgilinize iyi gelecek doğum günü hediyelerinden birisi de birlikte vakit geçireceğiniz harika bir seyahat planlaması olacaktır. Sevgilinize hiç beklemediği anda aldığınız tatil biletlerinin sürprizini yaptığınızda mutluluktan havalara uçacaktır. Doğum günü kutlamanızı da gittiğiniz tatil beldesinde yapmanız size artı puan kazandıracaktır. Şimdiden THY‘den uçak biletlerinizi ayarlasanız iyi edersiniz.

7. Zamanın Durduğu Anlar 3 Saatli Kanvas Tablo

Hayatınızda öyle anlar olur ki “Bu an hiç bitmesin” dersiniz. Duygularınızın yoğun olduğu ve bitmesini istemediğiniz bu anlar genellikle sevgilinizle yaşadığınız anlardır. İlk yıldönümünüz, evlendiğiniz gün ve bebeğinizi kucağınıza aldığınız gün ömür boyu aklınızdan silinmez. Bu anların fotoğraflarını bastırabildiğiniz Zamanın Durduğu Anlar 3 Saatli Kanvas Tablo evinizin en güzel köşesini süslemeye geliyor.

 

6. El Yapımı Aşkınızın Kitabı

Belki bu romantik aşk kitabını hazırlamak günlerinizi alacak fakat sevgilinizin bu sürpriziniz karşısında dünyanın en mutlu insanına dönüşeceğinden emin olabilirsiniz. Çabalarınıza değecek. Tamamen el yapımı olarak hazırlanan bu aşk dolu kitap, bir sevgilinin alabileceği en güzel doğum günü hediyesi olmaya aday!

El yapımı aşkınızın kitabının hazırlanışı ve içeriği hakkında yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

 

5. İsme Özel Mumlu Romantik Set

Doğum günü organizasyonunun açılışını romantizmle donatmaya ne dersiniz? Sevgilinizle isimlerinizin baş harfleri, kalp şablonu ve mumlardan oluşan İsme Özel Mumlu Romantik Set, özünde ne kadar romantik bir insan olduğunuzu gözler önüne serecek nitelikte bir sürpriz olacak. İsimlerinizin baş harflerinde yanan mumlar ömür boyu sevgilinizin gözlerinin önünden gitmeyecek.

 

4. Bütün Gün Birlikte Eğleneceğiniz Lunapark Çılgınlığı 

Unutulmayacak bir sürpriz yapmak istiyorsanız, bu sürprize çılgınlıklar da dahil olmalı elbet. Sevgilinizin doğum gününü eğlenceli ve unutulmaz kılacak bir etkinlik arıyorsanız uzun zamandır ya da hiç yapmadığınız eğlence seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Mesela lunaparka giderek bütün gün çocuklar gibi eğlenerek, o günü tarihe kaydedebilirsiniz.

 

3. Altın Kolyeli Kalp Hediye Sepeti

Hem şık, hem şirin hem de lezzetli bir hediyeye kimse hayır diyemez! Altın Kolyeli Kalp Hediye Sepeti içerisinde melek kolye, iki adet kalpli çikolata, ayıcık peluş ve mis gibi kokan gül demeti kokulu taşlar yer almaktadır. Dekorasyona, aksesuar kullanmaya önem veren ve çikolata seven sevgiliniz bu sürprizinize hayran kalacak.

 

2. Birlikte Kamp Yapacağınız Yerleri Keşfe Çıkın

İş stresinden, insan kalabalığından uzak, sadece birbirinize zaman ayırabildiğiniz ve duygularınızı en iyi şekilde ifade edebildiğiniz bir gezi, sevgilinize verebileceğiniz en anlamlı ve romantik doğum günü hediyesi olacaktır. Sevgilinize “iyi ki doğdun, seni seviyorum” demenizin en samimi hali, kamp ateşi yakıp aşkınızı tekrar ilan edeceğiniz güzel bir ortamla tamamlanacaktır.

 

1. Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi

Sevgilinize onu her şeyden çok sevdiğinizi ifade etmeniz için doğum günü harika bir zamanlama olacak. Üzerinde sırasıyla seni her şeyden çok seviyorum yazan 4 kalpli kutudan oluşan bu kulenin içerisinde; renkli drajeler, Mabel çikolatalar ( seni seviyorum mesajlı ambalajlı ), kalpli çikolatalar ve sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi ifade edebileceğiniz mesajlı kalp kağıtlar yer almaktadır.

Orijinal doğum günü hediyesi fikirlerimiz için buraya da bekleriz 🙂

Leave A Reply

Your email address will not be published.