14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer Gününe Özel Plaket ve Kristal Ürünleri

By  | 

Sevgililer günü hediyesi olarak sevgilinize şık bir hediye mi arıyorsunuz? İşte size sevgililer gününün en şık hediye seçenekleri! Birbirinden anlamlı plaket ve kristal ürünleri ile sevgilinize hiç unutamayacağı bir mutluluk yaşatmak sizin elinizde. Kişiye özel olan bu ürünleri siz de sevgiliniz de çok seveceksiniz.

 

 

sevgililer gunune ozel plaket ve kristal urunleri 1

Sevgilinizin kendini çok daha özel hissettireceği bir ödül hediye vermek ister misiniz? Kişiye Özel Mini Plaket, bu doğrultuda sevgilinize hediye edebileceğiniz en anlamlı sevgililer günü hediyelerinden biri. Kalp figürünün altına istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz.

 

 

sevgililer gunune ozel plaket ve kristal urunleri 2

Bira seven sevgiliniz bu bardağa bayılacak! 6 farklı modeli bulunan Kişiye Özel Bira Bardağı üzerine sevgilinizi de ismini yazdırabilirsiniz.

 

 

sevgililer gunune ozel plaket ve kristal urunleri 3

Kişiye Özel Çay Fincanı ile sevgilinizin çay keyfine aşk katın! Kalp figürlü Kişiye Özel Çay Fincanı üzerine sevgilinizin ismini yazdırabilir, sevgililer gününde onu özel hissettirebilirsiniz.

 

 

sevgililer gunune ozel plaket ve kristal urunleri 4

Şarap içmek hiç bu kadar romantik olmamıştı! Kişiye Özel İkili Şarap Kadehi üzerine istediğiniz notu ekleyebilir, romantik akşamlarınızı daha romantik bir hale getirebilirsiniz.

 

 

sevgililer gunune ozel plaket ve kristal urunleri 5

Göz kamaştırıcı bir sevgililer günü hediyesine hazır olun! Kişiye Özel LED Işıklı Akrilik USB Bellek, şık tasarımı ile dikkat çeken sevgililer günü hediyelerinden biri. Ürün üzerine sevgilinizin de ismini yazdırarak hediyenize anlam katabilirsiniz.

 

 

sevgililer gunune ozel plaket ve kristal urunleri 6

Dünyaca ünlü Oscar ödülü şimdi Türkiye’de! Hem de sevgililer gününe özel olarak! Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscarı ile sevgilinize ne kadar iyi bir sevgili olduğunu hissettirebilir, üzerine de istediğiniz notu yazdırabilirsiniz.

 

 

sevgililer gunune ozel plaket ve kristal urunleri 7

Aşkınızı göstermenin en romantik yolu bu ödülden geçiyor! Sevgiliye Özel Akrilik Kalp Ödül ile sevgilinize unutmayacağı bir sevgililer günü hediyesi vermeye hazır olun! Arka fonunda seni seviyorum yazıları bulunan ödül üzerine isim ve tarih de yazdırabilirsiniz.

 

 

sevgililer gunune ozel plaket ve kristal urunleri 8

Sevginizi doğal yollardan göstermenin en güzel yolu Kişiye Özel Ağaç Plaketler’den geçiyor! Gerçek ağaçtan yapılan Kişiye Özel Ağaç Plaketler üzerine mesajınızı yazdırabilir, fotoğraf da ekleyebilirsiniz.

22 yaşında, 44 yaşında hissediyor, mülayim, tipik bezmiş insan. Romantikmiş, üşengeçmiş, rahatmış. En sevdiği cümle; hallederiz. Çok terbiyelisin, en büyük sensin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir