Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer Günü İçin Tasarlanan Hediye Sepetleri

By  | 

14 Şubat Sevgililer günü için hediye listenizi oluşturdunuz mu? Eğer siz de sevgililer günü hediyesi seçerken kararsız kalıyorsanız tam da size göre bir haberimiz var! Birçok hediyenin piyasaya çıktığı bu dönemde sevgilinizi mutlu edecek hediyelerin başında hediye sepetleri yer alıyor. Klasik hediyelerden sıkıldıysanız ya da hangi hediyeyi seçeceğinize karar veremiyorsanız hediye sepetleri aradığınız hediye olabilir.

İçinde birçok hediyenin yer aldığı hediye sepetleri görebilmek mümkün. Sadece romantik değil ilginç hatta nostaljik hediye sepetleri bile var! Sevgilinizi şaşırtırken aynı zamanda duygulandırmak istiyorsanız hediye sepetlerini mutlaka inceleyin.

Sevgililer Günü Hediyesi Olacak Hediye Sepetleri

Melek Sevgilime Hediye Kulesi

sevgililer-gunu-icin-tasarlanan-hediye-sepetleri-01

Melek sevgilinize özel olarak hazırlanmış hediye kulesini inceleyin. İçinde kalpli çikolatadan, melek kolyeye kadar birçok özel hediye yer alıyor. Üstelik kutu üzerinde de seni her şeyden çok seviyorum yazısı var.

‘Seni Seviyorum Çünkü Bir Sürü Nedenim Var’ Hediye Sepeti

sevgililer-gunu-icin-tasarlanan-hediye-sepetleri-02

Seni seviyorum çünkü bir sürü nedenim var diyorsanız, bu hediye sepeti tam sizlik! Bazen aşkı, sözlerle anlatmak yetersiz kalır. İşte böyle zamanlarda bu eşsiz hediye size yardımcı olacak. Kalpli dev çikolatalar ve aşk sözlerinin bulunduğu romantik hediye seti, sevgililer gününe özel olarak tasarlandı.

 

Aşıklara Özel Ayılı Kova

sevgililer-gunu-icin-tasarlanan-hediye-sepetleri-03

Bu hediye sepeti diğerlerinden biraz farklı. Kova içinde bulunan tüm hediyeler sevgilinizi mutlu edecek. Love yazan kupanın içinde şekerlemeler, romantik notlar ve sevimli peluş ayıcık yer alıyor.

 

Kalbimin İçi Hediye Sepeti

sevgililer-gunu-icin-tasarlanan-hediye-sepetleri-04

Sevgililer gününün belki de değişmeyen tek unsuru güllerdir. Siz de romantik güllerden oluşan bir hediyeye ne dersiniz? Kalbimin içi hediye sepeti, güllerle ve çeşitli romantik ürünlerle hazırlanıyor.

Bayan Hep Doğruya Özel Hediye Kutusu

sevgililer-gunu-icin-tasarlanan-hediye-sepetleri-05

 

Her şeyi en iyi şekilde sevgilinizden başkası bilemez değil mi? Bayan hep doğruya alabileceğiniz esprili bir hediye karşınızda duruyor.

Şeker Dolu Aşk Kovası

sevgililer-gunu-icin-tasarlanan-hediye-sepetleri-06

Yenilebilir bir hediye fikrine açık olun. Seni çok seviyorum yazan kovalar, lezzetli mi lezzetli şekerlemelerle dolu!

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir