Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer Günü Hediyeleri Tasarım Aynalar

By  | 

Sevgilinizle aynı duyguları taşıdığınız için sevgiliniz sizin aynanızdır. Hediye almak zor bir iş değildir fakat isabetli bir hediye seçmek zor bir iştir. Sevgilinize kendisini değerli hissettirecek bir sevgililer günü hediyesi vermek istiyorsanız, aşk temalı birbirinden anlamlı ve tamamen size özel olarak hazırlanan ayna seçeneklerimizle sevgilinize unutamayacağı bir gün yaşatabilirsiniz. Sevgiliniz için alacağınız hediye sadece ona özel olmalı… Mesela arkadaşınıza da hediye edebileceğiniz bir ürünü sevgiliniz için tercih etmemelisiniz. Sevgilinize sadece ona alabileceğiniz şıklıkta ve romantiklikte bir ürün almalısınız. Kişiye özel tasarım ayna seçeneklerimiz, sevgilinize kendisini özel hissettirecek ve birbirinize daha çok kenetlenmenizi sağlayacak 🙂

 

En Romantik Tasarım Ayna Modelleri

Kişiye Özel Kalpli Saatli Ayna

sevgililer-gunu-hediyeleri-tasarim-aynalar-1

Kişiye özel olarak tasarlanan isim yazılı kalpli saat ayna ürünümüz sevgilinize verebileceğiniz en şık hediyeler arasında yer alıyor. Evinizde size dair bir aşk köşesi yapma fikrine ne dersiniz? Kalpli saat aynalar evinizin havasını değiştirecek.

 

Seni Seviyorum Dekoratif Ayna

sevgililer-gunu-hediyeleri-tasarim-aynalar-2

Bazen kucak dolusu “Seni seviyorum” diye haykırmak istersiniz ama haykırışınız bile sevginizin yanında sönük kalır. Sevgilinize onu dolu dolu sevdiğinizi hatırlatacak bir hediye vermek isterseniz seni seviyorum dekoratif aynayı tercih edebilirsiniz.

 

Kişiye Özel Sonsuzluk Ayna

sevgililer-gunu-hediyeleri-tasarim-aynalar-3

Sevgililer gününde sevgilinize yapabileceğiniz en büyük jest onu sonsuza kadar seveceğinizi söylemenizdir. Kişiye özel sonsuzluk ayna ürünümüz bu konuda size fazlasıyla yardımcı olacak. Aynaya isimlerinizi yazdırabiliyorsunuz.

 

Kişiye Özel Kalp Ayna

sevgililer-gunu-hediyeleri-tasarim-aynalar-4

İsimlerinizin kalp tasarımı şeklinde yazılabildiği şık aynalarımız, sevgilinizi mutlu edecek ve ona ne kadar değer verdiğinizi gösterebilecek en ideal hediye seçeneklerinden biri…

 

Kişiye Özel Kalp Çerçeve Ayna

sevgililer-gunu-hediyeleri-tasarim-aynalar-5

Aşkınızı en iyi şekilde ifade edebileceğiniz sevgililer günü hediyesi arıyorsanız kalp temalı ürünleri tercih edebilirsiniz. Kalp çerçeve ayna kişiye özel olup kalplerin içerisinde sevgilinizin ismiyle sizin isminiz yazılı olacak.

 

 İsim Yazılı Kalp Aynasevgililer-gunu-hediyeleri-tasarim-aynalar-7

İsimlerinizin baş harflerini yazdırabileceğiniz ve kalp tasarımlı aynanın da bulunacağı romantik ayna seti, sevgilinizin size olan aşkını ikiye katlayacak

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir