14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer Günü Hediyeleri Romantik Fotoğraf Çerçeveleri

By  | 

Sevgilinizle birlikte geçirdiğiniz en güzel anlarınızı fotoğraf çekilerek ölümsüzleştirdiyseniz, anılarınızı evinizin en güzel köşesinde yaşatmayı isteme fikriniz, eminiz eşinizin de çok hoşuna gidecektir. Romantik sevgililer günü hediyeleri denildiği zaman hafızalarda canlanan “mis kokulu güller, romantik mumlar” kalıbını bir kenara bırakalım. Siz farklılığınızı sevgiliniz için tercih edeceğiniz romantik fotoğraf çerçeveleri ile ortaya koyun!
Aşkınızı gündemde tutmanın en basit ve etkili yollarından birisi de, size sevgilinizle çok mutlu anlar yaşadığınızı hatırlatacak fotoğraflardır. Fotoğraflarınızı kaldırıp kenara koyduğunuz fotoğraf albümlerinden çıkarın ve en şık fotoğraf çerçevelerimiz sayesinde evinizin dekoratif bir eşyasıymış gibi kullanmaya başlayın. Sizin için seçtiğimiz en aşk dolu fotoğraf çerçevelerimizle tanışmadan geçmeyin!

Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri: Fotoğraf Çerçeveleri

I Love You Fotoğraf Çerçevesi

sevgililer-gunu-hediyeleri-romantik-fotograf-cerceveleri-1

Sevgilinize her gördüğünde onu ne kadar çok sevdiğinizi hatırlatacak I love you fotoğraf çerçevesi, romantiklik yolunda ilk adımı atmak isteyenlerin tercihi olacak.

 

Kalp Fotoğraf Çerçeveleri

sevgililer-gunu-hediyeleri-romantik-fotograf-cerceveleri-2

Ahşap ve plastik olmak üzere iki seçeneği bulunan kalp fotoğraf çerçevelerininin kırmızı ve siyah olmak üzere de iki renk alternatifi bulunmaktadır. 12 adet fotoğrafınızı koyabileceğiniz bölmeye sahip olan kalp çerçeveler, en sevdiğiniz fotoğraflarınızın arşivini yapmanız için harika bir platform…

 

Aşk Mesajlı Fotoğraf Çerçevesi

sevgililer-gunu-hediyeleri-romantik-fotograf-cerceveleri-3

Aşkın en güzel tonlarını üzerinde bulunduran fotoğraf çerçevemiz tamamen size özel olarak hazırlanmaktadır. Fotoğraf çerçevesine sevgilinize dair romantik mesajınızı yazdırarak hediyenizi ölümsüzleştirebilirsiniz.

 

Sevgililer Günü Hatırası HDF Çerçeve

sevgililer-gunu-hediyeleri-romantik-fotograf-cerceveleri-4

Aşkınızın en güzel temsilcisi olacak ve sevgilinizin çalışma masasında bulunduğu müddetçe her daim ona yanında olduğunuzu hatırlatacak HDF çerçeveye sevgililer günü mesajınızı ve isimlerinizi yazdırabiliyorsunuz.

 

Kalp Lazer İşlemeli Ahşap Çerçeve

sevgililer-gunu-hediyeleri-romantik-fotograf-cerceveleri-5

Hediyenizin de aşkınız kadar orijinal olmasını ister misiniz? Ahşap tutkunların tercih edeceği, üzerine mesaj yazdırılabilen fotoğraf çerçevesi şıklığıyla görenleri büyülüyor…

 

Sihirli Dönen Kalp Çerçeve

sevgililer-gunu-hediyeleri-romantik-fotograf-cerceveleri-6

İçerisine dilediğiniz fotoğrafınızı yerleştirebildiğiniz, pille çalışan ve kendi etrafında dönen kalp çerçeve romantik ve dekoratif olarak oldukça şık bir sevgililer günü hediyesi adayı!

 

Ahşap Love Çerçeveler

 

sevgililer-gunu-hediyeleri-romantik-fotograf-cerceveleri-7

 

Aşk denildiği zaman aklınıza gelen sevgilinize bu hissi anlatabileceğiniz harika bir hediye biliyoruz! Love fotoğraf çerçevelerimiz ile aşkınız çalışma masanızda ya da evinizin en güzel köşesinde de boyut kazansın. Çerçevelerin kırmızı ve beyaz olmak üzere iki renk alternatifi bulunmaktadır.

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir