Sadece Öğretmeninize Özel 10 Öğretmenler Günü Hediyesi

0

Öğretmenler gününde öğretmeninize senelerce kullansa bile direkt sizi hatırlatacak orijinal bir öğretmenler günü hediyesi vermek istiyorsanız, sizin için seçtiğimiz bu ürünleri görmeden geçmeyin deriz! Kişiye özel olarak hazırlanan bu ürünler sayesinde siz de öğretmeninizin özel hissetmesini sağlayabilir ve ona unutamayacağı bir öğretmenler günü yaşatabilirsiniz. Tercih edeceğiniz öğretmenler günü hediyeleriyle siz de arkadaşlarınızdan sıyrılmak istemez misiniz? Kişiye özel olarak hazırlanan tasarım hediye fikirlerimizi çok seveceğinizden eminiz!

 

Öğretmenler Günü Hediyesi Olacak Kişiye Özel Ürünler

1. Öğretmene Mesajlı Kupa Bardak

sadece-ogretmeninize-ozel-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-1

Üzerindeki metinleri öğretmeninize özel olarak düzenleyebildiğiniz bu kupa bardağın sihirli ve beyaz olmak üzere iki farklı seçeneği bulunmaktadır. Öğretmeninizin elinden düşürmediği en nadide eşyası kupa bardağıysa, yeni favorisi olacağını düşündüğümüz renkli tasarıma sahip kupa bardak ürünümüzü de mutlaka değerlendirmelisiniz.  Dilerseniz arkadaşlarınızla birlikte bu kupa bardaktan öğretmeninize hediye etmek için anlaşabilirsiniz 🙂

 

 

2. Öğretmene Özel Mesajlı Makyaj Aynası

sadece-ogretmeninize-ozel-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-2

Alacağınız hediyeyle öğretmeninizin şıklığına, güzelliğine vurgu yapmak istiyorsanız tamamen öğretmeninizin ismine özel olarak hazırlanan bu makyaj aynasına ne dersiniz? Kadınlar şıklıklarıyla anılmaktan ve güzelliklerine dair iltifat almaktan çok hoşlanırlar. Siz de öğretmeninize her daim şık olduğunu hatırlatacak makyaj aynası ürünümüzü hediye edebilirsiniz.

 

 

3. Klasik Öğretmen Sözleri Ürünleri

sadece-ogretmeninize-ozel-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-3

Masa saati, duvar saati, kupa bardak ve mousepad gibi ürünlere öğretmeninizin dilinden düşürmediği en popüler cümleleri yazdırma fikri sizce de çok esprili değil mi? Sözlerin ortasına öğretmeninizin fotoğrafını da bastırabiliyorsunuz. Klasik Öğretmen Sözleri Ürünleri; masa saati, duvar saati, mausepad ve kupa bardaktan oluşmaktadır. Dilediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz.

 

 

4. Öğretmene Özel Kare Ahşap Duvar Saati

sadece-ogretmeninize-ozel-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-4

Biricik öğretmeniniz göğsünün kabaracağı hediyeleri fazlasıyla hak ediyor! Üzerindeki metinleri dilediğiniz gibi değiştirebildiğiniz bu ahşap duvar saati en orijinal öğretmenler günü hediyesi olmaya geliyor.  Özellikle coğrafya öğretmeniniz için bu duvar saatini tercih edebilirsiniz. Ürün kişiye özel olup, üzerine dilediğiniz mesajınızı ve öğretmeninizin ismini yazdırabiliyorsunuz.

 

 

5. Öğretmenler Günü Hediyesi Kitap Ayracı

sadece-ogretmeninize-ozel-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-5

Öğretmeninize sadece onda olacak bir kitap ayracı hediye edebilirsiniz. Kitap okumasıyla daima size örnek olan ve size kitap okuma sevgisini aşılayan öğretmeninize kitap ayracından daha anlamlı bir hediye veremezsiniz. Dilediğiniz mesajı ve fotoğrafı bastırabileceğiniz bu kitap ayracı sadece öğretmeninize özel! Her kitap okuduğunda, öğretmeniniz sizi hatırlasın diye…

 

6. İsme Özel Desenli Ahşap USB Bellek

sadece-ogretmeninize-ozel-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-6

Usb bellekler bilgisayarımızın yükünü hafifleten olmazsa olmaz eşyalarımızdır. En sevdiğiniz fotoğraflarınızın, dökümanlarınızın yedeğini alabilmeniz için büyük yardımcıdır. Bilgisayar öğretmeninizi de daha önce sahip olmadığı şıklıkta bir Usb bellekle tanıştırmak isterseniz işte size fırsat! İki farklı tasarım modeli bulunan usb bellekler de kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ahşap usb belleklerin üzerine öğretmeninizin ismini yazdırabiliyorsunuz.

 

 

7.  Kişiye Özel 1 Numara Ödülü

sadece-ogretmeninize-ozel-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-7

Biricik öğretmeninize mesleğinde ne kadar başarılı olduğunu hatırlatacak 1 numara akrilik ödüllerden hediye etmeye hazır olun! Başarı konusunda bölümünün en birincisi olan, en iyi ders anlatan öğretmeniniz bu sürpriziniz karşısında onure olacak. Akriliğin üzerindeki metinler kişiye özel olup dilediğinizi yazdırmanız mümkündür.

 

 

8. Kişiye Özel Deri Hediye Seti

sadece-ogretmeninize-ozel-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-8

Cüzdan, anahtarlık ve kemerden oluşan bu set, orijinal bir öğretmenler günü hediyesi arayanların vazgeçilmezi olacak! Siz de sıradan bir hediye tercih etmek yerine şıklığıyla göz kamaştıracak bir ürün arayışındaysanız Kişiye Özel Deri Hediye Seti ile tanışın. Öğretmeninizin rafa kaldırmayacağı, sıklıkla kullanacağı ve kullandıkça da sizi hatırlayacağı bu şık set hafızalara kazınacak bir hediye olacak. Anahtarlık ve cüzdan ürünlerine öğretmeninizin ismini yazdırabilmektesiniz.

 

 

9. D’S Damat Kişiye Özel Köstekli Saat

sadece-ogretmeninize-ozel-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-9

Nostaljik olduğu kadar orijinal bir öğretmenler günü hediyesi ile öğretmeninizi mutlu edebilirsiniz. Tecrübe denen şey zamanla kazanılır. Öğretmeninizin mesleki tecrübelerini  ve zamanla daha da iyi bir öğretmen olduğunu hatırlamasına vesile olacak D’S Damat Kişiye Özel Köstekli Saat marjinalliğiyle dikkat çekiyor. Üzerine öğretmeninizin ismini yazdırabileceğiniz bu köstekli saat unutulmaz bir sürpriz olacak, bizden söylemesi 😉

 

10. Kişiye Özel Silver İkili Kalem Seti

sadece-ogretmeninize-ozel-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-10

Öğretmenlerin en çok kullandığı ürünlerden biri kalemdir. Şıklığından taviz vermeyen kutusuyla birlikte gönderilen bu kalemler sıradan kalemlerden çok daha farklı! Hediyenizin kullanışlı olmasının yanı sıra şıklığıyla da ön plana çıkmasını istiyorsanız Kişiye Özel Silver İkili Kalem Setine merhaba deyin. Kalemlerin üzerine öğretmeninizin ismini yazdırarak hediyenizi unutulmaz kılabilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.