Sevgililer Günü Hediyesi

Romantik Sevgililer Günü Hediyesi: Kokulu Taşlar

By  | 

Kalbinizin kapısını çalan ve yüreğinizin en güzel köşesine yerleşen sevgilinizi mutlu etmeniz tahmin ettiğinizden çok daha kolay! Sevgiliniz çiçeklerden hoşlanıyorsa ve siz her seferinde ona çiçek almak yerine çiçek temalı farklı ürünlerle onu şaşırtmak istiyorsanız birbirinden farklı kokulu taş modellerimizle tanışmaya ne dersiniz? Hem romantik hem de mis kokulu bir sevgililer günü hediyesi arıyorsanız en doğru adrestesiniz!

 

Mis Kokulu Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri

Kişiye Özel Sonsuzluk Mini Love Kokulu Taş Aranjmanı

romantik-sevgililer-gunu-hediyesi-kokulu-taslar-1

Hediye kutusunu açtığında mis gibi bir kokunun odanın içine dağılacağı, şıklığıyla dikkat çeken kokulu taş aranjmanımıza merhaba deyin! Aşkın timsali olacak Love yazısının, gül kokulu taşların ve kalp süsün bulunduğu kutunun üstüne sevgilinizle isimlerinizi yazdırabiliyorsunuz.

 

Kişiye Özel Mavi Kutulu Kokulu Taş Aranjmanı

romantik-sevgililer-gunu-hediyesi-kokulu-taslar-2

İçerisinde kırmızı ve beyaz kokulu taş güllerin bulunduğu şık kutunun üzerinde sevgilinizle en sevdiğiniz fotoğrafınız ve isimleriniz yer alacak. Hediyenizin sevgilinize ne kadar romantik olduğunuzu hatırlatmasını istiyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz.

 

Kişiye Özel Siyah Kutulu Kokulu Taş Aranjmanı

romantik-sevgililer-gunu-hediyesi-kokulu-taslar-3

Hediyenizin kolay tahmin edilebilecek bir şey olmasını istemiyorsanız, mis gibi kokan gül aranjmanlarımızı çok seveceğinizi düşünüyoruz. Kutunun kapağının iç yüzüne sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafınızı ve romantik mesajınızı bastırabiliyorsunuz. Kutunun üzerindeyse sevgilinizle isimleriniz yazılı olacak.

 

Kişiye Özel Güller Kokulu Taş Aranjmanı

romantik-sevgililer-gunu-hediyesi-kokulu-taslar-4

Kırmızı ve beyaz güllerden oluşan kokulu taşlarımızı diğer kokulu taşlardan ayıran en temel özelliği şık vazosu… Tamamen size özel olarak hazırlanan taş aranjmanın vazosunda sevgilinizle fotoğrafınız ve isimleriniz yer alacak.

 

 

Aşk Bisikleti Kokulu Taş Aranjmanı

romantik-sevgililer-gunu-hediyesi-kokulu-taslar-5

Her kadın dekoratif olarak şık duran süs eşyalarına hayrandır. Şıklığıyla dikkat çeken bisiklet, sepetindeki kokulu taş çiçeklerle evinizi aşk bahçesine dönüştürmeye geliyor. Sevgilinize, baktığı zaman sizi hatırlatacak mis kokulu bir sürpriz yapmak istiyorsanız aşk bisikleti ürünümüzü kaçırmayın!

 

Aşk Bahçesi Kokulu Taş Aranjmanı

romantik-sevgililer-gunu-hediyesi-kokulu-taslar-6

Kadınların çiçekleri ne kadar çok sevdiğini bilmeyen yoktur herhalde! 🙂 Tercih edeceğiniz hediyeyle, sevgilinizin hobilerine hitap etmek istiyorsanız, oldukça şık olan ve mis gibi kokan taş aranjmanımızla tanışın!

 

 

Kişiye Özel Kalpli Açan Güller Kokulu Taş Aranjmanı

romantik-sevgililer-gunu-hediyesi-kokulu-taslar-7

Bir süre sonra kokusu gitse de, aşkınızın baki kalmasına yardımcı olacak güllü taş aranjmanın vazosuna sevgilinizle isimlerinizi yazdırabiliyorsunuz. Kadınların dilinden anlayan beylerin kişiye özel kalpli açan güller kokulu taş aranjmanı kaçırmayacağından eminiz! 🙂

 

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir