Sevgililer Günü Hediyeleri

Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri: Mumlar

By  | 

Romantizm denildiğinde akla gelen objelerden birisi de tartışmasız olarak mumlardır. Duygu dolu olmakla romantik olmak farklı şeylerdir. Bazı insanlar ne yazık ki romantik olmayı zayıflık alameti sayıyorlar ve onlardan romantik olmasını bekleyen sevgililerini de romantizmden mahrum bırakıyorlar. Siz romantik olmasanız bile duygu dolu olun… Bugünlerde, romantik olmanın içi boşaltıldı ve gösteriş olarak kullanılıyor ne yazık ki! Sevgilinize beslediğiniz duygularınızın romantizmi maşa haline getirenlerle ne gibi bir bağlantısı olabilir ki! Her şeye rağmen siz sevgilinize ne kadar samimi olduğunuzu göstermekten vazgeçmeyin! Romantik olmanın -özellikle beyler açısından- hanım köylü olmakla ya da  erkeklik vasfını yitirmekle uzaktan yakından alakası yoktur. Bu tür şeyler sadece romantik olamayanların ortaya attıkları kıskançlık fitnesinden ibarettir 🙂 Bunun bilincinde olduktan sonra size kim engel olabilir ki! Aşk çok güzel bir duygu ve sonuna kadar keyfini çıkarabilme yetisi de sizin o romantik – güzide DNA’nızda gizli… “Romantik olunmaz, romantik doğulur” deyip heves kıranlara inat, sizi dünyanın en romantik insanı yapacak sevgililer günü hediyeleri fikirlerimizle tanıştıralım 😉

 

Sevgililer Gününe Özel Mum Seçenekleri

 

Sevgililer Günü Hediyesi Love Abajur Mumluk

romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-mumlar-2

Evinizdeki sinerjiyi artırmanın bir diğer yolu da aşkınızı sevgilinize hatırlatacak objelerdir. Love abajur mumluk ile aşk dolu bir yuvanız olduğu mesajınızı evinize gelecek misafirleriniz de alacak.

 

 

Glass Candle Holder – Kalp Mumluk

romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-mumlar-1

Hediyenizin de sevgiliniz kadar naif olmasını istiyorsanız, sizi, küçük olmasına aldırış etmeden aşk dolu olmasına dikkat çekebileceğimiz kalp mumluklarımızla tanıştıralım.

 

 

Abajur Mum

romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-mumlar-3

Hem şirin hem de romantik bir sevgililer günü hediyesine ne dersiniz? Abajur mum, dekoratif olarak sevgilinizin de göz zevkine hitap edecek bir hediye fikri!

 

 

Love Candle in Glass – Aşk Mumu

romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-mumlar-4

Kalpli ve ayıcıklı olmak üzere iki modeli bulunun küçük aşk mumlarımız, yürek dolusu sevginizi en başarılı şekilde temsil edecek.

 

 

Silindir Kutulu Kırmızı Mum

 

romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-mumlar-5

Aşkın rengi nedir?” sorusuna verilen en baskın cevap “kırmızı“dır. Kalpli kutusuyla aşkınızı temsil edecek silindir mumu yaktığınızda size oldukça romantik bir ortam sunacak.

 

Kalpli Aşk Mumları

romantik-sevgililer-gunu-hediyeleri-mumlar-6

Üç farklı modeli bulunan kalpli aşk mumları, büyük aşkların küçük sürprizlerle de ayakta kalabileceğinin en güzel kanıtı olacak! “Seni seviyorum” demenin en aydınlık hali…

 

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir