İlginç Hediyeler

Restoranlara Özel Promosyon Ürünleri

By  | 

 

İşletmesini üstlendiğiniz restoran veya kafenizde kullandığınız eşyaları promosyon ürünleri olarak kullanabilir, müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Restoranınızda kullandığınız önlük, şişe açacağı, bardak altlığı, ıslak mendil gibi eşyaları müşterilerinizin beğenisine sunup, onlarla paylaşabilirsiniz. Güzel bir yemeğin ardından yanlarında beğendikleri eşyalarla ayrılan müşterileriniz hizmetinizin yanı sıra minik jestlerinizle de mutlu olacak.

İşletmenizde Kullanabileceğiniz Promosyon Ürünleri

İşletmelere Özel Mutfak Önlüğü

restoranlara-ozel-promosyon-urunleri-1

Çalışanlarınızın kullandığı isminize özel hazırlanmış mutfak önlüklerini müşterilerinizle de paylaşarak onları mutlu edebilirsiniz. Mutfak önlükleri mutfakta vakit geçirmeyi seven sevdikleriniz ve müşterileriniz için güzel bir armağan olacak. Pamuklu kumaş üzerine şirket isminiz veya sloganınız özel baskı tekniği kullanılarak basılmaktadır.

 

Şirketlere Özel Bardak Altlığı

restoranlara-ozel-promosyon-urunleri-2

Bardak altlıkları üzerine dilediğiniz tasarımı bastırarak işletmenizde kullanacağınız orijinal bardak altlıklarına sahip olabilirsiniz. Müşterilerinizin dikkatini çekecek olan bardak altlıklarını onlarla paylaşarak tanıtımınıza katkı sağlayabilirsiniz. İçeceklerin masalarda iz bırakmasını önleyecek olan bardak altlıkları evlerde, ofislerde sizi temsil edecek.

 

Şirketinize Özel Promosyon Islak Mendil

restoranlara-ozel-promosyon-urunleri-3

İşletmenizde hijyen kurallarına dikkat ettiğinizi ve kurumsal kimliğe sahip olduğunuzu gösterecek ıslak mendiller üzerinde logonuzun yanı sıra sosyal medya hesaplarınıza ve iletişim bilgilerinize yer verebilirsiniz. Islak mendiller özellikle paket servis hizmeti veren işletmeler için oldukça önemli promosyon ürünleri arasında yer almaktadır.

 

Logo Baskılı Magnet

restoranlara-ozel-promosyon-urunleri-4

Magnet üzerinde logonuza ve iletişim bilgilerinize yer vererek işletmenize ulaşımı kolaylaştırabilirsiniz. Buzdolabı üzerinde yer alacak magnet sayesinde leziz yiyecekleriniz ne yesem diye düşünenlerin aklına düşecek ve sipariş vermelerini sağlayacaksınız.

 

Promosyon Şişe Açacağı

restoranlara-ozel-promosyon-urunleri-5

Üzerinde logonuzun yer alacağı şişe açacaklarını işletmenizde kullanabileceğiniz gibi müşterilerinizle de paylaşabilirsiniz. Magnet özelliği sayesinde metal yüzeylere sabitleyeceğiniz şişe açacakları uzun yıllar tanıtımınıza katkı sağlayacak promosyon ürünleri arasında yer almaktadır.

 

Firmalara Özel Kağıt Amerikan Servis

restoranlara-ozel-promosyon-urunleri-6

Müşterilerinize hızlı servis yapmanıza ve masaları daha kolay temizlemenize yardımcı olacak Kağıt Amerikan Servisleri promosyon ürünü olarak tercih edebilirsiniz. Üzerinde şirket ismine, logosuna ve sosyal medya hesaplarına yer vereceğiniz servisler işlerinizi kolaylaştırmanın yanı sıra tanıtımınızı yapmanıza da katkı sağlayacaktır.

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir