Hediye

Para Biriktirmeye Teşvik Edecek İlginç 10 Kumbara Modeli

By  | 

Para biriktirmek kolay iş değil. Bilhassa küçük yaştan itibaren zaman zaman para biriktirmediysek ilerleyen zamanlarda zorlanabiliyoruz. Bu nedenden dolayı da para biriktirmeye ufak çaplı başlamak daha verimli olacaktır. İşte bu noktada ihtiyacınız olan şey bir kumbara! Sizlere ilginç kumbara modellerini sunuyoruz ve bu kumbara modellerinden sonra para biriktirmeniz daha kolay olacak. çünkü ilginç kumbaralar sizi para biriktirmeye teşvik edecek!

Para Sayan Kumbara

para biriktirmeye tesvik edecek ilginc 10 kumbara modeli 1

Para biriktirirken “Acaba içinde kaç para birikti?” sorusunu tarihe karıştıracak olan Para Sayan Kumbara, para biriktirmek isteyenlere kolaylık sağlayacak. Sürekli kumbaranın içini açmak zorunda da kalmayacaksınız 🙂

Yangın Musluğu & Posta Kutusu & Tüp Kumbaralar

para biriktirmeye tesvik edecek ilginc 10 kumbara modeli 2

Yangın Musluğu & Posta Kutusu & Tüp Kumbaralar ile para biriktirmek artık daha eğlenceli. Bu kumbaralar, hem para biriktirmenizi sağlayacak hem de evinizde renkli bir görüntü oluşturacak.

Seramik İnek Kumbaralar

para biriktirmeye tesvik edecek ilginc 10 kumbara modeli 3

6 farklı modelden oluşan kumbaralar da ilginç ürün çeşitlerinden.

Juke Box Para Kumbarası

para biriktirmeye tesvik edecek ilginc 10 kumbara modeli 4

Hem müzik dinleyin hem kumbara olarak kullanın! Juke Box Para Kumbarası’nı siz de hediye ettiğiniz kişi de çok sevecek.

Özel Tasarımlı Kumbaralar

para biriktirmeye tesvik edecek ilginc 10 kumbara modeli 5

Altın külçe, beyin, baykuş gibi çeşitlerden oluşan tasarım kumbaralar ile para biriktirmek daha eğlenceli olacak. Çocuklar için de para biriktirmeyi teşvik edici bir kumbara arıyorsanız, bu ürünü düşünebilirsiniz.

Tüylü Hayvan Kumbaralar

para biriktirmeye tesvik edecek ilginc 10 kumbara modeli 6

Tüylü Hayvan Kumbaralar ile çocuklar farkında olmadan para biriktirebilir. Seramik malzeme üzeri tüylerle kaplanmış kumbara ile para biriktirmek çocuk oyuncağı. Kumbara dışında çocuğunuzun sevdiği bir oyuncağı da olacaktır.

Kilitli Kasa Kumbara

para biriktirmeye tesvik edecek ilginc 10 kumbara modeli 7

Paralarınızı ya da belgelerinizi Kilitli Kasa Kumbara ile saklayabilir, tüm güvenliği elinizde bulundurabilirsiniz. Karmaşık şifre görüntüsü ile başkalarını yanına ile yaklaştırmayacak.

Zavallı Çocuk Kumbaralar

 

para biriktirmeye tesvik edecek ilginc 10 kumbara modeli 8

Hiç kendi kumbaranıza acıyıp para attınız mı? Cevabınız “Hayır” ise bunu Zavallı Çocuk Kumbaralar ile gerçekleştirebilirsiniz. Odanızın belli bir köşesine koyun, her önünden geçtiğinizde de paranızı içine atın. Nasıl para biriktirdiğinizi anlamayacaksınız bile.

Pırlanta Kumbara

para biriktirmeye tesvik edecek ilginc 10 kumbara modeli 9

Kadınlar ve kız çocukları için hediye edilebilecek Pırlanta Kumbara, zarif ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor.

Telefon Kulübesi Kumbara

 

para biriktirmeye tesvik edecek ilginc 10 kumbara modeli 10

Londra evinize bu kumbara ile geliyor! Londra’nın en büyük simgelerinden biri olan telefon kulübeleri, şimdi kumbara halinde ve para biriktirmenizi daha eğlenceli hale getiriyor.

22 yaşında, 44 yaşında hissediyor, mülayim, tipik bezmiş insan. Romantikmiş, üşengeçmiş, rahatmış. En sevdiği cümle; hallederiz. Çok terbiyelisin, en büyük sensin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir