Öğretmenler Günü Hediyesi: Kişiye Özel Duvar Saatleri

0

Alacağınız hediyelerin tamamen öğretmeninize özel olarak hazırlanmış ürünler olmasını istemez misiniz? Öğretmenler günü hediyesi seçerken klişelerden uzak kalmak isteyenlerdenseniz, birbirinden şık ve tasarım harikası bu duvar saati modellerimizi görmeden geçmeyin. Size verdiği eğitim sayesinde her şeyin en iyisine sahip olmanız için gayret gösteren öğretmeniniz, her şeyin en güzelini hak ediyor. Siz de öğretmeninize unutamayacağı bir jest yapmak isterseniz, tamamen ismine özel olarak hazırlanan bu duvar saatlerini görmeden geçmeyin deriz 🙂

 

Öğretmenler Günü Hediyesi Olacak Tasarım Duvar Saatleri

1.

ogretmenler-gunu-hediyesi-kisiye-ozel-duvar-saatleri-1

Sizin gözünüzde dünyanın en iyi öğretmeni olan biricik öğretmeninize onu ne kadar sevdiğinizi gösterebileceğimiz bir hediye vermek isterseniz bu duvar saati tam sizlik! 🙂 Duvar saatinin üzerindeki metinleri dilediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz.

 

2.

ogretmenler-gunu-hediyesi-kisiye-ozel-duvar-saatleri-2

Her gördüğünde öğretmeninize sizi hatırlatacak sevimli Sünger Bob duvar saati de en çok sevilen hediye seçeneklerinden biri. Duvar saati kişiye özeldir ve öğretmenler gününe dair üzerine dilediğiniz mesajı yazdırabilmeniz mümkündür.

 

3.

ogretmenler-gunu-hediyesi-kisiye-ozel-duvar-saatleri-3

Çiçeklerle donatılmış ve şıklığıyla dikkat çeken bir duvar saatine sahip olmak isterseniz 12 fotoğraflı ve mesajlı bu duvar saatini kaçırmayın! Saate dilediğiniz fotoğrafları eklemeniz mümkündür.

 

 

4.

ogretmenler-gunu-hediyesi-kisiye-ozel-duvar-saatleri-4

İlmi temsil eden en nadide eşya kalemdir. Kalem tasarımıyla ilgi odağı olacak bu renkli duvar saati ile öğretmeninizi mutlu etmeniz hiç zor değil! Duvar saati tamamen öğretmeninize özel olarak hazırlanacaktır. Üzerindeki metinleri dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

 

 

5.

ogretmenler-gunu-hediyesi-kisiye-ozel-duvar-saatleri-5

Öğretmeninize kendisini özel hissettirecek bir hediye vermek isterseniz, dilediğiniz fotoğrafı bastırabildiğiniz ve istediğiniz mesajı yazdırabildiğiniz bu duvar saatini kaçırmayın!

 

 

 

6.

ogretmenler-gunu-hediyesi-kisiye-ozel-duvar-saatleri-6

Orjinalliğiyle diğer saatlerden ayrılan kişiye özel ahşap duvar saati öğretmeninizin de vazgeçilmezi olmaya geliyor. Sol alt kısımda hediye eden kişinin isminin, sol üst kısımda öğretmenler günü mesajınızın yer alacağı bu duvar saati, kullandıkça öğretmeninize sizi hatırlatacak hediyelerden…

 

 

7.

ogretmenler-gunu-hediyesi-kisiye-ozel-duvar-saatleri-7

Bıkmadan usanmadan aynı cümleleri kullanan ve namını kurduğu cümlelerle duyuran öğretmeninize bundan daha eğlenceli bir öğretmenler günü hediyesi veremezsiniz herhalde… Duvar saatine öğretmeninizin fotoğrafını ve klasik sözlerini bastırabiliyorsunuz.

 

 

 

8.

ogretmenler-gunu-hediyesi-kisiye-ozel-duvar-saatleri-8

Matematik öğretmenlerine verilebilecek en ideal hediyelerden biri, beyin fırtınası yapmanızı sağlayacak bu duvar saati 🙂 Matematikçiler eminiz ki bu saate hayran kalacaklar.

 

 

9.

ogretmenler-gunu-hediyesi-kisiye-ozel-duvar-saatleri-9

Uzun ömürlü ve sizi en iyi şekilde temsil edecek bir öğretmenler günü hediyesine ihtiyacınız varsa üzerine istediğiniz mesajı yazdırabildiğiniz bu ahşap duvar saatiyle tanışmadan geçmeyin deriz 😉

 

10.

ogretmenler-gunu-hediyesi-kisiye-ozel-duvar-saatleri-10

 

Öğretmeninize kendisini kaybettiği anlarda kurduğu cümlelerin yazılı olduğu renkli bir duvar saati hediye etmeye ne dersiniz?  🙂 Üzerindeki metinleri dilediğiniz gibi değiştirebildiğiniz bu duvar saati öğretmeninizin de çok hoşuna gidecek 🙂

Leave A Reply

Your email address will not be published.