Mesajlı Tasarım Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

0

Yılbaşı telaşı alışveriş camekanlarına kadar yansıdı! Yoksa siz hala yılbaşında sevdiklerinize ne hediye alacağınıza karar vermediniz mi? Klasik hediyeleri tercih edenlerden farkınız olsun istiyorsanız, birbirinden renkli yılbaşı hediyesi fikirleri ile tüm dostlarınızı mutlu edecek olmanın keyfini şimdiden çıkarın. Kişiye özel olarak hazırlanan tasarım ürünlerimizle sevdikleriniz, sizin için ne kadar değerli olduklarını bir kez daha anlayacaklar…

 

Kişiye Özel En Yeni Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

2017 Hatırası Fotoğraflı Yılbaşı Magneti

mesali-tasarim-yilbasi-hediyesi-fikirleri-1

Yeni yıla dair en içten mesajınızı ve hediye edeceğiniz kişiye dair fotoğrafınızı bastırabildiğiniz magnet ürünümüz sevginizi temsil edecek küçük ama uzun ömürlü bir hediye olmaya geliyor.

 

 

Kişiye Özel Film Şeridi Yastık

mesali-tasarim-yilbasi-hediyesi-fikirleri-2

Sizden ilgi ve onu anlamanızı bekleyen sevgilinize unutamayacağı romantiklikte bir yılbaşı hediyesi verebilirsiniz. En güzel fotoğraflarınızın film şeridi tasarımında yer alacağı, isimlerinizin ve romantik mesajınızın yazılacağı bu romantik yastık, aşkınızı taze tutmanın hediye hali…

 

2017 Hatırası Yılbaşı Duvar Saati

mesali-tasarim-yilbasi-hediyesi-fikirleri-3

Sevgilinizle birlikte olduğunuzda zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamıyorsanız, fotoğrafınızın ve isimlerinizin yer alacağı bu duvar saatini kaçırmayın! Duvar saatini sadece sevgilinize değil, sizin için önem taşıyan herkese hediye edebilirsiniz.

 

 

 

Noel Baba ve Geyik Kupa Bardak

mesali-tasarim-yilbasi-hediyesi-fikirleri-4

Noel baba ve şirin geyik tasarımıyla dikkat çeken bu kupa bardağa fotoğrafınızı ve isimlerinizi bastırarak hediyenizi daha da anlamlı hale getirebilirsiniz. Kupa bardağın sihirli ve beyaz olmak üzere 2 seçeneği bulunmaktadır.

 

 

Bir Yıl Böyle Geçti Yılbaşı Yapbozu

mesali-tasarim-yilbasi-hediyesi-fikirleri-5

Dikey ve yatay olmak üzere 2 seçeneği bulunan yılbaşı puzzlesi tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Puzzle üzerine fotoğrafınızı ve yeni yıl mesajınızı yazdırabilirsiniz.

 

 

Yılbaşı Hediyesi Makyaj Aynası

mesali-tasarim-yilbasi-hediyesi-fikirleri-6

Makyaj yapma eylemini hayatının merkezine alan kadınlara alınabilecek en ideal yılbaşı hediyesi kişiye özel aynalardır. Aynalara fotoğraf ve yeni yıl mesajı bastırabiliyorsunuz.

İsme Özel Ahşap Yeni Yıl Defteri

mesali-tasarim-yilbasi-hediyesi-fikirleri-7

2017 yılına özel olarak tasarlanmış bu deftere, hediye edeceğiniz kişinin ismini ve yeni yıl mesajınızı yazdırarak unutulmaz bir yılbaşı hediyesi vermenin keyfini çıkarın.

 

 

 

Acilen Toparlanmalıyım Mutfak Önlüğü

mesali-tasarim-yilbasi-hediyesi-fikirleri-8

Mutfak benden sorulur” diyenler keyfi yerinde olan Noel baba tasarımlı bu mutfak önlüğünü çok sevecekler. Mutfak önlüğüne yeni yıl mesajınızı yazdırabiliyorsunuz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.