Kalp Tasarımlı Sevgililer Günü Hediyeleri

0

Aşkın ve sevginin en büyük temsilcilerinden birisi elbette kalpler. Kalp tasarımlı ürünler özellikle sevgililer günü hediyesi olarak karşımız çıksa da diğer önemli günlerde de tercih ediliyor.

Siz de sevgilinizi etkilemek, ona duyduğunuz sevgiyi hissettirmek için kalp tasarımlı sevgililer günü hediyelerini tercih edebilirsiniz. Üstelik bu romantik hediyelerin birçoğu kişiye özel olarak da tasarlanıyor. Sevgilinize unutulmaz bir hediye vermek istiyorsanız mutlaka güzel anılarınızdan faydalanın.

Kalpli Sevgililer Günü Hediyesi

Kalp Kutuda Güllü Çikolatalar

kalp-tasarimli-sevgililer-gunu-hediyeleri-06

Bu romantik hediyenin kutusu bile dikkat çekici. Kaliteli malzemeden üretilen kalp tasarımlı kutu sadece size özel olarak hazırlanmış olan çikolatalarla dolu!

Kırmızı Kalp Mesaj Kağıtları

kalp-tasarimli-sevgililer-gunu-hediyeleri-02

Yine kalpli bir kutu ve üzerinde seviyorum yazısı bulunuyor. Kalpli notları ise nasıl dolduracağınız romantik düşüncelerine kalmış. Ayrıca kalpli notları evin çeşitli yerlerine serpiştirerek de farklı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

‘Seni Seviyorum Çünkü Bir Sürü Nedenim Var’ Hediye Sepeti

kalp-tasarimli-sevgililer-gunu-hediyeleri-03

Kalpli özel bir kutu, kalpli notlar, kırmızı bir gül ve kocaman kalpli çikolatalar… Bir sevgililer günü hediyesinde olması gereken her şey bu özel hediye sepetinin içinde sizleri bekliyor.

 

Konuşan Kalpler Yastık

kalp-tasarimli-sevgililer-gunu-hediyeleri-01

En sevdiğiniz fotoğrafı seçin ve söylemek istediklerinizi kalpli notlarla söyleyin. Bu yastık sadece yumuşacık değil romantik özelliğiyle de çiftlerin beğenisini kazanıyor.

Kişiye Özel Aşk Mesajlı Kalp Saat

kalp-tasarimli-sevgililer-gunu-hediyeleri-05

Kalpli mesajlı saat, sevgilinize özel olarak tasarlanıyor. Akrilik malzemeden üretildiği için camdan daha kaliteli ve daha şık bir duruşa sahiptir. Bu özel hediyeyi istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi

kalp-tasarimli-sevgililer-gunu-hediyeleri-06

Seni her şeyden çok seviyorum demek için bu özel aşk kulesini kullanabilirsiniz. İçinde lezzetli drajeler, kalpli çikolatalar, romantik mesajlar gibi birçok hediye yer alıyor. Tek bir hediye bana ve sevgilime yetmez diyorsanız aşk kulesini kaçırmayın.

Leave A Reply

Your email address will not be published.