Sevgililer Günü Hediyesi

Kadınlara Sevgililer Günü Hediyesi Ne Alınır?

By  | 

Erkeklerin korkulu rüyası haline dönüşen “kadınlara sevgililer günü hediyesi ne alınır?” sorusuna sizler için en güzel cevapları vermeye çalıştık. Kadınlar hediyelerin en güzeline layıktır elbet ama beyler bazen kadınlara hediye edilebilecek en güzel hediyeyi seçerken fazlasıyla zorlanabiliyorlar. Yükünüzü hafifletecek ve kafanızdaki soru işaretlerini olumlu sonuçlara dönüştürecek bu hediye alternatiflerimizi inceleyerek, 2015 sevgililer gününü de sorunsuz atlatabilirsiniz.  İşte sizin için seçtiğimiz o romantik hediyeler…

Kadınları Mutlu Edecek Sevgililer Günü Hediyeleri

Konuşan Kalpler Ürünleri

kadinlara-sevgililer-gunu-hediyesi-ne-alinir-1

Kadınlar romantik cümleler duymaktan hoşlanırlar. Siz de sevgiliniz için seçtiğiniz en özel cümlelerinizi bu duvar saatindeki kalplere yazdırabilirsiniz. Olay bu kadar basit değil tabii ki. Sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafı ve isimlerinizi de bu saate ekleyebiliyorsunuz.

 

Kişiye Özel Şişede Mesaj

kadinlara-sevgililer-gunu-hediyesi-ne-alinir-2

 

Sevgililer gününde sevgilinizi orijinal fikirlerinizle şaşırtmak istiyorsanız içinde deniz kabukları ve kum ile birlikte, sevgilinize özel olarak yazacağınız metnin yer aldığı kırmızı kağıt bulunan bu şişe harika bir sevgililer günü hediyesi olacak.

 

İstiridye İçinde Gerçek İnci Kolye

 

 

kadinlara-sevgililer-gunu-hediyesi-ne-alinir-3

 

 

Bir kadına verilebilecek en güzel hediyelerden biri de, onu daha şık gösterecek aksesuarlardır.  İstiridye içerisinden çıkan gerçek incili kolye, sevgilinizi en çok mutlu edecek hediyeler arasında bulunuyor.

 

Ayaklarımı Yerden Kesiyorsun Kupa Bardak

kadinlara-sevgililer-gunu-hediyesi-ne-alinir-4

Aşkı “ayakların yerden kesilmesi” şeklinde tanımlayanların tercih ettiği bu kupa bardak, kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Kupa üzerine sevgilinizle kendi isminizi yazdırabilir ve ona unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz.

 

Hayat Seninle Güzel Akrilik Kalp Ödül

kadinlara-sevgililer-gunu-hediyesi-ne-alinir-5

Biliyorsunuz ki, kadınlar süs eşyalarını çok severler. Kalp şeklindeki bu akriliğe sevgilinizle kendi adınızı ve tanıştığınız günün tarihini yazdırarak yılın en romantik adamı siz olun.

 

130 Parça Kişiye Özel Foto Baskılı Puzzle

kadinlara-sevgililer-gunu-hediyesi-ne-alinir-6

130 parçadan oluşan ve üzerine sevgilinizle kendi fotoğrafınızı bastırabileceğiniz bu puzzle kadife kalp kutusuyla birlikte tarafınıza gönderilmektedir. Sevgililer gününde sizden romantik olmanızı bekleyen sevgilinize unutamayacağı bir hediye vermenin gururunu yaşayacaksınız.

 

Kişiye Özel Aşkıbiyotik

kadinlara-sevgililer-gunu-hediyesi-ne-alinir-7

Derdinize derman olan biricik sevgilinize, içerisinde renkli draje çikolataların yer aldığı aşkbiyotiği hediye etmeye ne dersiniz. Kutu içerisinde bir de romantik prospektüs bulunmaktadır. Prospektüse kendi romantik cümlelerinizi de eklemeniz mümkündür.

 

Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi

kadinlara-sevgililer-gunu-hediyesi-ne-alinir-8

Seni her şeyden çok seviyorum, mesajını veren kalpli kutulara sahip bu kule de bonbon, mabel ve kalpli çikolatalar ile 365 güne özel romantik mesaj kağıtları yer almaktadır.

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir