Hediye

İsim Yazılı Kolye Bileklik Model ve Fiyatları

By  | 

Sizin için en değerli insanı sorsak bize ne cevap verirdiniz? Anneniz, kız kardeşiniz, sevgiliniz…? Hayatta en çok değer verdiğiniz bu insanlara özel hediye almak istiyorsunuz ancak işin içinden bir türlü çıkamadınız. Karar vermekte zorlanıyor, bu zorlu süreci en güzel hediyeye sahip olarak atlatmak istiyorsunuz. O zaman karar vermeden önce yazımızı incelemenizi ve ondan sonra karar vermenizi istiyoruz. Yazımızda hem modelleri hem de fiyatları görerek tercih yapmanız daha kolay olacak. Sevdiklerinizle güzel günler dileriz. 🙂

1-) Kişiye Özel İsim Yazılı Kolye

isim-yazili-kolye-bileklik-yuzuk-model-ve-fiyatlari-1

Takı takmayı seven sevdikleriniz için kolye almayı düşünüyorsanız eğer bizden size tavsiye kişiye özel hediye seçeneklerini ön plana koymanız. Kendi ismine özel bu altın kolyeyi sevdikleriniz mutlulukla takacak. Yalnızca 99 tl olan bu kolyenin detay sayfasına erişmek için tıklayınız. 

2-) Kişiye Özel İsim Yazılı Sonsuzluk Kolye

isim-yazili-kolye-bileklik-yuzuk-model-ve-fiyatlari-2

Sevdiklerinize olan sonsuz sevginizi ifade edecek bir hediye arıyorsanız eğer bu hediye sonsuzluk işaretiyle süslü isme özel şık bir altın kolyeden başkası olamaz. Sevdiklerinizi mutlu etmek 99 tl kadar ucuz. Ürünle ilgili diğer bilgilere ulaşmak için tıklayınız. 

3-) Kişiye Özel İsim Yazılı Nazar Kolye 

isim-yazili-kolye-bileklik-yuzuk-model-ve-fiyatlari-3

Nazar değmesinden korktuğunuz güzeller güzeli sevgiliniz için güzel bir hediye arayışında mısınız? O halde sevgilinizi gerçekten mutlu edecek bir hediye ile karşınızdayız. Hemde 99 tl. Bu ürüne daha yakından bakmak için acele ediyorsanız tıklayınız. 

4-) Kişiye Özel İsim Yazılı Kalp Kolye 

isim-yazili-kolye-bileklik-yuzuk-model-ve-fiyatlari-4

Sevgilinizi tüm kalbinizle sevmenizin simgesi olacak olan isme özel bu altın kolye onu gerçekten çok mutlu edecek. Bu kolyeye sahip olmak için 99 tl yeterli. Ürünle alakalı diğer detayları incelemek için tıklayınız. 

5-) Safir Taşlı Pırlanta Kolye

isim-yazili-kolye-bileklik-yuzuk-model-ve-fiyatlari-5

Ben sevgilime hediye alırken en iyisinden ve en pahalısından alırım diyorsanız eğer bizde size diyoruz ki o zaman bu model tam size göre! Fiyat olarak 62.277 TL olan bu kolye sevgilinizin dudağını uçuklatacak cinsten. Detay sayfası için tıklayınız. 

6-) Safir Taşlı Pırlanta Kolye

isim-yazili-kolye-bileklik-model-ve-fiyatlari-6

 

 

Diğerine göre biraz daha uygun olsa da keseyi zorlayacak olan bu safir kolye ile sevdiklerinizi ne kadar mutlu edeceğinizi düşündüğünüzde her şeye değdiğine inanacaksınız. 26.498 TL  olan bu kolyenin detayları için tıklayınız. 

7-) 18 Ayar Beyaz Altın Pırlanta Kolye

isim-yazili-kolye-bileklik-yuzuk-model-ve-fiyatlari-7

Pahalı alayım derken abartmayı sevmeyenlerdenseniz eğer, elimizde sizin için çok özel bir tasarım var. Sevdiklerinizin boynuna çok yakışacak olan bu kolyeyi kime alırsanız alın boynundan çıkarmak istemeyecek. Fiyatı mı? Sadece 3,600 TL. Daha fazla bilgi almak istiyorsanız tıklayınız. 

8- ) 18 Ayar Beyaz Altın Pırlanta Kolye

isim-yazili-kolye-bileklik-model-ve-fiyatlari-8

Bu kolye sevgilinizin boynuna çok yakışacak. Onun güzel boynunda harikalar yaratacak bu kolyeye sahip olmak 4,200 TL gözden çıkarmalısınız. Daha fazlası için tıklayınız. 

9-) Kişiye Özel İsim Yazılı Nazar Bileklik 

isim-yazili-kolye-bileklik-yuzuk-model-ve-fiyatlari-9

Sevdiklerinizin bileğinde onları kem gözlerden koruyacak bir bileklik olsa fena mı olur? Siz de bizimle aynı fikirde iseniz 89TL olan bu çok şık bileklik sizin olmak için sabırsızlanıyor. Detaylar için tıklayın. 

10-) Kişiye Özel İsim Yazılı Bileklik 

isim-yazili-kolye-bileklik-yuzuk-model-ve-fiyatlari-10

Ben nazar boncuğu istemiyorum diyorsanız eğer sade seçeneğimizde mevcut. Üzerinde hediye edeceğiniz kişinin isminin olduğu bu bileklik sadece 89 TL. Ürünün diğer fotoğraflarını görmek için tıklayınız. 

11-) Kişiye Özel İsim Yazılı Sonsuzluk Bileklik

isim-yazili-kolye-bileklik-yuzuk-model-ve-fiyatlari-11

Sevdiklerinize içinizde büyüttüğünüz tüm duygular sonsuz değil mi? O halde onlara sonsuz sevginizi simgeleyen bir bileklik almaya ne dersiniz? Parası mı? Sadece 89 TL. Ürünü incelemek için tıklayınız.

12-) Kişiye Özel İsim Yazılı Kalp Bileklik 

isim-yazili-kolye-bileklik-model-ve-fiyatlari-12

Kalbinizin tek sahibi, biricik aşkınız için alacağınız kalp figürlü, isim yazılı bileklik sevgilinizi çok mutlu edecek. Onun mutlu olması sizin mutluluğunuz olduğundan bu hediye seçeneğini göz ardı etmemenizi tavsiye ederiz. 89 TL olan bu bilekliğe sahip olmak için tıklayınız. 

13-) Zümrüt Taşlı Pırlanta Bileklik 

isim-yazili-kolye-bileklik-model-ve-fiyatlari-13

Alacağınız bilekliğin dillere destan olmasını istiyorsanız eğer sizin için elimizde en pahalısından şık bir bileklik var. Bu bileklikle sevdiklerinizi büyüleyeceksiniz. 21.517 TL olan bilekliğe sahip olmak için tıklayınız. 

14-) Pırlanta Bileklik 

isim-yazili-kolye-bileklik-yuzuk-model-ve-fiyatlari-14

Hediye alma işini zirveye taşımaksa amacınız işte tam yerindesiniz. 28.122 TL olan bu pırlanta bilekliği görenler sizin zevkinize hayran kalacaklar. Detay istiyorsanız tıklayınız. 

15-) Beyaz Altın, Pırlanta Taşlı Bileklik 

isim-yazili-kolye-bileklik-yuzuk-model-ve-fiyatlari-15

5,200 TL varsa ve bunu şık bir hediye için harcamayı planlıyorsanız eğer bu hediye seçeneği tam size göre. Fazla söze gerek bırakmayan bu seçeneği incelemek için tıklayınız. 

16-) Beyaz Altın, Pırlanta Taşlı Bileklik 

isim-yazili-kolye-bileklik-yuzuk-model-ve-fiyatlari-16

Bu zarif bileklik sevgilinizin koluna çok yakışacak. 7,950 TL olan bu bilekliğe sahip olmak için tıklayınız. 

17-) Kişiye Özel Harf Yüzük

isim-yazili-kolye-bileklik-yuzuk-model-ve-fiyatlari-17

Sevdiklerinize hediye ararken sadece ona özel bir hediye almaksa amacınız o zaman sizin için çok güzel bir seçeneğimiz var. 69,00 TL değerindeki sevdiklerinizin baş harfine özel alacağınız bu yüzük hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

18-) Kişiye Özel Kalpli Harf Yüzük 

isim-yazili-kolye-bileklik-model-ve-fiyatlari-18

Sevgilinize özel hissettirmek istiyorsanız eğer alacağınız hediye şık bir yüzükten başkası olmamalı. Hem kendi baş harfinin olacağı hem de üzerinde aşkınızı ifade edecek bir kalp olması sevgilinizi çok mutlu edecek. Bu şık yüzüğe 69,00 TL ye sahip olabilirsiniz. Ürün detaylarını görmek için tıklayınız. 

19-) Kişiye Özel Nazar Boncuklu Harf Yüzük 

isim-yazili-kolye-bileklik-yuzuk-model-ve-fiyatlari-19

Sevgilinize nazar değmemesi için size çok özel bir hediye seçeneği sunuyoruz. 69,00 TL ye sahip olacağınız bu yüzük detayları için tıklayınız. 

20-) 18 Ayar Beyaz Altın Pırlanta Yüzük 

isim-yazili-kolye-bileklik-yuzuk-model-ve-fiyatlari-20

Biricik sevgilinize evlenme teklif etmeye mi hazırlanıyorsunuz?  Tektaş almak yerine tamtur da mı karar kıldınız? O halde size çok özel bir hediye seçeneği sunuyoruz. 6,300 TL değerinde olan bu yüzüğü gören sevgiliniz mutluluktan havalara uçacak. Detaylar için tıklayınız. 

21-) Elmas Yüzük 

isim-yazili-kolye-bileklik-yuzuk-model-ve-fiyatlari-20

Sevgiliniz için araba değerinde bir yüzük almaya ne dersiniz? O halde sıkı durun yüzüğümüzün fiyatı geliyor. Tam olarak 38.661 TL olan bu yüzüğü gören sevgiliniz mutluluktan ne tarafa koşacağını şaşıracak. 🙂 Ürün detayı için tıklayınız. 

Futbol meraklısı, fena halde Galatasaray hastası, hobilere kitap okumayı bilerek ve isteyerek yazan, fotoğraf çekme tutkusu peşine düşmüş, en büyük zevklerinden biri abisine peste yenilmek olan, arkadaşları için çoğu şeyi göze alabilen, takıntılı olmasının yanında kendisinin farkında olan, sürekli gitmek isteyip kalan, nacizane bir editörüm. İnsanlar tarafından anlaşılmamaya alışmış, bu yüzden açıklama yapmayı bırakmış biri olarak karşınızdayım :)

4 Comments

 1. Gökhan KULAKSIZOĞLU

  02 Ekim 2013 at 09:35

  Sıradan modellerin dışına taşmış. Çok şık ve güzel bir model olduğunu düşünüyorum. tebrikler

 2. şevval dursun

  13 Nisan 2014 at 12:49

  çok güzel ama oldukça pahalı ama modelleri süper özellikle isimli kolye mükemmel

 3. şevval dursun

  13 Nisan 2014 at 12:52

  🙂 ama oldukça pahalı :(fakat değer:)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir