14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri

İlk Kez Göreceğiniz 7 Sevgililer Günü Hediyesi

By  | 

İlk kez karışınıza çıkacak sevgililer günü hediyeleri ile tanışmaya hazır mısınız? Sevgilinizi hem şaşırtacak hem de duygulandıracak bu romantik hediyeler, sevgililer gününe özel olarak tasarlandı.

Sevgililer günü hediyesi için 14 Şubat’ı beklemenize de gerek yok! Her özel gün de veya istediğinizde bu özel hediyelere sahip olabilirsiniz. İşte ilk kez göreceğiniz, yepyeni 7 sevgililer günü hediyesi…

Yeni Çıkan 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi

Aşk Kahvesi Su Küreleri

ilk-kez-goreceginiz-7-sevgililer-gunu-hediyesi-01

Aşkınıza renk katacak küreler sadece yılbaşında değil her özel günde tercih ediliyor. İçinde çiftlerin minyatürünün olduğu su küreleri, sevgililer günü için ideal bir hediye.

 

Kişiye Özel 3lü Karizma Seti

ilk-kez-goreceginiz-7-sevgililer-gunu-hediyesi-02

Sevgilinizi mutlu edecek bu hediye setinde birçok ürün var. İsim yazılı kalem, anahtarlık ve kartvizitlik şık kutusuyla adresinize kadar gönderiliyor. Kişiye özel olarak tasarlandığı için de unutulmaz bir hediye olacaktır.

Kişiye Özel Kalbimden Gelen Mesaj

ilk-kez-goreceginiz-7-sevgililer-gunu-hediyesi-03

Kalbinizden gelen mesajı en iyi şekilde yansıtan sevgililer günü hediyesiyle tanışın! Kişiye özel olarak hazırlanan bu kalpli kutuda mesajınız, kalpli drajeler ve çikolatalar yer alıyor.

Kişiye Özel Seni Sevmemin Nedenleri Hediye Kutusu

ilk-kez-goreceginiz-7-sevgililer-gunu-hediyesi-04

Sevginin ve aşkın nedenlerini sıralamaya ömür yetmez. Ancak bu romantik hediyeyle sevgilinize birçok güzel neden sunabilirsiniz. İçinde onlarca romantik mesajın yer aldığı hediye kutusu, sizleri bekliyor.

Kişiye Özel İsimli ve Kalpli Sevgili Kol Saatleri

ilk-kez-goreceginiz-7-sevgililer-gunu-hediyesi-05

Çift saatleri sevgilinizi her an yanınızda hissettirecek. İçinde size özel tarih ve isimlerinizin yer aldığı saatler, kalpli tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Kişiye Özel Nostaljik Metal Arabalar Siyah – Beyaz

ilk-kez-goreceginiz-7-sevgililer-gunu-hediyesi-06

Nostalji tutkunuz varsa bu hem romantik hem de nostaljik hediye size göre! İsimlerinizle ve romantik parçalarla hazırlanan metal arabalar, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle sizleri bekliyor.

Ayıcıklı Hediye Sepeti

ilk-kez-goreceginiz-7-sevgililer-gunu-hediyesi-07

Sepet içinde sevimli ayıcık ve onun yanında da özel bir mesaj ile kalpli drajeler bulunuyor. Hem romantik hem de ilgi çekici ayıcıklı hediye sepetini mutlaka incelemelisiniz. Sevgililer günü için ideal olan bu hediye, sevimliliğiyle gören herkesi etkiliyor.

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir