Aşk

İlişkilerde Barney Stinson Gibi Olmak

By  | 

Hepimiz Barney Stinson’u How I Met Your Mother adlı diziden tanıyoruz ve onun gibi bir erkeğe rastlamaya, herhangi bir şekilde öyle birine aşık olmaya korkuyoruz. Çünkü bilirsiniz, Barney Stinson aslında eskiden kadınları anlayan, onlara değer veren bir hippidir.


 Yine hippi olan kız arkadaşıyla hippisel yurt dışı planları yaparken kız arkadaşı, parası olan, takım elbiseli bir adam için onu terk eder. Büyük bir ruhsal çöküntüyle kendini sokaklara atan Barney yolda bir takım elbise dükkanının el ilanını görür. İlan da suit up yazmaktadır.


 Bu lafı kendine düstur belleyen Barney ilk olarak saçını keser, bir daha hiç çıkarmayacağı takım elbiseyi çeker üstüne, para kazanmaya başlar ve o dakikadan sonra kızlara zerre değer vermeyen itin tekine döner.

 İnsan Eğlenebildiği Kişiyle Evlenmelidir;

 Dizide yaptığı esprilerle, umarsızlığı ve zenci kardeşiyle dikkat çeken bu karakter, yıllar sonra kendi gibi bir kızı bulur ve aşık olur. Bu kadın’da kendisi gibi rahat, ketum ve umarsızdır. Barney Stinson’un erkek versiyonudur.


Robin ve Barney, birbirlerine deli gibi aşık olurlar. Çünkü Barney, çocuk gibi oyunlar oynayabileceği bir arkadaş bulmuştur kendine.

Robin, onun deliliklerine ayak uydurur çünkü kendisi de böyle bir insandır.Bildiğimiz kız delisi bu adam, tüm hayatını tek bir kadınla geçirebilmek için çırpınır durur. Tamamen güvenilir bir adama dönüşür ve gerçek aşk denen o büyüyü yaşarlar.

Aslında ideal bir aşk da böyledir ya da böyle olmalıdır. İnsan kendine en çok benzeyen, eğlenme yöntemlerini bile birlikte keşfedeceği biriyle olmalıdır.Bunun için küçük küçük ilişkiler tüketmek gereklidir mutlaka. Bunlar sizi muhteşem, büyük aşkı yaşamaya hazırlar.Küçük hatalar büyük yanlışları önler.

HOW I MET YOUR MOTHER

Böylece yaşanması gerekenleri yaşayıp, doğru kişiyi bulunca diğerlerinden farklı davranmayı öğrenmek lazım. Hayat kısa ve göz açıp kapayıncaya kadar bittiğinde sadece yaşadığınız özel anları hatırlarsınız ve sizinde hayatınızda bir Robin varsa çok şanslısınız demektir. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir