Hediye

İlginç Hediyelerde Çığır Açan En Yeni Ürünler

By  | 

Eşinize, dostunuza, sevgilinize ilginç hediye mi arıyorsunuz? İşte size en yeni ilginç ürünleri sunuyoruz! İlginç hediyelerde çığır açan en yeni ürünler ile hayatınıza renk katabilir, sevdiklerinize de farklı mutluluklar yaşatabilirsiniz. Bakın, inceleyin ve son kararınızı verin.

 

Nerdesin Aşkım 2’li Yastık Seti

ilginç hediyeler de cigir acan en yeni urunler 1

İstisnasız her sevgilinin kullandığı cümlelerden biri olan “Nerdesin Aşkım?”, şimdi yastık olarak karşınızda! Sevgilisine ilginç ve komik bir hediye vermek isteyenlerin tercihi olacak olan Nerdesin Aşkım 2’li Yastık Seti, sevgilinizi de çok şaşırtacak.

 

İki İsimli Baykuş Kupa Bardak

ilginç hediyeler de cigir acan en yeni urunler 2

Üzerinde 7 farklı baykuş resmi bulunan İki İsimli Baykuş Kupa Bardak üzerine hem kendinizin hem sevgilinizin ismini yazdırabilirsiniz. Çay ve kahve keyfinize keyif katacak olan kupa bardağı sihirli kupa ve beyaz kupa olmak üzere 2 farklı modeli bulunmaktadır.

 

Bira Duvar Saati

ilginç hediyeler de cigir acan en yeni urunler 3

Saat kaç olursa olsun bira içebilen sevdiklerinize şaşırtıcı bir hediyeye hazır olun! Bira Duvar Saati, her saat bira içebilen ve birayı çok sevenlere özel olarak tasarlanmış bir hediye. Ürünün üzerindeki yazıyı dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

 

Manuel Pancake Machine – Mikserli Krep Makinesi

ilginç hediyeler de cigir acan en yeni urunler 4

Teflon tavada pankek yapmaya son! Mikserli Krep Makinesi ile bambaşka bir pankek deneyimi yaşayabilirsiniz. Pankekinizi artık daha kolay hazırlayabilir, sevdiklerinize de ikramda bulunabilirsiniz.

 

Başım Ağrıyor 2’li Yastık Seti

ilginç hediyeler de cigir acan en yeni urunler 5

Özellikle evli çiftlerin en sık duyduğu diyaloglardan biri de “Başım ağrıyo” cümlesidir. Kadınların savunma mekanizması olarak kullandığı bu cümle, erkekleri de çoğu zaman sinir eder 🙂 Sizin eşiniz de bu cümleyi sıklıkla kullanıyorsa, ona esprili bir hediye verebilirsiniz. Başım Ağrıyor 2’li Yastık Seti bu doğrultuda işinize yarayacak.

 

Animated Skeleton – Müzisyen İskelet

ilginç hediyeler de cigir acan en yeni urunler 6

Bakmayın bir deri bir kemik kaldığına, bu iskeletin yetenekleri bambaşka! Elinde gitarı ile tüm yeteneklerini sergileyen Müzisyen İskelet, sadece 3 pil ile çalışmaktadır. Müzik keyfiniz bu iskelet ile farklı bir boyut kazanacak!

 

Kişiye Özel Gazete

ilginç hediyeler de cigir acan en yeni urunler 7

Erkek arkadaşınıza, babanıza, kardeşinize ya da dostunuza hediye edebileceğiniz Kişiye Özel Gazete, futbol tutkunlarının çok seveceği hediyelerden biri olacak. Üzerine istediğiniz 2 adet fotoğrafın basılacağı sertifikanın yazılarını da tamamen siz belirleyeceksiniz.

 

Kişiye Özel İskambil Kağıdı

ilginç hediyeler de cigir acan en yeni urunler 8

Sevgilinizle yaptığınız aktivitelere bir yenisini daha eklemeye ne dersiniz? Deste halinde size gönderilecek olan iskambil kağıtlarının arka tarafına sevgilinizle olan en güzel fotoğrafınızı bastırabilirsiniz. Bu iskambil kağıtları ile kumarda kaybetseniz bile aşkta kazanacaksınız!

22 yaşında, 44 yaşında hissediyor, mülayim, tipik bezmiş insan. Romantikmiş, üşengeçmiş, rahatmış. En sevdiği cümle; hallederiz. Çok terbiyelisin, en büyük sensin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir