Hediye

Hayatınıza Renk Katacak En İlginç Ürünler

By  | 

Hayatınıza biraz renk katmaya ne dersiniz? Birbirinden ilginç ürünler ile hem evinizi hem ofisinizi şenlendirebilirsiniz. Sevdiklerinize hediye olarak da verebileceğiniz ilginç ürünleri görünce siz de çok seveceksiniz.

 

Facebank – Para Yiyen Kumbara

hayatinize renk katacak en ilginc urunler 1

Para yiyen bir kumbaranız olsun istemez misiniz? İşte karşınızda Para Yiyen Kumbara! Siz çalışıp para kazanacaksınız, bu kumbarada sizin paralarınızı afiyetle yiyecek. 3 farklı rengi bulunan Para Yiyen Kumbara ile para biriktirmek artık daha eğlenceli.

 

Gimble Book Holder – Ayraçlı Kitap Okuma Standı

hayatinize renk katacak en ilginc urunler 2

Kitap tutkunlarına müjde! Artık hayatınızda yeni nesil bir kitap okuma standı var. Ayraçlı Kitap Okuma Standı ile hem okuduğunuz sayfalar karışmayacak hem de elinizde kitap tutmaya gerek kalmadan kitap okuma keyfini yaşayacaksınız. Ayraçlı Kitap Okuma Standı’nın 3 farklı rengi bulunmaktadır.

 

Akrobat Telefon Tutucu

hayatinize renk katacak en ilginc urunler 3

Telefonunuzda bir şeyler izlerken ya da konuşurken sizi rahat ettirecek bir ürüne hazır olun! Akrobat Telefon Tutucu ile telefonunuzu elinizde tutmaya gerek kalmayacak ve bütün işlerinizi halledeceksiniz. Tek yapmanız gereken telefonunuzu Akrobat Telefon Tutucu’ya yerleştirmek.

 

Desktop Drum Set – Masaüstü Davul Seti

hayatinize renk katacak en ilginc urunler 4

Masaüstü Davul Seti ile evinize bambaşka bir hava katabilirsiniz. Oldukça pratik olan bu davul seti, müzik sevenlerin beğeneceği ilginç ürünlerden bir tanesi. Özel tasarımı ve yüksek ses kalitesi ile müzik keyfinizi artırın!

 

Sparkling Beer Mug – Bira Köpürten Bardak

hayatinize renk katacak en ilginc urunler 5

Biranızı bol köpüklü mü seviyorsunuz? O zaman Bira Köpürten Bardak tam size göre! Biranızı en iyi şekilde köpürtecek olan bu ürün ile bira keyfinize keyif katabilirsiniz. Tutacağında bulunan mekanizmaya parmağınızı bastırmanız, biranızı köpürtmek için yeterli olacaktır.

 

Predict A Pen – Falcı Kalem

hayatinize renk katacak en ilginc urunler 6

Falınıza baktırmak için artık kahveye ya da falcıya ihtiyacınız yok! Bundan sonra fal işlerinizi Falcı Kalem’e bırakarak fal ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Her an yanınızda olacak olan Falcı Kalem sayesinde istediğiniz zaman falınıza bakabilirsiniz.

 

Hammug – Çekiç Kupa Burdak

hayatinize renk katacak en ilginc urunler 7

Sert sevenlere özel kupa bardak burada! Bu kupa bardağı diğer kupa bardaklardan ayıran en önemli özelliği tutacak yeri! Çekiç görünümüne sahip tutacağı hem görenleri şaşırtacak hem de sert kahvenize uygun olacak!

 

İclock – Silikonlu Alarmlı Saat

hayatinize renk katacak en ilginc urunler 8

Klasik masa saatlerinden sıkılanlara müjde! Silikonlu Alarmlı Saat ile saat anlayışınız tamamen değişecek. Klasik eski masa saati görünümdeki silikonlu saatlerin alarm özelliği de bulunmaktadır. 6 farklı rengi bulunan Silikonlu Alarmlı Saatler’i çok seveceksiniz!

22 yaşında, 44 yaşında hissediyor, mülayim, tipik bezmiş insan. Romantikmiş, üşengeçmiş, rahatmış. En sevdiği cümle; hallederiz. Çok terbiyelisin, en büyük sensin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir