Sevgililer Günü Hediyeleri

Görüp Görebileceğiniz En Şirin Sevgililer Günü Hediyeleri

By  | 

Hayatınıza anlam katan, her yeni güne mutlu bir başlangıç yapmanıza sebep olan biricik sevgilinize aşkınızı taze tutacak sevgililer günü hediyeleri almaya ne dersiniz? Aşk kokan birbirinden güzel bu ürünlerimizle harika bir 14 şubat geçireceğinizden eminiz! Sevgiliniz her ne kadar onu sevdiğinizden emin olsa da bunu her daim sizden duymayı arzu eder. Siz de onun için en anlamlı aşk sözcüklerini hediye seçeneklerimiz sayesinde daha kolay bir şekilde dile getirebilirsiniz 🙂

Sevimli Çiftlere Özel Sevgililer Günü Hediyeleri

 

Aşk Kahvesi Su Küreleri

gorup-gorebileceginiz-en-sirin-sevgililer-gunu-hediyeleri-1

Tam bir kahve tutkunu olan şirin aşıklar iki farklı modeli bulunan su kürelerini çok sevecekler. Sevgilinize şirin bir hediye vermek istiyorsanız su kürelerimizi kaçırmayın!

 

 

Kişiye Özel Mutlu Kalpler Ahşap Çerçeve

gorup-gorebileceginiz-en-sirin-sevgililer-gunu-hediyeleri-2

Aşkınızı ilan etmeniz için hem şirin hem de etkili bir hediyeye mi ihtiyacınız var? O zaman sıkı durun! Çok beğeneceğinizi düşündüğümüz ahşap çerçeve ürünümüz sevgilinizi mutlu edecek küçük ama etkili sevgililer günü hediyesi olacak.

 

Romantik Ayıcık Hediye Kutusu

 

gorup-gorebileceginiz-en-sirin-sevgililer-gunu-hediyeleri-3

İçinde kurumuş kokulu yapraklar ve romantik mesajlı kalpli kağıtların bulunduğu bu şirin ayıcıklı kutuların kare ve silindir olmak üzere 2 seçeneği bulunmaktadır. Sevgilinize aşk dolu bir jest yapmak istiyorsanız romantik ayıcık hediye kutusu ürünümüzle tanışın 😉

 

 

Kişiye Özel İsimli ve Kalpli Sevgili Kol Saatleri

gorup-gorebileceginiz-en-sirin-sevgililer-gunu-hediyeleri-4

Daha önce sevgilinizle kendinize özel bir saatiniz olmuş muydu? İsimlerinizi yazdırabildiğiniz bu romantik saatler aşkınızı taze tutacak nitelikte…

 

 

Sırt Sırta 2li Termos Seti

gorup-gorebileceginiz-en-sirin-sevgililer-gunu-hediyeleri-5

Sevgilinizle ayrılmaz bir bütün olduğunuzu en iyi şekilde temsil edecek bir hediye fikrine ihtiyacınız varsa isimlerinizi yazdırabileceğiniz 2’li termos modellerimizle tanışın.

 

 

Sevimli Aşıklar Kare Anahtarlık

gorup-gorebileceginiz-en-sirin-sevgililer-gunu-hediyeleri-6

Ön tarafına sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafınızı arka kısmınaysa isimlerinizi yazdırabildiğiniz kare anahtarlık romantikliğinizi anahtarlıklarınıza kadar taşıdığınızı gözler önüne serecek.

 

 

Kupa Dolusu Ayıcıklı Aşk Çikolatası

gorup-gorebileceginiz-en-sirin-sevgililer-gunu-hediyeleri-7

Şirin mi şirin sevgilinize en az kendisi kadar sevimli bir sevgililer günü hediyesi almak istiyorsanız, seni seviyorum mesajlı kupa bardak ve aynı tasarıma sahip ambalaja sahip çikolatalar ile unutamayacağı bir sürpriz yapmanız mümkün.

 

Seninle Her Şeye Varım Ben Yastık

gorup-gorebileceginiz-en-sirin-sevgililer-gunu-hediyeleri-8

Hayatınızın aşkına “Seninle her şeye varım” demek için neyi bekliyorsunuz? İsimlerinizi yazdırabileceğiniz bu yastık seçeneğimiz ile romantik tatlı bir aşığa dönüşeceksiniz.

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir