Doğum Günü Hediyeleri

Gençlik Ateşinde Yananlara Özel En Güzel Doğum Günü Hediyeleri

By  | 

Genç olanlar, kendini genç hissedenler her zaman daha farklıdır ve bu farklarını her yerde belli ederler. Sizin de çevrenizde böyle arkadaşlarınız ya da tanıdıklarınız varsa, onlara verebileceğiniz en güzel doğum günü hediyeler burada! Gençlik ateşini içinde hisseden gençlere özel bu hediyeler, onların hem yaşına hem de ruhuna hitap edecek.

Çılgın Ayakkabı Bağcıkları

genclik atesinde yananlara ozel en guzel dogum gunu hediyeleri 1

Her yerde tarzını belli etmek isteyen gençlerin bayılacağı doğum günü hediyelerinden biri. Bu bağcıklar ile tüm gençler farkını konuşturabilecek. Gökkuşağı, çilek ve Amerika seçeneklerinden en beğendiğinizi seçebilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Mini Dart Shot Oyunu

genclik atesinde yananlara ozel en guzel dogum gunu hediyeleri 2

Mini Dart Shot Oyunu ile arkadaş grupları artık daha eğlenceli! Hem dart oyunundaki yetenekler sergilenecek hem de ne kadar dayanıklı olunduğunu gösterecek. Şimdi rakipler düşünsün!

Gitar Tırnak Törpüleri

genclik atesinde yananlara ozel en guzel dogum gunu hediyeleri 3

Müzikten asla vazgeçmeyen gençler için harika bir doğum günü hediyesi! Törpü yaparken bile müzikten asla uzak kalmayacak, her törpülediğinizde yeni bir melodi çalacaksınız. 3 çeşitten oluşan Gitar Tırnak Törpüleri, genç kızlara verebileceğiniz doğum günü hediyelerinden.

 

Propaganda Mr.P Kupalar

genclik atesinde yananlara ozel en guzel dogum gunu hediyeleri 4

Birbirinden eğlenceli ve dinamik Mr.P Kupaları ile tanışmanın vakti geldi. Artık sıradan kupaları unutun ve buraya odaklanın! Propaganda tasarım markasının sevimli maskotu Mr.P ile çay ve kahve keyifleri artık daha güzel olacak.

 

12 ve 24’lü Saç Tebeşir Seti

 

genclik atesinde yananlara ozel en guzel dogum gunu hediyeleri 5

Tam gençlerin seveceği hediye seçeneklerinden biri karşınızda.. Saç Tebeşir Seti ile tüm genç kızlar saçlarını boyatmaya gerek kalmadan rengarenk bir görünüme sahip olacak. Tek yapılması gereken hangi renk olacağını seçmek. Ondan sonrası tebeşirlerin yeteneği.

Su Altı Kamerası

genclik atesinde yananlara ozel en guzel dogum gunu hediyeleri 6

Doğum günü olan sevdiğinizin arkadaşlarını kıskançlıktan çatlatacak mükemmel bir doğum günü hediyesi! Dalış yapmayı seven gençler Su Altı Kamerası ile istediği anın fotoğrafını çekebilecek, farklı deneyimleri yaşama imkanı bulabilecek.

 

Gündüz İnsanı Değilim Ürünleri

genclik atesinde yananlara ozel en guzel dogum gunu hediyeleri 7

Şimdiki gençler sabah erken kalkmaktan nefret eder ve en verimli saatlerini geceleri yaşar. Sizin de böyle bir genç tanıdığınız varsa tam ona göre bir doğum günü hediyesi buldunuz demektir! Birçok çeşitten oluşan Gündüz İnsanı Değilim Ürünleri ile onları bu özel gününde mutlu edebilirsiniz.

 

Selfimatik

genclik atesinde yananlara ozel en guzel dogum gunu hediyeleri 8

Selfie çılgınlığını sonuna kadar yaşayan gençlere bir güzellik de siz yapın! Selfimatik ile selfie çekmek artık çok daha kolay. Kamerayı Selfimatik’e bağlamak yeterli olacak. 95 cm’e kadar ulaşan Selfimatik, selfie tutkunlarının yeni tutkusu olacak.

 

22 yaşında, 44 yaşında hissediyor, mülayim, tipik bezmiş insan. Romantikmiş, üşengeçmiş, rahatmış. En sevdiği cümle; hallederiz. Çok terbiyelisin, en büyük sensin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir