Sevgililer Günü Hediyeleri

Fotoğraf Baskılı Sevgililer Günü Hediyeleri

By  | 

Sevgilinizi,  her gördüğünde sizi hatırlayabileceği ve size olan sevgisinin artmasını sağlayacak sevgililer günü hediyeleri ile tanıştırmaya ne dersiniz? “Romantik olmayı beceremem” deyip sevgililer gününde duygu yoğunluğunun en fazla olduğu hediyelerden uzaklaşanlar, onlar için seçtiğimiz kişiye özel ve romantik ürünlerimizle oldukça iyi anlaşacaklar 🙂 2017’nin 14 Şubat’ı tabularınızı tamamen yıktığınız bir gün olsun. Sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafların yer alacağı birbirinden güzel ürünlerimizle aşkı doruklara çıkarmaya hazır olun!

 

Fotoğraflı ve Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri

Kişiye Özel Film Şeridi Yastık

fotograf-baskili-sevgililer-gunu-hediyeleri-2

Aşk denildiği zaman sevgilinizle birlikte geçirdiğiniz tüm zamanlar gözünüzün önünden film şeridi gibi geçiyorsa tasarım yastık seçeneğimizi çok beğeneceğinizden eminiz. Film şeridi ve romantizm temalı tasarıma sahip yastığımızda fotoğraflarınız, isimleriniz, sizin için önemli olan tarih ve romantik mesajınız yer alacak.

 

Magic Mug – Sihirli Kupa İki Fotoğraflı

fotograf-baskili-sevgililer-gunu-hediyeleri-3

Sevgilinizin her anında sizi hatırlamasını, bir an bile aklından çıkmamayı istiyorsanız sihirli kupa bardaklarımız sayesinde sevgiliniz bir şeyler yudumlarken bile ona olan aşkınızı hatırlayacak. Kupa bardağa en güzel fotoğrafınızı bastırarak aşkınızı konuşturun.

 

Kadife Kutuda Kalp Puzzle

 

fotograf-baskili-sevgililer-gunu-hediyeleri-4

Kalp puzzle, sevgilinizle fotoğrafınızı bastırabileceğiniz en romantik ürünlerimizden birisidir. Puzzle ürünü şık kadife kutusuyla birlikte gönderilmektedir. Sevgilisine keyifli bir sevgililer günü hediyesi vermek isteyenlerin tercihi…

 

Kişiye Özel Siyah Kutulu Kokulu Taş Aranjmanı

fotograf-baskili-sevgililer-gunu-hediyeleri-5

Kutusunun kapağının üst kısmına sevgilinizle isimlerinizi, iç kısmınaysa fotoğrafınızı ve mesajınızı bastırabildiğiniz siyah kutuda mis gibi kokan taş güller bulunmaktadır.

 

Sevgililer Günü Hediyesi Fotoğraflı Çakmak

 

fotograf-baskili-sevgililer-gunu-hediyeleri-6

Alacağınız hediyenin sevgilinizin kullanabileceği bir şeyler olmasını istiyorsanız, sevgilinizle fotoğrafınızı bastırabildiğiniz, isimlerinizin ve sizin için önem arz eden tarihin yer alacağı çakmak hem romantik hem de unutulmaz bir hediye olacak.

 

Aşkıma Kırk Bir Kere Maşallah Sevgi Kavanozu

fotograf-baskili-sevgililer-gunu-hediyeleri-7

Ambalajlarında sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafınızın yer aldığı çikolatalardan oluşan kavanoz, sevgilinizin tatlı krizine de son verecek. Kavanozla birlikte büyük kalp çikolatalar da gönderilmektedir.

 

Aşıklara Fotoğraflı Kanvas

fotograf-baskili-sevgililer-gunu-hediyeleri-8

Evinizi, sevgilinizle çekildiğiniz en güzel fotoğraflarınızla donatmaya ne dersiniz? İsimlerinizin, sizin için önemli olan tarihin, romantik mesajınızın ve fotoğraflarınızın bulunacağı kanvas tablo en romantik hediye olmaya aday!

 

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir