Erkeklere Sevgililer Günü Hediyeleri: D’S Markalı Setler

0

Erkeklere hediye almak kadınlara hediye beğenmekten çok daha zordur. Çünkü kadınlar daha duygu dolu oldukları için onlara vereceğiniz hediye ömür boyu aynı anı hatırlama içgüdüsüyle doludur. Erkekler için sevgililer günü hediyeleri seçerken daha çok nelerden hoşlandığını ya da neleri daha çok kullandığını göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz 🙂 Kadınlar farklı sürprizlerle karşılaşmak isterler fakat erkekler daha çok onlara alınan hediyeyi nerede nasıl kullanabilecekleriyle ilgilenirler. Siz de hediye seçimlerinizi daha çok kullanışlı ürünlerden yana yapmalısınız. Sizin için sıraladığımız D’S markalı hediye setlerimiz, ne alabileceğiniz konusunda size fazlasıyla fikir verecektir. Bakalım siz setlerimizi beğenecek misiniz? 🙂

 

Erkek Sevgili için Sevgililer Günü Hediyeleri

Kişiye Özel D’S Parfüm Cüzdan ve Anahtarlık Seti

erkeklere-sevgililer-gunu-hediyeleri-ds-markali-setler-1

Cüzdan, anahtarlık ve parfümden oluşan şık hediye seti, sevgilinizin ismine özel olarak üretilmektedir. Cüzdan ve anahtarlık deri olup üzerine sevgilinizin ismini yazdırabiliyorsunuz.

 

D’S Damat Kravat Seti

erkeklere-sevgililer-gunu-hediyeleri-ds-markali-setler-2

Hediyenizin daima şıklığıyla ön plana çıkması taraftarıysanız, puantiye modasından vazgeçmeyin deriz! D’S markalı kravat, mendil ve kol düğmesi setimiz ile eşinizin şıklığına vurgu yapmaya ne dersiniz?

 

D’S Damat Parfüm Kravat ve Mendil Seti

erkeklere-sevgililer-gunu-hediyeleri-ds-markali-setler-3

Acil toplantı alarmlarına karşı sevgilinizin daima hazırlıklı olmasına yardımcı olabilirsiniz. Kravat, mendil ve D’S parfüm seti ile ani toplantılara katılmak sevgiliniz için hiç problem olmayacak. Hediye setiniz sevgilinizin imdadına yetişecek.

 

D’S Damat Tavla Seti

erkeklere-sevgililer-gunu-hediyeleri-ds-markali-setler-4

Tavla oyununda iddialı olan sevgilinize unutamayacağı bir set hediye etmeniz mümkün! İçerisinde kravat, parfüm, tavla seti, cüzdan ve anahtarlık bulunan şık setimiz tamamen size özeldir.  Setimizin gri ve kırmızı kravatlı olmak üzere iki seçeneği bulunmaktadır. Dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

 

 

D’S Damat Çizgili Kravat Seti

erkeklere-sevgililer-gunu-hediyeleri-ds-markali-setler-5

Siz de tercihinizi modası hiçbir zaman geçmeyecek ürünlerden yana kullanmak istiyorsanız; kravat, kol düğmesi ve mendilden oluşan şık setimizle mutlaka tanışmalısınız.

 

D’S Damat Atkı Bere ve Eldiven Seti

erkeklere-sevgililer-gunu-hediyeleri-ds-markali-setler-6

Sevgilinize verebileceğiniz en güzel sevgililer günü hediyesi, her ısındığında sizi hatırlayabileceği D’S markalı şapka, eldiven ve atkı setidir.

 

 

D’S Parfüm Cüzdan ve Anahtarlık Seti

erkeklere-sevgililer-gunu-hediyeleri-ds-markali-setler-7

Cüzdan, anahtarlık ve parfümden oluşan bu şık hediye seti her erkeğin hoşuna gidebilecek en kullanışlı sevgililer günü hediyesi olmaya geliyor!

Leave A Reply

Your email address will not be published.