Hoşgeldin Bebek Hediyesi

Erkekler için Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri

By  | 

Hemen hemen bütün mağazalara baktınız ve hala sevgililer günü için en iyi hediyeyi bulmadınız mı? Onun için sıradan bir hediye bakmak istemiyorsunuz.Ona kendini önceki sevgililer gününden daha özel hissettirecek ve yıllar sonra bile hatırlayabileceği bir sevgililer günü hazırlamak istiyorsunuz değil mi? Her yıl gerçekten romantik ve benzersiz bir şey hazırlamak için günler öncesinden plan yapmaya başlıyor,fakat ne yazık ki; her sevgililer günü hemen hemen aynı şeyi mi yapıyorsunuz? Kızlar, bu sevgililer günü sizin ve erkek arkadaşınız ya da eşiniz için de çok özel olacak. Çünkü bu yazımız, bu yıl erkek arkadaşınıza en güzel ve en romantik sevgililer günü hediyesini almanıza yardımcı olacak.

Erkekler için Sevgililer Günü Fikirleri

Sevgililer gününde dünya sadece sizin etrafınızda döner; siz ve erkek arkadaşınız ya da eşiniz. Günün en güzel kısmını da; o sizin aldığınız hediyenizi açıp, size özel bir tebessüm verdiğinde yaşarsınız. Hiçbir kelime, onun en iyi sevgililer günü hediyesini aldığını anlatmaya yetmeyecektir. Bu sevgililer gününde, ona hediye olarak ne vereceği hakkında henüz hiç fikri olmayan ve Kesinlikle şaşkına dönmüş bayanlardan biri de siz misiniz? Sadece o gün değil bütün hayatı boyunca özel kalacak, ona ne kadar değer verdiğinizi göstermek ve ne kadar çok sevdiğinizi ona anlatmak mı istiyorsunuz? Eğer cevabınız evet ise, o zaman burada size en güzel sevgililer günü hediyesi olarak değerlendirebileceğiniz sevgiliye hediye fikirleri yardımcı olacaktır. İşte; erkek arkadaşınız için verebileceğiniz ve ona unutamayacağı bir gün yaşatmanız için yararlı olacak sevgililer günü hediyesi fikirleri.

 • Ona sevgililer gününde verebileceğiniz en iyi hediyelerden biri elektronik aletlerdir; küçük ve akıllı aletler. Erkeklere özel elektronik aletlerden bir tane onun için satın alın ve bugüne kadar aldığı en iyi hediyeyi ona verin. Muhtemelen, o da yeni bir cep telefonunun, MP3 çaların ya da oyun konsolunun hayalini kuruyordur. Para biriktirin ve onun için en iyi cep telefonunu ya da uzun süredir istediği bir elektronik aleti satın alın. Ayrıca, onun için bir alet kutusu satın alabilirsiniz. Alet kutusu size sıkıcı bir hediye gibi gelebilir ancak o bunu kesinlikle sevecektir.
 • İşte size bir sevgililer günü hediyesi fikri daha! Sevdiği bir spor müsabakasına bilet alın. Hangi sporu seviyor; futbol, basketbol, voleybol? Bu oyunlardan sevdiği bir tanesine bilet alın ve ikiniz birlikte maça gidin. Onun tuttuğu takımı destekleyin ve hatta eğer imkan varsa; sevdiği oyuncularla tanışmasını sağlayın.
 •  Bu onunla geçireceğiniz ilk sevgililer gününüz mü? O zaman erkekler için sevgililer gününde verilebilecek en iyi hediye fikirlerine ihtiyacınız olacaktır. Onun sevdiği bir şişe parfümü ya da ayakkabıları (erkekler ayakkabıyı çok severler) satın alarak, ona hediye olarak verebilirsiniz. Ona sevdiği çikolatalardan ya da çok sevdiği şeylerden hediye sepeti hazırlayıp, ona hediye olarak sunabilirsiniz.
 • Bu sevgililer gününde şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzak ve oldukça romantik bir yere giderek ona özel bir sevgililer günü yaşatabilirsiniz. Sevgililer gününde romantik bir kaçamak yaşayabilmenizin birkaç yolu vardır. İşten birkaç günlüğüne izin alın, çocuklarınızı (eğer varsa) ve ailenizi yanınıza alarak birlikte uzun bir sevgililer günü yaşayabilirsiniz. Birlikte gün doğumunu ve gün batımını izleyin ya da dolunayın olduğu bir gecede yalınayak sahilde yürüyün (gerçekten romantik). Bu, sevgililer gününde verebileceğiniz en romantik hediye fikirlerinden biri olabilir.
 • Yemek, yemek ve yemek… Ne demişler, ‘erkeğin kalbine giden yol, midesinden geçer’. Ona sevdiği bir yemeği pişirin ya da onu sevdiği restorana yemeğe çıkarın. Onu sevdiği restorana götürmek için yeterli paranız yoksa hiç dert etmeyin. Evinizde onun sevdiği yemekleri pişirip, evde romantik bir ortam hazırlayarak ona sürpriz yapabilirsiniz.
 • Erkek arkadaşınıza ya da eşinize sevgililer günü hediyesi olarak verebileceğiniz diğer bir sevimli hediye fikri de el yapımı ya da yaratıcı olanlardır. İkinizin fotoğraflarını koyduğunuz kişiselleştirilmiş bir fotoğraf çerçevesi, el yapımı süveter, sizin ve onun çok sevdiği romantik şarkılardan oluşan bir CD, onun için kendi yazdığınız bir şiir ya da şarkı sevgililer günüde erkek arkadaşınıza verebileceğiniz mükemmel bir hediye olabilir.

Burada sevgililer gününde erkek arkadaşınıza en iyi hediyeyi almanıza yardımcı olacak fikirlere yer vermeye çalıştık. Eğer özel başka fikirleriniz varsa, hemen işe koyulun. Çünkü eğer yapacağınız şey kalbinizden ve içinizden geliyorsa, bu hediyenizin daha özel olmasını sağlayacaktır. Hiçbir hediye, kalbinizle yaptığınız bir şey kadar değerli olamaz. Ve işte aşk budur! Mutlu bir sevgililer günü geçirmeniz dileğiyle!

Erkek sevgiliye birbirinden ilginç hediyeler için şuraya bakılabilir. http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/sevgiliye_hediye/

1 Comment

 1. ece

  13 Ocak 2012 at 14:59

  Sevgililer artık sıradan şeyleri beğenmiyor güzel ilginç hediyeler bekliyor http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/sevgililer_gunu/ tarzında ilginç sevgililer günü hediyesi tavsiye edebileceğiniz ürünler var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim