Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri

0

Doğum günü yaklaşan sevgilinize, aranızdaki muhabbeti artıracak ve ömür boyu yaptığınız sürprizi unutamayacağı bir doğum günü hediyesi vermek istiyorsanız en doğru adrestesiniz! Her zaman yanınızda olan, kurduğu tek bir cümleyle en derin acılarınızı bile size unutturabilen sevgiliniz ona yapacağınız anlamlı bir doğum günü sürprizi ile dünyanın en mutlu insanına dönüşebilir. Siz de hediye seçimini son güne bırakanlardan olmayın ve bir an önce tercihinizi yapın. Size yardımcı olacağını düşündüğümüz en güzel doğum günü hediyesi fikirlerimize de göz atmayı ihmal etmeyin 😉

Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır?

Herkesin aradığı hediye fikri farklıdır. Kimisi çok farklı, ilginç, sevgilisinin daha önce sahip olmadığı bir hediyeyi ona almak ister. Kimisi de “Sevgilimin ne tepki vereceğini bilemediğim farklı hediyeler almak istemem, her zaman kullanabileceği bir hediye almak isterim” der. Kimisi yeniliklere açıktır kimisi de hiç risk almayı istemez ve klasiklerden gitmeyi tercih eder.

Biz her iki kesime de hitap edecek en güzel hediye seçeneklerini bir araya getirmeye niyetlendik. Mesela klişe gibi gözüken bir hediyeyi, aşk dolu bir mesaj kağıdıyla dünyanın en anlamlı hediyesi haline getirebilirsiniz. Ama sizin elinizden sevgilinize ulaşan her hediye anlamlı elbette. Mesela ayakkabı almak klişe gibi gözükebilir fakat içerisi  kutusu gül yapraklarıyla bezenmiş bir ayakkabı hediye etmek hediyenizi klişe olmaktan kurtaracaktır. Biz de günlük kullanıma uygun hediyelerin sunumunu nasıl aşk dolu yapabileceğinize dair size tüyolar vermeye geldik. Bakalım sevgiliniz sürprizinizi beğenecek mi?

 

Erkek Sevgiliye El Yapımı Doğum Günü Hediyesi

 

El Yapımı Bileklik

Kendi ellerinizle hazırlayacağınız şık bir bileklik erkek arkadaşınızın vazgeçilmezi olacak en anlamlı hediyeler arasındaki yerini alacak. Takı kullanmayı seven sevgiliniz için Lidyana‘dan hazır aksesuarlar tercih etmek yerine yeteneğinizi konuşturabileceğiniz bu tür hediyeleri değerlendirmeniz sürprizinizi çok daha anlamlı kılacaktır.

 

★ Bileklik Nasıl Yapılır? 

El beceresine güvenmeyenlerin bile kolaylıkla yapabileceği bu şık bilekliğin nasıl yapıldığına dair detaylar videoda mevcuttur.

 

 

♥ Sürpriz Hediye Kutusu

Dolu dolu bir doğum günü hediyesi ile sevgilinizi şımartmaya hazır olun! Büyük gayretleriniz sonucunda ortaya çıkacak bu aşk dolu sürpriz kutu, manaya önem verenlerin ömür boyu unutamayacağı bir hediye olacak. Sevgiliniz için en anlamlı duygu dolu cümlelerin yer alacağı bu kutu unutulmaz bir sürpriz olacak.

 

★ Sürpriz Hediye Kutusu Nasıl Yapılır?

Hediye kutusunun yapım aşamaları videoda mevcuttur. Video adımlarını takip ederek siz de kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

 

♥ Fotoğraf Şeridi

Sevgilinizle çekildiğiniz en güzel fotoğraflarınızı arşivleyebileceğiniz yapımı kolay şık bir doğum günü hediyesine ne dersiniz? Bu renkli çalışma sayesinde, en mutlu anlarınızla çekildiğiniz aşk dolu fotoğraflarınızı bir araya getirme fırsatı yakalayacaksınız. Sevgiliniz bu çalışmanızı çok beğenecek.

 

★ Fotoğraf Şeridi Nasıl Yapılır?

Fotoğraf şeridinin yapılışıyla ilgili detaylara videodan ulaşabilirsiniz.

 

♥ Mesaj Kartı

Şıklığından taviz vermeyen sevgilinize, en az kendisi kadar şık bir mesaj kartı hazırlamaya ne dersiniz? Aşk dolu doğum günü mesajınızı klasik bir mesaj kağıdıyla heba etmek istemiyorsanız, kendi ellerinizle hazırlayacağınız bu şık kart doğum günü hediyenizin en anlamlı parçalarından biri olacak.

 

★ Mesaj Kartı Nasıl Yapılır?

Kartın yapım aşamalarına videodan ulaşabilirsiniz. Siz de kolaylıkla kendi istediğiniz renklerdeki kartonlarla mesaj kartınızı oluşturabilirsiniz.

 

Ahşap Fotoğraf Standı

Sevgilinizle çekildiğiniz fotoğraflarınızı şahane bir dekorasyon ürününe çevirmeye ne dersiniz? Ahşap standlar sayesinde siz de en sevdiğiniz fotoğraflarınızı değerlendirebilirsiniz. Sevgilinizin çalışma masasını anılarınızla süsleyebilmeniz için kollarınızı sıvayın!

 

★ Ahşap Fotoğraf Standı Nasıl Yapılır?

Fotoğraf standının yapılışına dair detaylar videoda mevcuttur.

Leave A Reply

Your email address will not be published.