14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri

Erkek Sevgili İçin 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri

By  | 

Erkek arkadaşa hediye almak  normal zamanlarda bile zor. 14 Şubat Sevgililer Günü için hediye bulmak da haliyle daha da meşakkatli bir süreç haline geliyor. Kadınlar için hediyelerin daha çok üretilmesi, mükemmel hediyeyi aramamız bu zorlu sürecin etkenlerinden sadece birkaçı… Erkek arkadaş için sevgililer günü hediyeleri neler olabilir diyorsanız bu içeriği inceleyin.

Ancak bu konu sizin için sıkıntı olmaktan çıkacak. Erkekler için birbirinden güzel sevgililer günü hediyesini sizler için listeledik. Hediyeler arasında hem romantik hem de ilginç birçok hediye yer alıyor.

Erkek Sevgili İçin İlginç Hediyeler

İki Harfli ve Fotoğraflı Çakmak

erkek-sevgili-icin-14-subat-sevgililer-gunu-hediyeleri-01

Sevgilinizle birlikte isminizi bu özel hediyeye yerleştirebilirsiniz. Üstelik fotoğraflarınızı da ekleyerek çakmaktan ziyade bir fotoğraf gibi kullanabilirsiniz. Sevgiliniz sizi her özlediğinde yanında olmak için bu hediyeyi tercih edin.

Sevimli Aşıklar Kare Anahtarlık

erkek-sevgili-icin-14-subat-sevgililer-gunu-hediyeleri-02

Sevgililere özel olarak tasarlanmış olan bu anahtarlık, fotoğrafınızla hazırlanıyor. İsimlerinizin de yer aldığı anahtarlıklar, sevginizi her an hissettirmek için ideal bir hediye.

İsme Özel Favori Hediye Seti

erkek-sevgili-icin-14-subat-sevgililer-gunu-hediyeleri-03

İçinde ajanda, USB bellekli anahtarlık ve kalemin bulunduğu hediye seti, tek hediyeyle yetinemeyenler için ideal bir ürün. Üstelik tüm ürünler isim yazılarak kişiselleştirilebiliyor.

 

Sevgililere Özel Sanal Gerçeklik Gözlüğü

erkek-sevgili-icin-14-subat-sevgililer-gunu-hediyeleri-04

Teknolojik gelişmeler sevgililer günü hediyelerine de yansıyor. Kişiye özel olarak tasarlanan sanal gerçeklik gözlüğü ile eğlenceli videolar izleyebilirsiniz.

Kişiye Özel Fotoğraflı Metal Sevgili Kol Saatleri

erkek-sevgili-icin-14-subat-sevgililer-gunu-hediyeleri-05

Sevgililer gününde saat hediye etmek klasik olabilir ancak bu saat diğerlerinden çok farklı. Fotoğrafınızla tasarlanıp üretilen saatler, sevgilinizi her an yanınızda hissettirecek.

Kişiye Özel 3lü Karizma Seti

erkek-sevgili-icin-14-subat-sevgililer-gunu-hediyeleri-06

Bir diğer popüler set içinde de kartvizitlik, kalem ve anahtarlık yer alıyor. Kaliteli malzemelerden üretilen karizma seti, kişiye özel olarak tasarlanıp adresinize kadar gönderiliyor.

 

 

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir