En Orijinal Doğum Günü Hediyeleri Fikirleri

0

Değer verdiğiniz kişilere verdiğiniz değeri hissettirmenin en basit yolu onlar için özel olan günleri her daim hatırlamanızdan ve yanlarında bulunmanızdan geçer. Özellikle doğum günleri, kişilerin oldukça hassas oldukları ve önemsenmeyi bekledikleri bir gündür. Sevdiklerinize onların yanlarında olduğunuzu tercih edeceğiniz doğum günü hediyeleri vesilesiyle gösterebilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz birbirinden anlamlı ve renkli hediye fikirlerimizle “Ne hediye alacağım?” diye düşünürken zaman kaybetmeyin!

Kadınlara Özel Doğum Günü Hediyeleri

Kişiye Özel Film Şeridi Yastık

en-orinal-dogum-gunu-hediyeleri-fikirleri-1

Film şeridi tasarımıyla dikkat çeken ve en romantik fotoğraflarınızın, isimlerinizin, doğum günü tarihinin ve aşk dolu mesajınızın yer alacağı bu yastık bir kadına verilebilecek en aşk dolu hediyeler arasında…

 

İki İsimli Kolye

en-orinal-dogum-gunu-hediyeleri-fikirleri-2

Kolye kullanmayı seven kadınlar, kendi isimlerine özel olarak hazırlanan bu şık kolyeyi çok sevecek. Doğum günü olan hanımefendi çok yakın bir tanıdığınızsa ikinizin isimlerinizin yazılı olacağı kolyeyi tercih edebilirsiniz.

 

Sevimli Ayıcığın Doğum Günü Mesajı

en-orinal-dogum-gunu-hediyeleri-fikirleri-3

Kadınlar renkli ve şirin hediyelerden genel olarak çok hoşlanırlar. İçerisinde romantik mesajların yazılı olduğu kalpli kağıtlar, ayıcıklı romantik anahtarlık ve yıldız şekerlemelerin bulunduğu minik şişenin yer aldığı Happy Birthday hediye kovası tatlı bir doğum günü hediyesi olmaya aday!

 

İsme Özel Kalem Ayna Set

en-orinal-dogum-gunu-hediyeleri-fikirleri-4

Kişiye özel olarak hazırlanan ayna ve kalem seti, kadınlara özel hazırlanan en şık setlerden… 2’li setin kırmızı ve siyah olmak üzere iki renk alternatifi bulunmaktadır.

en-orinal-dogum-gunu-hediyeleri-fikirleri-5

Sevgilinizle aranızdaki aşkın dünyanın en büyük aşklarından ne farkı var! Siz de adınızı dünyanın en büyük aşıklarının arasına yazdırmak istiyorsanız kişiye özel olarak hazırlanan akrilik ödülümüzü kaçırmayın!

 

Erkeklere Özel Doğum Günü Hediyeleri

Kişiye Özel Cüzdan Anahtarlık ve Kalem Set

en-orinal-dogum-gunu-hediyeleri-fikirleri-6

Kalem, cüzdan ve anahtarlıktan oluşan şık set tüm beyleri kendine hayran bırakacak. Setteki ürünler kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünlerin üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırmanız mümkündür.

 

 

Kişiye Özel Taraftar Ürünleri

en-orinal-dogum-gunu-hediyeleri-fikirleri-7

Futbol tutkunu olan erkeklere özel olarak hazırlanan tasarım taraftar ürünleri kupa bardak, puzzle, mousepad ve HDF çerçeveden oluşmaktadır. Tasarımdaki yazı ve fotoğrafları dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

 

 

Kişiye Özel Kol Düğmesi ve Kravat Seti

en-orinal-dogum-gunu-hediyeleri-fikirleri-8

Şık bir hediye tercih etmek isteyenler kol düğmesi ve kravattan oluşan setimizle mutlaka tanışmalılar. Kol düğmesi kişiye özel olup, üzerine hediye edeceğiniz kişinin isminin baş harfini yazdırabiliyorsunuz.

 

Futbol Topu Kumanda

 

en-orinal-dogum-gunu-hediyeleri-fikirleri-9

Doğum günü olan beylere, tam bir futbol hayranı olduklarını hatırlatacak bir kumanda hediye edebilirsiniz. Futbol topu kumanda, erkeklerin vazgeçilmezi olacak nitelikte!

 

Babalara Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı

en-orinal-dogum-gunu-hediyeleri-fikirleri-10

Sadece babanıza değil tüm sevdiklerinize hediye edebileceğiniz ahşap çerçeveli taş baskı kişiye özel bir hediyedir. Üzerine istediğiniz mesajı ve fotoğrafı bastırabilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.