Kahkahamatik

En Komik Uyandırma Şakaları

By  | 

Herkes güne zinde uyanmak ister. Ancak güne başlamanın en zor evrelerinden birisidir tatlı mı tatlı uykunuzu bırakıp yatağınızdan ayrılmak. Bu durum sizi uyandıranlar için bir süre sonra eziyet haline gelecektir. Çünkü bir değil iki değil sizi yatağınızdan sökene kadar pek çok hamlede bulunacaklardır. Herkes anneniz kadar fedakâr olmayabilir ama.. Sabahları sizi ” hadi uyaaaan, sa-bah- ol-duuu!”  şeklinde kibar ve melodik bir uyandırma tarzı benimsemeyebilirler. Hatta ve hatta eğlenmek amaçlı size oynayacakları muzur planları son bulmaz arkadaşlarınızın. Sonra bir bakarsınız ki o da ne? Youtube’ta tıklanma rekorları kırmışsınız. Hin planları olan arkadaşlarınızın gazabına uğramış olmak belki de bundan sonra hep tedirgin uyku uyumanıza sebep olacak.  Korkmayın hemen amacımız sizi tedirgin etmek değil, tebessüm ettirmekti. 🙂 Buyrun o zaman bol kahkahalı uyanışlara tanık olalım.

Şok Edecek Uyandırma Videoları

1-)

http://youtu.be/giAyl72YFNc

Bu “espri” lere can man dayanmaz arkadaş (!)  Söyleyecek sözümüz yok insafa gelin 😀

2-)

Sınav stresi yaşayan öğrencilerin yaptıklarına bakın hele! Stresi gidermenin en enteresan yolu bu olsa gerek. Birileri strese girerken birisi yaşam mücadelesi veriyor. Garip gerçekten..!

3-)

http://youtu.be/cU4tezx7AYY

Eşinizin böyle bir şaka yapması sonucu evdeki kırılacak eşyaları eşinizin başında bocalamanız en doğal hakkınız arkadaşlar. Hür amiral! Böyle şaka mı olur beeğğ 😀

4-)

Adamın ruhu bedeninden çıktı ve geri yerleşti. 😀 Videoda bunu görmeniz hiçte zor değil. Yazık ya..

5-)

http://youtu.be/TbE8Kkszzlg

” Höhh yani ” diyoruz başka da bir şey demeye gerek duymuyoruz. Bu eşek şakasının level atlamış hali..

6-)

http://youtu.be/j4H5gflmnp4

Sen misin kötü şaka yapmaya çalışan.. Böyle yersin kafana darbeyi. 😀

7-)

Vücudun uykuda korkuya verdiği tepkinin ne kadar ilginç olduğunu en sağlıklı şekilde tespit ettiğim video..  Mutlaka izlemelisiniz.

8 -)

Videonun sonunu görmeden “ amaaan canım, koskoca adam en fazla bağırır ne olabilir ki!” dedim. Ama sesindeki o titremenin ağlama pozisyonunu alması beni epey güldürdü. Eminim sizde aynı keyfi tadacaksınız.

9-)

http://youtu.be/RoQMevjCkZ4

Arabada uyumayacaksın arkadaş! Uyumanızı bekleyip korkutmak için sürekli sizi gözetleyen olabilir. Not: Bir dost.. 🙂

10-)

O adam ölmeyi tercih ederdi ama böyle bir manzarayla karşılaşmak istemezdi herhalde.. Şakanın dozajını ayarlayamamakta ne demek diye merak edenler videoyu izleyebilirler..

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir