İlginç Hediyeler

En İlginç Promosyon Kalem Örnekleri

By  | 

Seçeceğiniz promosyon ürünlerinde klasik çizgilerin dışına çıkarak eğlenceli ve ilginç tasarımlı ürünleri kullanabilirsiniz. hizmet verdiğiniz sektörü tanımlayan tasarımlar veya ofis çalışanlarının keyifli vakit geçirmesini sağlayacak tasarımlar hedef kitleniz tarafından da büyük ilgi toplayacaktır. Çalışma masalarının vazgeçilmez araçlarından kalemler de birbirinden ilginç ve eğlenceli tasarımlarıyla firmanızın akılda kalıcı olmasını sağlayacak promosyon ürünleri arasında yer alıyor. Firmanız için tercih edebileceğiniz birbirinden ilginç promosyon kalem örneklerini sizler için derledik.

 

Özel Tasarım Promosyon Kalemler

 

DCI Massage Pen – Masaj Kalemi

en-ilginc-promosyon-kalem-ornekleri-1

Başınız ya da beliniz ağrıdığında kaleminizi masaj aleti olarak kullanacak ve ağrılarınızdan kurtulacaksınız. Çalışanlarınızın, müşterilerinizin keyifle kullanacağı masaj kalemi çalışırken ufak kaçamaklar yapmalarını sağlayacak. Masaj kalemi özellikle sağlık sektöründe hizmet veren firmalar için ideal promosyon ürünleri arasında yer alıyor.

 

Flower Pen – Çiçek Kalem

en-ilginc-promosyon-kalem-ornekleri-2

Çalışma masalarına baharı getirecek olan Çiçek Kalemi siz de firmanız adına promosyon ürünü olarak tercih edebilirsiniz. Renkli kalemleri özel günlerde müşterilerinizle paylaşacağınız hediyeye de dönüştürebilirsiniz.

 

Syringe Pen with Liquid – Şırınga Kalem

en-ilginc-promosyon-kalem-ornekleri-3

Şırınga kalemler özellikle sağlık sektöründe hizmet veren firmaların tercih ettiği promosyon kalem ürünleri arasında yer alıyor. Eğlenceli tasarımıyla dikkatleri üzerine toplayan kalemleri iğne korkusu yaşayan müşterileriniz ve hastalarınızla paylaşabilirsiniz.

 

Cata Pencil – Sapan Kalem

en-ilginc-promosyon-kalem-ornekleri-4

Sıkıldığınızda sapan olarak kullanabileceğiniz kalemlerle ofiste kağıt topu savaşlarını başlatabilirsiniz. Sürekli ofis içerisinde ve uzun çalışma saatlerine sahip müşterileriniz sıkıldıkları anda kalemlerini bir anda oyuncağa dönüştürecek ve keyifli dakikalar geçirecek.

 

Whistle Pen – Düdüklü Kalem

en-ilginc-promosyon-kalem-ornekleri-5

Eğlence sektöründe hizmet veren firmalar için ilginç promosyon ürünleri arasında yer alan Düdüklü Kalemle dilinize dolanan bir şarkıyı ıslıkla çalmak yerine düdükle çalacaksınız. Eğlenceli düdük kalemle müşterileriniz yazılarını keyifle yazabilir, sıkıldığında ise neşeli dakikalar geçirebilir.

 

Flexible Pencils – Esnek Kalemler

en-ilginc-promosyon-kalem-ornekleri-6

Stresli ve yoğun çalışma temposuna sahip kişiler esnek kalemleri eğip bükerek hem kalem kırma derdinden hem de stresten kurtulacak. Hedef kitleniz için hem eğlence kaynağı hem de notlarını alacakları renkli Esnek Kalemleri çocukların ilgisini çekmek isteyen firmalar da tercih etmektedir.

 

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir