Sevgililer Günü Hediyeleri

En Eğlenceli Sevgililer Günü Hediyeleri

By  | 

Sevgililer günü için tercih edeceğiniz ürünün sevgilinizi dünyanın en mutlu insanı yapmasını ister misiniz? Marjinalliğiyle dikkat çeken sevgililer günü hediyesi fikirlerimizle, kararsızlıktan kendini yeyip bitiren çiftlerin derdine derman oluyoruz. Sevgilisi için hediyelerin en özelini seçmeyi kim istemez ki! Sizin için listelediğimiz bu önerilerimiz farklılığıyla dikkat çeken en popüler ürünlerimizden oluşmaktadır.

 

Orijinal Sevgililer Günü Hediyeleri Fikirleri

Kalbim Orada 130 Parça Puzzle

en-eglenceli-sevgililer-gunu-hediyeleri-1

Puzzle parçalarını birleştirmeyi sevenler kimler? Sevgilinizle ilk tanıştığınız yerin harita görüntüsünü puzzle ürünümüze basıyoruz ve haritaya isimlerinizi yazarak 130 parçalık puzzle ürünümüzü tamamen size özel hale getiriyoruz.

 

Aşıklara Özel Fotoğraflı Film Değirmeni

en-eglenceli-sevgililer-gunu-hediyeleri-2

Sevgililer gününde yine romantik kimliğinizi konuşturmak istiyorsanız, yan tarafındaki kol kısmını döndürdüğünüzde fotoğrafınızın ve mesajınızın hareket etmesini sağlayacak film değirmeni ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

 

Çiftlere Özel 2li Renkli Kalemler

en-eglenceli-sevgililer-gunu-hediyeleri-3

5 farklı çift modeli bulunan şirin mi  şirin kalemlerimizle sevgilinizin yazı yazerken bile aşkınızı hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Kalemler ikili olarak tarafınıza gönderiliyor olup dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz.

 

 

Ömür Boyu Yan Yana 2li Kupa Seti

en-eglenceli-sevgililer-gunu-hediyeleri-4

Sevgililer gününde verebileceğiniz en anlamlı mesaj, sevgilinizle birlikte yaşlanmak istediğinizi ona söylemenizdir. İsme özel olarak hazırlanan bu kupa bardaklar, sevgilinizle aynı yastıkta kocamak istediğiniz duygularınıza tercüman olacak.

 

Kısmetimsin Merhem

en-eglenceli-sevgililer-gunu-hediyeleri-5

Tam bir çikolata tutkunu olan sevgilinize tatlı, romantik ve ilginç bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Kutusuna ve tüpüne sevgilinizin ismini yazdırabileceğiniz “Kısmetimsin Merhem” sevgilinizin sizin gözünüzdeki vazgeçilmezliğini herkese en farklı şekilde gösterecek.

 

 

Aşkbiyotik

en-eglenceli-sevgililer-gunu-hediyeleri-6

Sevgilinize olan yoğun duygularınızı şimdiye kadar hiç denemediğiniz bir yöntemle anlatabilirsiniz. Kapsüllerin içerisinde romantik cümlelerin yazılı olduğu minik kağıtlar bulunmaktadır. Yüksek dozda alınmaması gerektiğini hatırlatarak romantizm anlayışınızı herkese göstermenizi öneririz 😉

 

Aşk Çeki

en-eglenceli-sevgililer-gunu-hediyeleri-7

Yapmanız gereken şeyleri unutmanızdan yakınan sevgilinize muazzam bir hediye vermeniz mümkün! Aşk çekleri sayesinde sevgilinize verdiğiniz sözlerin hiçbirini unutmayacaksınız hatta sözleriniz belgeli bir şekilde sevgiliniz tarafından aleyhinize sunulacak 🙂 Eğlenceli hediye arayanlar aşk çeki ürünümüzle mutlaka tanışmalı…

 

 

Sihirli Dönen Kalp Çerçeve

en-eglenceli-sevgililer-gunu-hediyeleri-8

Bildiğimiz fotoğraf çerçeveleri sizce de fazlasıyla klasik olmaya başlamadı mı? Sevgilinize şimdiye kadar sahip olmadığı bir sevgililer günü hediyesi vermek istiyorsanız, kendi etrafında dönen sihirli kalp fotoğraf çerçevesine ne dersiniz? 😉

 

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir