En Eğlenceli Sevgililer Günü Hediyeleri Top 8

0

Eğlenceli çiftlerin dikkatine! Sevgiliniz için alacağınız hediyenin eğlenceli kişiliğinizi yansıtmasını ve sevgilinizin eğlenceli tarafına vurgu yapmasını istiyorsanız en renkli sevgililer günü hediyeleri fikirlerimizle tanışmaya hazır olun! Her sene klasik olarak çiçek, takı, parfüm vesaire hediyeler almak size de sıkıcı gelmeye başladıysa, renkliliğinizi hediyelerinize de yansıtmak için neyi bekliyorsunuz? Seçtiğimiz ilginç ürünler arasında romantik olanlar da mevcut. Bakalım siz en çok hangisini beğeneceksiniz? 😉

 

Hem Renkli Hem Eğlenceli Sevgililer Günü Hediyeleri

 

1- Yastık Kafalar

en-eglenceli-sevgililer-gunu-hediyeleri-top-8-1

Hediye paketini açtığında sevgilinizin yüz ifadesindeki şaşkınlığı görebileceğiniz bir hediyeye ne dersiniz? Sevgilinizin sadece yüzünün fotoğrafını bastırabileceğiniz yastık kafalar sevgilinizi hem şaşırtacak hem de eğlendirecek.

 

2- Aşk Ölçer

en-eglenceli-sevgililer-gunu-hediyeleri-top-8-2

Elinizin ısısına göre içindeki kırmızı sıvının yükseldiği aşk ölçer ürünü, romantik çiftlerin tercih edeceği bir sevgililer günü hediyesi… Sevgilinize “beni ne kadar sevdiğini test edeceğim” diyerek elinize tutuşturacağınız aşk ölçer ürünümüz sevgilinizi fazlasıyla heyecanlandıracak.

 

3- Aşkbiyotik

en-eglenceli-sevgililer-gunu-hediyeleri-top-8-3

Sevgilinize iyi gelecek tek şey sizin ona sarf ettiğiniz aşk dolu cümlelerdir. Sevgilinize ilaç gibi gelecek bir sevgililer günü hediyesiyle karşınızdayız! İçerisindeki kapsüllerde küçük kağıtlara yazılmış romantik cümlelerin bulunduğu aşkbiyotik sevgilinize de aranızdaki bağlılığa da çok iyi gelecek.

 

4- Atlıkarınca Müzik Kutusu

en-eglenceli-sevgililer-gunu-hediyeleri-top-8-4

Sevgilinize çocukluğunu hatırlatacak, onu maziye götürecek atlıkarınca müzik kutusunu da tercih edebilirsiniz. Müzik kutusunun farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Sevgiliniz için dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

 

5- Aşk Çekleri

en-eglenceli-sevgililer-gunu-hediyeleri-top-8-5

Aşk çekleri sayesinde sevgilinizle küçük bir oyun oynamaya ne dersiniz? Sevgilinize istediğinizi yaptırmanın en eğlenceli yöntemi, kendi elleriyle imzalayacağı aşk çeklerinde gizli…

 

6- Tripin

en-eglenceli-sevgililer-gunu-hediyeleri-top-8-6

Triplerinden asla taviz vermeyen sevgiliniz tripin drajelerini çok sevecek. Üzerine sevgilinizin ismini yazdırabildiğiniz kutusuyla dikkat çeken, içerisinde renkli draje çikolatalar bulunan ürünümüzde reçete de yer almaktadır.

 

 

7- Sevgililere Özel Sanal Gerçeklik Gözlüğü

en-eglenceli-sevgililer-gunu-hediyeleri-top-8-7

Sevgilinizle heyecan dolu bir maceraya hazır mısınız? Sevgililere özel olarak hazırlanan, üzerine isim yazılan sanal gerçeklik gözlüğü ile sanal – gerçek ayrımı yapamayacağınız görüntülere şahit olmak da sizin elinizde!

 

8- Aşk Değirmeni

en-eglenceli-sevgililer-gunu-hediyeleri-top-8-8

Sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafınızın ve romantik mesajınızın yer alacağı aşk değirmeni ürününde, yanındaki kolu çevirdiğinizde fotoğrafınızın kalp içinde döndüğünü göreceksiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.