Aşk

En Değişik Evlenme Teklifleri

By  | 

Hayatınızda her şey istediğiniz gibi gidiyor ve kalbinizin diğer parçasını bulduğunuz insandan da eminseniz sizden iyisi yoktur herhalde. İçinizdeki heyecanı hiçbir türlü dindiremiyor, sevgilinizi her gördüğünüzde bu taze heyecanı yaşıyorsanız siz de evliliğe hazırsınız demektir. Flört adı verilen tanışma döneminin çok uzun olmaması gerekir öyle değil mi ama? Her şeyin bir dozu var sonuçta.. Etrafınıza bakın arkadaşlarınız bir bir dünya evine giriyor geriye bir tek siz kaldınız neredeyse 🙂 Herkesin bir ruh eşi vardır şayet o ruh eşine sahip olduğunuzu düşünüyorsanız fazla zaman kaybetmeyin deriz. Her şey zamanında güzel.. Hadi diyelim evlilik konusunda kesin karara vardınız ama sizin bu ayrıcalıklı aşkınızın mutlu sonu da her evlilikte olduğu gibi sıradan bir şekilde mi yol katedecek. Hayır hayır, sakın ola öyle bir şey yapmayın. Kaç kere evleneceksiniz yahu! Sevgilinize herkesten farklı olduğunuzu ve onun için her türlü çılgınlığı yapabileceğinizi göstermenizi öneririz. Nasıl mı? En farklı evlilik tekliflerini ederek tabii ki.. ” Ama ne yapacağıma karar veremedim, ne yapabilirim ki?” diye içten içe beyninizi kemiriyorsanız doğru adrestesiniz. Sizlere bahsedeceğimiz bu farklı evlilik teklifi yöntemleri çok konuşulacak haydi bakalım bahtınız açık olsun, heyecan yapmayın emin olun sevginizi layığıyla sunabileceksiniz.


 

Unutulmayacak Evlenme Teklifi Fikirleri

 

Reklam Panoları Emrinize Amade!

en-degisik-evlenme-teklifleri

 

Sıradışı bir teklifle karşınızdayız. Sevgilinizin daha önce kendi ismini reklam panolarında hayâl etmiş midir acaba? Duygu ve şaşkınlık dolu dakikalar yaşayacağınıza eminiz. Şöyle güzel mi güzel, güzellikten de öte fazlaca özel bi yüzüğü şak diye çıkarıp sevgilinizin parmağına geçirdiğinizde bu işi olmuş bilin.  😉


 

Uçaklar Ne Güne Duruyor?

en-degisik-evlenme-teklifleri-2

Sizi daima mutluluktan uçuran sevgilinize uçakta inanılmaz bir evlilik teklifi yapmak nasıl fikir sizce? Öyle dümdüz bir teklif olmayacak tabii. Daha önceden anlaşacağınız üzere yapılacak iniş anonsuna sizin evlilik teklifinizi de dahil edecekler. Mesela ” Birazdan havaalanına ineceğiz. Bu arada Gizem, Murat seninle evlenmek istiyor.” şeklinde bir anons yapılsa sevgiliniz nasıl bir tepki verir dersiniz?

http://youtu.be/1YaA9c09XSg

Radyodan Anons Yapmak

en-degisik-evlenme-teklifleri-3

Müzik ruhun gıdası ve aşkların kendini savunma tekniğidir. Aradığımız aşkı şarkılarda buluruz bazen ve tam da bu deriz haykırırcasına! Müziğe tutkun olan sevgilinize canlı radyo yayınından evlenme teklifi etmeniz rüya gibi bir eylem olacak bizce. Düşünsenize, önce aşkınızı tazeleyen o romantik şarkı çalacak ve kıvama gelen sevgilinize en özel evlenme teklifini patlatacaksınız..  “Vayyy be” dedirtecek bir incelik işte! 🙂

http://youtu.be/TzV4NGh5aH4

Unutulmayacak Sinema Filmi

en-degisik-evlenme-teklifleri-4

Aşık çiftlerin hobi olarak sürdürdüğü etkinliklerden birisi de romantik filmleri sinemada izlemektir. Siz de sevgilinizi şüphelendirmeden şok bir evlenme teklifi yapmak istiyorsanız gideceğiniz filmin tam ortasında ( filmi perdeye aktarmakla görevli arkadaşlarla daha önce anlaşmak kaydıyla ) hazırladığınız evlenme teklifi konulu mini filmizi başlatın. Sevgilinizin şaşkınlığı görülmeye değer olacak..
http://youtu.be/4bUyzhZH6io

Aşkınızı Anlatan İnternet Sitesi 

en-degisik-evlenme-teklifleri-5

Daha önce sevgilinizin duymadığı bir evlilik teklifini ona sunmak istemeniz en doğal hakkınız elbet. Aşk dolu fotoğraflarınızın olduğu, arka fonda sevdiğiniz müziğin çaldığı, romantik şiirlerin yer aldığı bir site yaptırmaya ne dersiniz?  Sitedeki sekmelerden birine evlilik teklifinizi de iliştirdiniz mi görev tamam demektir. 🙂


Fanatik Sevgiliye Evlenme Teklifi

en-degisik-evlenme-teklifleri-6

Futbol tutkunu olan sevgilinize de statta evlenme teklifi yapmanız size yakışır öyle değil mi? Sıradan bir maça gidiyormuşçasına sakin olursanız sevgilinizi büyük bir şoka uğratmanız mümkün. Haydi bakalım, bol şanslar..
http://youtu.be/JgoLSQ0ZXIM

Komik Evlenme Teklifi Karikatürleri

en-degisik-evlenme-teklifleri-1

en-degisik-evlenme-teklifleri-2

en-degisik-evlenme-teklifleri-3

en-degisik-evlenme-teklifleri-4 en-degisik-evlenme-teklifleri-5

en-degisik-evlenme-teklifleri-6

en-degisik-evlenme-teklifleri-7

en-degisik-evlenme-teklifleri-8

en-degisik-evlenme-teklifleri-9

en-degisik-evlenme-teklifleri-10

en-degisik-evlenme-teklifleri-11

en-degisik-evlenme-teklifleri-12

en-degisik-evlenme-teklifleri-13

en-degisik-evlenme-teklifleri-14

en-degisik-evlenme-teklifleri-15

en-degisik-evlenme-teklifleri-16

en-degisik-evlenme-teklifleri-17

en-degisik-evlenme-teklifleri-18

en-degisik-evlenme-teklifleri-19

en-degisik-evlenme-teklifleri-20

 

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir