En Çok Fakirlerin Tercih Ettiği Yılbaşı Hediyeleri

0

Fakir denildiği zaman sizin de aklınıza ilk olarak öğrenciler gelmiyor mu? 🙂 “Öğrenciyiz bir güzellik yap abi“, ” Aman abla biz öğrenciyiz ona göre fiyat ver” ve daha nice öğrenci olma sloganlarıyla devam eden torpil isteme diyalogları uzayıp gider. Biz de öğrenci kardeşlerimiz 2017 yılında mağdur olmasın dedik ve sevdiklerini mutlu edebilmeleri için onlara özel yılbaşı hediyesi listesi hazırladık. Hem laf aramızda kalsın, bu liste sadece öğrencilerin değil herkesin çok işine yarayacak 😉 Fakirliğin dibine vuran herkesin gözlerinden mutluluk kıvılcımlarının çıkmasını sağlayacak hediye fikirlerimizle tanışın!

 

Fakirliğin Dibine Vuranlara Özel Yılbaşı Hediyeleri

Yeni Nesil Küçük Boy Çim Adamlar

en-cok-fakirlerin-tercih-ettigi-yilbasi-hediyeleri-1

Yeni nesil çim adamlarımızla tanışmayan kalmasın! Farklı modelleri bulunan bu şirin çim adamların pek çok modeli bulunmaktadır. Dilediğinizi tercih ederek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

 

Yılbaşı Hediyesi Çoraplar

en-cok-fakirlerin-tercih-ettigi-yilbasi-hediyeleri-2

Hazırlayacağınız küçük sürprizinizi koymak için ya da içini çikolata-şeker doldurabilmek için tercih edeceğiniz bu şirin çoraplar her yaş grubunun favorisi olacak nitelikte!

 

 

Dolar Konfeti

en-cok-fakirlerin-tercih-ettigi-yilbasi-hediyeleri-3

Paraya hasret kalanların mutlaka ama mutlaka görmesi gereken bir hediye fikriyle karşınızdayız! Dolar konfeti ürünümüzle, yeni yıldan para beklentisi olan dostlarınıza unutamayacakları bir sürpriz yapın.

 

Fotoğraflı Dev 2017 Takvimi

en-cok-fakirlerin-tercih-ettigi-yilbasi-hediyeleri-4

Hediye edeceğiniz kişinin fotoğrafını bastırabildiğiniz 2017 dev takvim en çok satan kişiye özel yeni yıl hediyelerinden…

 

 

Fotoğraflı Posta Kartı 4lü Paket

en-cok-fakirlerin-tercih-ettigi-yilbasi-hediyeleri-5

Duygularını yazarak ifade etmeyi sevenler fotoğraf ve yeni yıl mesajlarını bastırabilecekleri 4’lü kartpostal paketiyle 2017 yılına sevgi dolu girecek. Arka kısmına kendi el yazınızla en güzel dileklerinizi yazabildiğiniz kartpostal seçeneğimiz klasik hediyelerden çok daha fazla ilgi toplayacak.

 

 

Heart Hot Packs – Sıcak Kalpler

en-cok-fakirlerin-tercih-ettigi-yilbasi-hediyeleri-6

Samimiyetinizi en iyi şekilde temsil edecek ucuz bir hediyeye ihtiyacınız varsa kalp şeklindeki el ısıtıcılar imdadınıza yetişiyor. Kalp ısıtıcıların 4 farklı tasarım modeli bulunmaktadır.

 

 

Yeni Yılın Çifti Kimliği

en-cok-fakirlerin-tercih-ettigi-yilbasi-hediyeleri-7

Yeni yıla dünyanın en mutlu çifti olarak girmek isteyenlere özel olarak hazırlanmış bu kimlik, en çok tercih edilen hediye olacak.

 

 

2017 Tatilleri Kupa Bardak

en-cok-fakirlerin-tercih-ettigi-yilbasi-hediyeleri-8

2017 yılında sizi çalışma günlerinden çok tatiller ilgilendiriyorsa 2017 yılındaki tatil günlerinin yazılı olacağı bu kupa bardağımızla tanışın 😉 Bardağın beyaz ve sihirli olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.