Doğum Günü Hediyeleri

Doğum Gününe Özel En Güzel Şehir Ürünleri

By  | 

İstanbul, Londra ve New York başta olmak üzere birçok şehre ait ürün bulabileceğiniz doğum günü hediyeleri ile, bu şehirlerinden birine aşık olan sevdiğinize en güzel doğum günü hediyesini verebilirsiniz. Şehir sevdasının ve aşkının başka hiçbir şeye benzemediğini bilenler bu doğum günü hediyelerine bayılacak.

 

Eyfel Kulesi Duvar Saati

dogum gunune ozel en guzel sehir urunleri 1

Paris’i çok seven ama gidemeyen sevdiklerinizin ayağına Paris’i getirin! Eyfel Kulesi tasarımındaki Eyfel Kulesi Duvar Saati, aşkın şehri olarak bilinen Paris hayranlarının bayılacağı bir doğum günü hediyesi olacak.

 

Kişiye Özel Mesajlı Eyfel Kulesi

 

 

 

dogum gunune ozel en guzel sehir urunleri 2

Özellikle sevgilinize hediye edebileceğiniz romantik doğum günü hediyelerinden biri. Aşıklar şehri Paris’in Eyfel Kulesi ve iki mumu eşliğinde size gönderilecek bu ürünün içinde bir adet nazar boncuğu ve saman kağıdına yazılmış mektubunuz da bulunacak.

 

Telefon Kulübesi Kumbara

 

dogum gunune ozel en guzel sehir urunleri 3

Londra’nın simge haline gelmiş telefon kulübesi, şimdi de kumbara olarak evlerinize geliyor. Öğrenciler için ilginç hediye seçeneklerinden biri olacak Telefon Kulübesi Kumbara, Londra hayranı öğrenciler için unutulmayacak bir doğum günü hediyesi olacak. Artık para biriktirmek çok daha keyifli.

 

Kırmızı Otobüs Kalemtıraş

dogum gunune ozel en guzel sehir urunleri 4

Londra’nın bir diğer simgesi de kırmızı otobüsü. Kırmızı Otobüs Kalemtıraş da öğrenciler için güzel bir doğum günü hediyesi alternatifi olabilir. Kalem açmanın keyfini bırakın doyasıya yaşasınlar!

 

Şehir Silueti Cetveller

dogum gunune ozel en guzel sehir urunleri 5

New York ve Paris’in harika siuetlerinden oluşan bu cetveller, iki şehri de ayaklarınızın altına getirecek. Dilediğinizi seçin, hediyenizi hazır tutun!

 

Dekoratif Metal Arabalar

dogum gunune ozel en guzel sehir urunleri 7

İçinde Beyoğlu’nun ünlü nostaljik tramvayı da olan bu dekoratif arabalar, İstanbul sevdalıları için çok özel bir doğum günü hediyesi olacak. Nostaljik tramvay, hediye edeceğiniz kişinin odasının en güzel köşesini kapacak.

 

I Love You İstanbul Kupa Bardak

dogum gunune ozel en guzel sehir urunleri 8

Tek bir yönü ile değil, her yönüyle tüm dünyanın sevgilisi olan İstanbul’a hayran bir sevdiğiniz varsa, ona verebileceğiniz en güzel kupa bardaklardan biri. İstanbul’un simgelerinden biri olan martı resimli ve I Love You yazılı kupa bardak, İstanbul aşıklarının unutamayacağı bir hediye olacak.

 

Kişiye Özel Şehir Ürünleri

dogum gunune ozel en guzel sehir urunleri 9

Türkiye’den ve dünyadan birçok şehre ait birçok ürünün bulunduğu bu tarz bir doğum günü hediyesini de düşünebilirsiniz. Magnet, kupa bardak ve çakmaktan oluşan ürün seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

22 yaşında, 44 yaşında hissediyor, mülayim, tipik bezmiş insan. Romantikmiş, üşengeçmiş, rahatmış. En sevdiği cümle; hallederiz. Çok terbiyelisin, en büyük sensin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir