Sevgililer Günü Hediyeleri

Dargın Çiftleri Barıştıracak Sevgililer Günü Hediyeleri

By  | 

Dargın olduğunuz sevgilinizin gönlünü almak için ona unutamayacağı bir sevgililer günü yaşatabilirsiniz. Aşk, uzun ve zorlu bir yoldur. Bu yol sadece mutlulukla kuşatılmış değildir. Elbetteki karşınıza sevgilinizle anlaşamadığınız, ortak noktayı bulamadığınız konular çıkacaktır. Ama konuşarak halledilemeyecek bir durum yoktur. Siz yeter ki kalplerinizi en duru haliyle sevginizi yitirmeden korumayı bilin. Çekip, küsüp gitmek yerine de sevgilinize onunla konuşmayı teklif edin. Sevgililer günü, aranızdaki buzları eritmeniz için harika bir fırsat!

Kadınlar erkeklere kıyasla daha fazla ilgi bekliyorlar. Sevdiği kişi tarafından sürekli aranmak, romantik sürprizlerle karşılanmak vs… Bu erkeklerin gözüne büyük bir sorumluluk gibi gözükebilir ama aslında her şey tahmin ettiklerinden çok daha basittir. Çünkü kadınlar çok küçük şeylerden bile mutlu olabilirler. Mesela özenli bir şekilde kuracağınız tek bir cümle bile sevgilinizin günlerce mutlu dolaşmasını sağlayabilir. Küçük mutluluklar devamlı olduğu müddetçe de kalıcı birliktelikleri beraberinde getirir. Aranızdaki tüm buzları eritebilmeniz ve sevgililer gününden sonra tekrar tertemiz bir sayfa açabilmeniz için en güzel sevgililer günü hediyeleri ile sizi de tanıştırmak istedik!

 

Küslükleri Bitirecek Sevgililer Günü Hediyeleri

Kişiye Özel İnsan Silüet Kalpli İki Harf Kolye

dargin-ciftleri-baristiracak-sevgililer-gunu-hediyeleri-1

Sevgilinizin olmadığı günlere eksik uyandığınızı vurgulamanız için harika bir kolye tasarımı… Kolyeye sevgilinizle isimlerinizin baş harfleri eklenerek tarafınıza gönderilecektir.

 

 

Mavi Kutulu Kokulu Taşlı Hediye Sepeti

dargin-ciftleri-baristiracak-sevgililer-gunu-hediyeleri-2

Mis gibi kokacak bir hediye kutusuna hiçbir kadın hayır diyemez! Kokulu taşların bulunduğu mavi kutuyla beraber şirin ayıcık ve iki adet kalp çikolata da bulunmaktadır.

 

Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi

dargin-ciftleri-baristiracak-sevgililer-gunu-hediyeleri-3

Seni seviyorum cümlesi tüm kalp kırgınlıklarını tedavi edebilecek sihirli bir kalıptır. Siz bu cümlenizi romantik hediye fikrinizle bir araya getirmeye ne dersiniz? Kalp kutuların üzerinde yan yana geldiğinde seni her şeyden çok seviyorum mesajı yazmaktadır. Kutuların içerisinde leziz drajeler ve çikolatalar ile aşk dolu cümlelerin yazılı olduğu kalp kağıtlar bulunmaktadır.

 

 

Kişiye Özel Eşeklik Ettim Ürünleri

dargin-ciftleri-baristiracak-sevgililer-gunu-hediyeleri-4

Hem esprili hem de hatanızı anladığınızı en iyi şekilde ifade edebileceğiniz tasarım seçeneğimizle karşınızdayız! Tasarıma sevgilinizin ismini yazdırabilir ve tasarımı; kupa bardak, magnet, duvar saati, masa saati ve mousepad ürünlerimize bastırabilirsiniz.

 

Sevgililere Özel Yuvarlak Duvar Saati

dargin-ciftleri-baristiracak-sevgililer-gunu-hediyeleri-5

Sevgilinize yanınızda olmadığı hiçbir dakikanın anlamının olmadığını vurgulayabileceğiniz kişiye özel romantik bir hediye verebilirsiniz. Mesajınızın ve fotoğraflarınızın yer alacağı duvar saatimiz tam sizlik!

 

 

Kalp Fotoğraf Çerçeveleri

dargin-ciftleri-baristiracak-sevgililer-gunu-hediyeleri-6

Siyah  ve kırmızı olmak üzere iki renk alternatifi bulunan kalp fotoğraf çerçevesi, en güzel fotoğraflarınızı evinizin en güzel köşesinde sergileyecek.

 

 

Aşkıma Kırk Bir Kere Maşallah Sevgi Kavanozu

dargin-ciftleri-baristiracak-sevgililer-gunu-hediyeleri-7

Aranıza bir daha dargınlık girmesin diye sevgilinize “aşkımıza kırk bir kere maşaallah sevgi kavanozu” ürünümüzü hediye edebilirsiniz. Kavanozun içerisinde nazar boncukları, kalpli çikolatalar ve fotoğraflarınızın güzelleştirdiği mabel çikolatalarla romantik cümlelerin yazılı olduğu kalpli kağıtlar yer alıyor.

 

 

Yumoş Ayı 46 cm

dargin-ciftleri-baristiracak-sevgililer-gunu-hediyeleri-8

Pembe ve kahverengi olmak üzere iki renk seçeneği bulunan romantik ayıcıklarımız, şirinlikleriyle sevgilinizin kalbini yumuşatacak!

 

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir