Tişört

Cebi Nakışlı En Sevilen Tişört Modelleri

By  | 

Modaya ayak uyduranların dikkatine! Sizin için seçtiğimiz, cep kısmı nakışlı olan bu tişörtler çok moda! Şayet daha önce etamin vb. el becerinizi kuvvetlendirecek çalışmalar yaptıysanız, bu tişörtlerdeki desenleri de kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Kullanmadığınız ya da değerlendirmek istediğiniz tişörtlerin cep kısımlarını nakış yöntemiyle bu tişörtlerdeki modellere dönüştürebilirsiniz.

Sadelikten yana olanların büyük bir keyifle tercih edeceği bu tişörtler, eğlenceli cep işlemeleriyle ilgi odağı olacak. Siz de tişörtlerinizde yapacağınız ufak dokunuşlar vesilesiyle farklılıklar görmek istiyorsanız bu önerilerimizi göz ardı etmemelisiniz.

 

Modayı Takip Edenlerin Hayran Kalacağı Nakışlı Tişörtler

1.

cebi-nakisli-en-sevilen-tisort-modelleri-1

 

2.

cebi-nakisli-en-sevilen-tisort-modelleri-2

3.

cebi-nakisli-en-sevilen-tisort-modelleri-3

 

4.

cebi-nakisli-en-sevilen-tisort-modelleri-4

 

5.

cebi-nakisli-en-sevilen-tisort-modelleri-5

 

6.

cebi-nakisli-en-sevilen-tisort-modelleri-6

 

7.

cebi-nakisli-en-sevilen-tisort-modelleri-7

 

8.

cebi-nakisli-en-sevilen-tisort-modelleri-8

 

9.

cebi-nakisli-en-sevilen-tisort-modelleri-9

 

10.

cebi-nakisli-en-sevilen-tisort-modelleri-10

 

 

 

 

 

 

 

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir