İlginç Hediyeler

Çay İçmek İçin Delireceğiniz 10 İlginç Kupa Bardak Modeli

By  | 

Çay tutkunları çayın vazgeçilmez tarafını gayet iyi bilirler. ” Amaan saat 5 olsa da  çayımı keyifle yudumlasam ” diye adeta geri sayım yaparlar. Çaykolikler çay bulduğu her yerde muhabbet ortamı kurabilecek kişilerdir. Onlar için çay olsa yeter. Ama bazen her şey çay olmayabiliyor. Ya da ne bileyim çayı daha da sevdirecek şeylere ihtiyaç duyabiliyorsunuz. Meselâ sevgiliyle içilen çayın lezzeti bambaşkadır. Sevgiye odaklı yudumlanan çay ayrı bir güzeldir. Bir de çayı en sevdiğiniz fincanda içiyorsanız aman değmesinler keyfinize. Çayı çay yapan onda bulduğunuz huzurdur. Huzuru getirense çayı içtiğiniz bardaktır. Şimdi sizi çay içmek için delireceğiniz 10 ilginç kupa bardak modeli ile tanıştıralım. Bu ayrılık size yaramaz, bir an önce kupanızı elinize alın ve çayınızı yudumlamaya başlayın.

Çaykoliklerin Vazgeçemeyeceği En İlginç Kupa Bardaklar

1-) Sıradışı kupalar

cay-icmek-icin-delireceginiz-10-kupa-bardak-10

Size sevgi duyan bir kupa bardağa sahip olmak istemez misiniz? Sıradışı kupalar kategorisinde yer alan mucuk kupa çay içmeyi eğlenceye dönüştürecek en ilginç bardaklardan. Sıradışı kupa bardakların diğer modellerini görmek ve daha fazla bilgi almak için tıklayın.

2-) Seramik Kalp Kupa

cay-icmek-icin-delireceginiz-10-kupa-bardak-9

Çayınız soğuk olsun ama kalbiniz hep sıcak kalsın.. Sevgilinize hediye almaya karar verdiniz ama ne alacağınızı bilmiyorsanız bu kupa bardak oldukça ideal bir ürün. Seramik kalp kupa hem aşka hem de çaya davet ediyor.

Seramik kalp kupa hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayın.

3-) Tek Taş Kupa Bardak

 

cay-icmek-icin-delireceginiz-10-kupa-bardak-8

Tek taşımı kendim aldım demek isteyen bayanlar neden sadece tek taş alsınlar ki! Hem bir taşla iki kuş vurmak her zaman daha iyidir. 🙂 Kupa kulpu tek taş yüzük şeklinde olan bu kupa bardak bayanların elinden düşürmek istemeyeceği güzelliğe sahip.

Tek taş kupa bardak hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

4-) Ayaklarımı Yerden Kesiyorsun Kupa Bardak

cay-icmek-icin-delireceginiz-10-kupa-bardak-7

Kişiye özel olarak tasarlanmış bu kupa sevgiliye hediye edilebilecek en özel hediyelerden. Kupanın üzerine sevgilinizle kendi adınızı yazdırmanız mümkün. Sizde ayaklarınızı yerden kesenler listenizde ilk olarak sevgilinizi daha sonra da çayı görüyorsanız bu kupa bardağa sahip olmalısınız.

Ayaklarımı yerden kesiyorsun kupa bardak hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

5-) Gameboy Kupa Bardak

cay-icmek-icin-delireceginiz-10-kupa-bardak-6

Hobileriniz arasında ilk sırada çay içmek, ikinci sırada da oyun oynamak varsa bu kupa bardağı çok seveceksiniz demektir. 80’li yılların vazgeçilmezi olan Gameboy size nostaljiyi yaşatacak. Eğer bu kupayı sevdiklerinize hediye edecekseniz onlara özel olarak kupanın üzerindeki “Game over” yazısını değiştirerek istediğiniz metni yazdırabilirsiniz.

Gameboy kupa bardakla ilgili merak ettiğiniz her şeye buradan ulaşabilirsiniz.

6-) Bisküvi Kupası

cay-icmek-icin-delireceginiz-10-kupa-bardak-5

Çayın yanında atıştırmalık bir şeyler olmazsa olmaz” diyenler hatta daima bisküviyi tercih edenler bu kupa bardakla tanıştıklarına çok sevinecekler. Bisküvi koyma bölmesi bulunan bu bardak size çayı kuru kuruya içma fırsatı vermeyecek gibi gözüküyor.

Bisküvi kupası hakkında merak ettiğiniz her şeye buradan ulaşabilirsiniz.

7-) İlişki Durumu Kupa Bardak

cay-icmek-icin-delireceginiz-10-kupa-bardak-4

Facebook’taki ilişki durumu olgusu kupa bardaklara yansırsa nasıl mı olur? İşte tam da böyle olur 🙂 Esprili bir kupaya sahip olmak küçük mutluluklar yaşamanıza vesile olacak.

İlişki durumu kupa bardağı incelemek için tıklayın.

8 -) Cepli Kupa Bardak

cay-icmek-icin-delireceginiz-10-kupa-bardak-3

Poşet çay içmeyi sevenlere müjde! Poşet çayları sıcak suda süzdükten sonra poşeti nereye koyacağınıza dair yaşadığınız ikileme son verecek bu kupa bardaktan vazgeçemeyeceksiniz. Cepli kupa bardak poşet çayların poşetleri seve seve taşımaya hazır!

Cepli kupa bardak hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

9-) Benzin Göstergeli Kupa Bardak

cay-icmek-icin-delireceginiz-10-kupa-bardak-2

Benzin göstergeli kupa bardak sıradan kupaların papucunu dama atacak! İçerisinde içecek bir şeyler varken benzin deponuz dolacak, içeceğiniz bittiğindeyse bardak ilk haline dönecek.

Benzin göstergeli kupa bardak hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

10-) Ctrl Alt Delete Kupalar

cay-icmek-icin-delireceginiz-10-kupa-bardak-1

Ctrl alt delete kupalar en çok bilgisayar işiyle uğraşanların tercihi olacak. Bilgisayar başında çay, kahve vb. içecekler içmeden duramıyorsanız bu kupa bardaklar tam sizlik!

Ctrl alt delete kupalar hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

"Kendimden biyografik olarak bahsetmeyi sevmiyorum. Kim olduğumdan da öte neler katabileceğim değil mi önemli olan? Meselâ mutluluğun peşinde koşanlara tahtlarına yerleşmiş olan pollyanna'ya "azıcık doğrul" demelerini tavsiye etsem yaşantımla ilgili fazlaca şeyden bahsetmiş olurum kanımca..Çoğu zaman yazdıklarımda kimi zamanda sustuklarımda kendimim..Hüzün denizinde kürek çekenlerin yanından, çabalamadan akar gider benim sandalım. Melânkoli diyarında başıma takılan tacı toprak beni kucaklayana kadar devretmeye niyetim yok. İpleri dünyanın hakimiyetinde bulunan kukla olmaktan, elime geçen ilk makasla kurtuldum vesselâm.."

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir